Darwin Núñez

Będziemy się bujać z Nunezem jeszcze wiele lat. Irytujący.

1 polubienie

No ciężko jest jednoznacznie ocenić Nuneza, bo z jednej strony chłop daje niesamowity ,ogień" w ataku, a z drugiej takie sytuacje jak ta dzisiejsza to się jednak nie mieszczą w głowie. Być może jest coś w tym, że jego można albo kochać albo nienawidzić i ja byłbym jednak w tej pierwszej grupie. Nie można też nie zauważyć, że wygląda mimo wszystko o wiele wiele lepiej niż w pierwszym sezonie u nas. Pożyjemy zobaczymy :slight_smile:


:crazy_face::rofl::rofl::crazy_face: Świetna asysta od słupka. Tylko nieliczni najwięksi sportowcy tak potrafią.

4 polubienia

Znowu jest jeżdżenie po Darwinie a chłop w 66 minut zrobił bramkę i asystę. Bramka idealnie zmieszczona, asysta przypadkowa po dość kuriozalnym zagraniu ale nie można przeoczyć faktu że wcześniejszym bardzo dobrym rajdem wypracował tę sytuację.
Celność wciąż do poprawy ale liczby Urugwajczyka w tym sezonie zaczynają wyglądać całkiem solidnie i myślę że to nie jest jego ostatnie słowo.

7 polubień

Mam wrażenie, ze to bylo pudło wzięte z dekoncentracji, zlekceważenia tego, że to strzał na pustą bramkę i przy stanie 3-1.
Może dzięki takiej sytuacji następnym razem w podobnym momencie będzie już w pełni skoncentrowany.

Po prostu szkoda, ze nie trafił, na pewno dublet bardziej by go wzmocnił psychicznie niż spektakularne pudło po którym padła bramka. Oby to była ostatnia taka sytuacja. Alisson tez czasem popełniał głupie błędy bramkarskie, ale od myśle dwóch sezonów całkowicie się ich wystrzega, wiec z pewnością jest to baza do dalszej pracy. W weekend proszę o bramkę Darwin!

Od tego pudła to ważniejsza jest reakcja Darwina… Zamiast żałować niestrzelonej bramki, powinien stać i czekać na podanie od Gravenbercha, albo to zebrać i dobić.

Dopóki nie zacznie myśleć nad tym co robi, to nie wskoczy na najwyższy poziom.
Skillsy na finał champions league, a głowa dalej na ligę portugalską. Klopp ma co robić…

7 polubień

To prawda. Akcja toczyła się dalej, a on się pokładał po ziemi. Idiotyczne.

Nieee to co się wczoraj stało to jest jakaś alternatywna rzeczywistość. Chłop cudownie objeżdża obrońcę. Kładzie bramkarza. A potem wali w słupek na pustą. Przecież to byłoby przez lata pokazywane jako jedna z ładniejszych bramek gdyby trafił xD

To samo ten słupek po którym Cash walnął se samobója. Kompletnie nie można się po nim spodziewać czegoś pewnego. Chłop jest jak niemiecka enigma. Umiejętności ma na topowym poziomie. Ale głowa…

Jak patrze na jego grę momentami to mam wrażenie, że ma potencjał nawet na walkę z Haaladem. Ale te pudła niczym Lukaku czy Torres z Chelsea.

Cały świat okrzyknął to top1 pudłem roku (słusznie) a pozostałe top2 to w zasadzie też jego gafy a forumek fanboyów podniecony, bo przecież strzelił przeciwko kelnerom z drużyny, o której 90% tego forum nigdy nie słyszało.

Co do tych śmiesznych statystyk - podzielcie te gole/podania do Salaha na ilość prób, wtedy nie będzie już tak kolorowo.
Kiedyś te pudła odbiorą nam niejedno trofeum, wtedy będzie dopiero płacz.

Mam wrażenie, że niektóre osoby próbują zaginać rzeczywistość i głaskają Darwina po główce, bo przecież nic się nie stało i ostatecznie padła bramka. Fakt jest jednak taki, że Darwin nie trafia do pustej bramki. Tu nie ma żadnego wytłumaczenia - chłop nie trafia na pustą bramkę. Pisałem już kiedyś, że jego problemem nie są umiejętności, tylko głowa.

Ależ Klopp musiał być wściekły wczoraj. Gdyby to był mecz o coś ważnego, to rozerwałby Darwina na strzępy za coś takiego.

