Crystal Palace - Liverpool

No bo niestety z naszą polityką transferową wszystko się do tego sprowadza. FSG narzuca obecność w top 4 żeby sypnąć pieniędzmi na transfery więc Klopp ma lekko związane ręce z tym ogrywaniem młodych, bo z jednej strony dają dużo jakości w paru aspektach spotkania a z drugiej nie mają jeszcze takiej kondycji ani doświadczenia żeby udźwignąć całe spotkanie. Jak widać ryzyko jest dla niego za duże.

Szczerze mówiąc to ja cały czas mam ból tyłka, że nie sprowadziliśmy nikogo do pomocy w styczniu. Tak to można by było już rotować i sprawdzać więcej możliwości. Uznać obecny sezon jako przejściowy, dawać się ogrywać młodym, a tak to w sumie walka do samego końca dziadami których niby sprzedamy, a już w ogóle będziemy w czarnej d jak nie uda się ugrać czwóreczki.

1 polubienie

Brawo Henderson ;D nie wiem jak to by się skończyło, ale z nagrań przed bramką piłka leciała konkretnie w bramkę i mogło być 1:0.

Byłoby 1:0 na 100%, bramkarz nawet ruchu nawet nie wykonał.

Nie mam pojęcia po co on zbiegał w linie strzału.

Bo to Hehehenderson. Ulubieniec Jurgena i niestety gracz, który zyskuje chyba najwięcej przy braku możliwych rotacji, bo nie ma kto go posadzić. I tak w sumie dobrze, że się “nieco” poprawił i na szczęście nie jest najgorszy co mecz, ale dalej… ja u niego nie widzę tego mentalu kapitana już od dawna, który kiedyś miał. Robertsona chciałbym z opaską. Nie wiem co my zyskujemy na opasce u Hendersona. Nie wiem czemu on tak upadł na charakterze. Nunez jest nowy w klubie, a jest tak zadziorny. Na początku wręcz za bardzo był, ale nieco ochłodzili mu ten temperament. Chciałbym tego u kapitana.

6 polubień

Ehhh nudna pierwsza połowa.
Jeżeli miałbym się doszukiwać jakiś plusów to chyba tylko Jota i Gakpo.
W przerwie musi zejść z boiska TAA, bo coś przez niego dzisiaj stracimy.
Milner w jego miejsce.
Keita Out. Bajčetić I Elliot in.
Oby jakoś wyrwać te 3 pkt (Jota plisss)

Ogólnie to Palace jest lepsze, miało więcej sytuacji dobrych. Mecz tragedia, poziom taki trochę ekstraklasa.

Arnold, Keita, Henderson i Matip to dziś banda pachołków treningowych. Kolejność nieprzypadkowa.

Nasz atak wygląda okej, pomoc bardzo średnio, a obrona to dramat, czyli podsumowanie obecnego sezonu.

1 polubienie

Jurgen musi ściągnąć Keitę w przerwie, bo zaraz wyleci. Tym bardziej, że Naby najbardziej inteligentnym piłkarzem nie jest.
Zachowanie Arnolda, po którym była poprzeczka przemilczę. Jego postawa, truchtanie i ogólne widoczne samouwielbienie - ciężko się na to patrzy. Po końcu Hendo w LFC, Trent nie może być kapitanem drużyny. Nie przejawia żadnych cech kapitana, nic.
Keita out, Elliott in. Bardzo brakuje Nuneza. Salah przy takim Olise wygladą jak jego uczeń… No jaja generalnie.

Chcecie to macie, zmiana Harvey za Keitę. Cieżko ogląda się i to nasze spotkanie, można się cieszyć z tego, ze do przerwy nadal 0:0 i w pierwszych 15 minutach nie straciliśmy ze dwóch bramek. Jesteśmy cieńcy, Henderson świetnie to obronił, nawet jak mamy rzut wolny, gdzie można bezpośrednio uderzyć, to sami sobie przeszkadzamy. Kuriozum. Moooże druga połowa będzie lepsza.

Nie da się na to patrzeć a zmiana pomocnika za napastnika dopełnia całości jeśli chodzi o ten sezon. W żadnej formacji nie wyglądamy dobrze. Człowiek cały czas łudzi, a wynik jak zawsze…

1 polubienie

Piłkarze powinni zwrócić koszty biletów i podróży dla kibiców za ten mecz. Co za wstyd.

1 polubienie

O top 4 walczymy? Chyba od spodu…
Wstyd, jakby nie to, że Pałace to straszne patałachy i nie zależało im na wygranej to by było lanie. Gramy dno totalne, wstyd mi za ta drużynę.

5 polubień

Ten klub jest żałosny. Jakie kur TOP 4, z czym?! Przecież tu się połowa składu nie nadaje do gry. OFICJALNIE MOŻEMY UZNAĆ ŻE W TYM ROKU NIE BEDZIE TOP 4! I nie łudźcie się, ale w lecie też nie będzie wiadomo jakich transferów, bo nikt nie przyjdzie grać do klubu który zamiast iść do góry to spada coraz to niżej.

Średniawa no ale czym mamy wyjść Fabinho to już śmieje się sam z siebie po faulach stratach itp
A hendo to zawodnik na wczesne rundy fa cup niestety na tą chwilę
Ale kim mamy zagrać tylko Elliott coś szarpał z początku
Keite przemilczę bo szkoda już słów na tego lada

3 polubienia

Dobry występ Joty przez pierwsze 35 minut, potem był fatalny. Ale jest to zrozumiałe. Potrzeba czasu.

Brak Nuneza, który robi dym z przodu jest jedną z głównych przyczyn tego remisu.

Gakpo coraz lepiej pomimo tego, że został obciążony dodatkową rolą w obronie. Teraz oprócz tego, że jest napastnikiem i czwartym pomocnikiem został piątym obrońcą.

Hendersonowi sił do pressingu starczyło na 40 minut.

Plusy są takie, że kolejne czyste konto.

Niedługo wraca Diaz.

2 polubienia

Dzisiejszy wynik to wina Kloppa !!!
źle dobrany skład, brak reakcji na to, co się dzieje na boisku.
TOTALNY brak pomysłu na mecz !!!
Coraz częściej, skłaniam się ku temu, że Klopp nie ma już pomysłu na ten zespół. Laga do przodu, to nie gra. I po jaką cholerę ten Salah ciągle i wciąż na boisku ?! Co się dzieje z Młodymi ? dlaczego (poza jednym) nie grają ?!
Jaka była taktyka na ten mecz ?! widział ktokolwiek coś takiego ?!

Atak bez Nuneza nie istnieje. Nuuuuuda.

1 polubienie

Ufff, jaki na taki flop transferowy to faktycznie z naszym atakiem musi być źle.

Jak już mamy rozliczać drużynę za ten mecz, to mimo błędów w defensywie Alisson zrobił co do niego należało i zostało 0 z tyłu, a co w tym czasie zrobił chociażby Salah żeby nie skończyło się na 0 z przodu?

Forum: Wymienia wszystkich winnych remisu zapominając o miernym ataku
Salah:
image

5 polubień