1 polubienie

Wpis Darwina z przed chwili:
image

Moim zdaniem nie ma co roztrząsać tej sytuacji. fatalne pudło, które nie miało znaczenia, przy bramce niezłe wykończenie. Oby więcej finiszów jak przy pierwszej, nie drugiej sytuacji.

1 polubienie

Ja nie rozumiem tego gościa. W reprezentacji Urugwaju strzelił gola przeciwko Brazylii a drugiego wypracował w 80% ośmieszając brazylijską defensywę. W Liverpoolu pudłuje koszmarnie. Coś jak Lautaro Martinez na mundialu

Zmarnowałby sytuację albo odwrócił wynik jak z Newcastle - to w zależności od tego jaki Nunez się wylosuje. Takie sytuacje należy kończyć, a trochę boli, że to było po ładnej akcji. Ale fakt jest taki, że przynajmniej jak Nunez gra to coś się dzieje i jego zmiany dają pozytywny rezultat. I przede wszystkim dobrze dogaduje się z Salahem.

7 polubień

Obstawiam że koleś zaliczy jeszcze większe pudła niż wczoraj - taka jego natura. Najważniejsze że jest progres. Podoba mi się że też powoli zmienia się nieco jego gra - często pokazuję się do rozegrania - wcześniej tego nie było. I zgadzam się trochę z wczorajszymi komentatorami - im Nunez ma więcej czasu na myślenie tym gorzej na tym wychodzi. Wczorajsza bramka była strzelona z dużo gorszej pozycji ale tam nie było czasu na zastanawianie się, kombinowanie - piłka, strzał, gol.

Prawdziwy człowiek chaos - przynajmniej nie jest nudno :slight_smile:

15 polubień

No dobra ale ty pisałeś, że on ma mega braki techniczne i wgl że to nie ten poziom. Pewnie dużo osób się zgodzi, że chłopu głowa nie dojeżdża. Ale ty z niego robisz pokrakę która nic nie potrafi. To jest olbrzymia różnica. Jak robisz taką akcję i walisz w słupek to nie jest brak umiejętności czysto piłkarskich. Salah pewnie zszedłby jeszcze do środka i niemal wszedł do bramki. Firo to pewnie by jeszcze czekał żeby nawinąć wracającego obrońcę etc. To co zrobił Darwin zwyczajnie w głowie się nie mieści. Z drugiej strony w powiedzmy podobnej sytuacji w tamtym sezonie kiedy kopnął piłkę “bezpiecznie” to obrońca zdążył z interwencją.

3 polubienia

Ah skoro nawinięcie kelnera z drużyny, której nazwy pewnie nie jesteś w stanie napisać i który pewnie na rano szedł do roboty nazywasz akcją nie mieszczącą się w głowie i naginaniem praw fizyki to nieźle z Tobą.

E: Jeśli 2 punkty nad strefą spadkową w farmerskiej Ligue1 to dla Ciebie topowa drużyna i Nunez to przekocur, bo takiego top obrońcę zakręcił to gratuluje ambicji.

Profesjonalnego zawodnika z Ligue 1 nazywasz kelnerem?

@Hanys na pewno Klopp jest wściekły, bo drużyna nie wygrała 6:1 a jedynie 5:1. No tak, rozwali głowę zawodnikowi, naruszy szatnie czy coś jeszcze bo gość strzelił w słupek xD

Nie tacy zawodnicy mieli masę kiksów: https://www.youtube.com/watch?v=xltJCTVE53c

Jak Nunez ma grać na poziomie Benzemy to niech kiksuje.

EDIT do @HappyBlancik: chłopie wyrywasz zdania z kontekstu. Nie napisałem, że jest to topowa drużyna, ale nie są to amatorscy zawodnicy, ich zawodem jest piłka nożna i nigdzie na drugi dzień się nie wybierają oprócz na trening drużynowy…Ja gratuluję pisania głupot.

4 polubienia

Toulouza? Bez podglądania napisałem xD Bez przesady. Drużyna może taka se ale w Ligue 1 gra i dostała się do ligi europy. To tak jakby negować dobre mecze ze spadkowiczami z Premier League.

Jak nie widzisz u Darwina żadnych oznak cech topowych to i tak nie dojdziemy do konsensusu.

Nie rozumiesz powagi sytuacji.