Darwin Núñez

Uwolnić krakena!

#znaki

Nunez 500 minut
4 gole
4 asysty

Gol co 125 minut
Haaland gol co 131 minut. [8 goli - 1 z karnego]
Salah gol co 105 minut [8 goli - 3 z karnych]

A podobno potrafi tylko szybko biegać.

image

14 polubień

Znowu słaby, irytujący, bezproduktywny. Piłka przy przyjęciu odskakuje na 10 metrów. Sprzedać póki jest coś wart. Najlepiej już w zimie. Może uda się znaleźć jelenia co da chociaż te 40/50 mln

:upside_down_face:

6 polubień

Kolejny dobry występ Darwina. Fajnie się wprowadził i dobrze pomyślał przy golu Salaha, a nie próbował coś sam zdziałać.

1 polubienie

Hanys pochwalił Darwina, trzeba to zapisać gdzieś bo prędko to nie nastąpi.

1 polubienie

Przecież Hanys to nie Radbug czy HappyBlacik. Nie jest aż tak skrajny w swojej opinii o Darwinie i nie trzyma się swojego za wszelka cenę.

9 polubień

:heart_eyes:

16 polubień

Rok temu Nunez by tą akcję położył. W tym sezonie ewoluuje. Kto tego nie widzi zwyczajnie tego nie chce.

4 polubienia

https://www.meczyki.pl/sportbuzz/edukacja-podstawa/303460

Trener Independiente, Carlos Tevez o edukacji tamtejszych piłkarzy, nie ma co więc mieć dużych oczekiwań co do języka graczy z Ameryki Południowej

Ja pitolę cały Nunez w jednej akcji :joy::joy::joy:
Szybkość, dynamika.
Objechał obrońcę i bramkarza, a na pustą bramkę w słupek!
Go się kocha albo nienawidzi .

Ja tam jestem w pierwszej grupie.

16 polubień

Przyznam, że śmiechłem po tej akcji. Zezłomował obrońce, bramkarza i ładuje w słupek. Poprawił mi humor xD

Uwielbiam go

13 polubień

Ciekawe czy by Ci poprawił humor, gdyby to się wydarzyło w meczu na styku i bez dobitki :wink:

8 polubień

I jeszcze jakby bomba atomowa spadla i dzieci w afryce umarly przez glod i papieza jakby czarnego wybrali no ciekawe czy bys sie smial no. Wymyslanie abstrakcyjnych scenariuszy pod jakies swoje tezy i przekonania, zawsze w modzie.

Smieszna akcja, brawo dla Darwina, ze to prawdziwy teamplayer. Tez caly mecz uwazalem, ze Ryan zaslugiwal na gola i Nunez po prostu uznal, ze odda mu bramke. Szacunek - niektorym po prostu sie nalezy.

2 polubienia

Licze na to, że takie akcje zdarzają się raz na 100/200 spotkań. To lepiej dzisiaj xD

P.S. a za tydzień Darwin… raz na 100, potrzymaj mi piwo

3 polubienia

Cały Darwin, jakby go nie znał to bym nie uwierzył, że tak można zepsuć. Ma szczęście, że to przy korzystnym wyniku, bo w innym wypadku wisiałby za jaja przy Anfield.

I tu nie ma nic do śmiechu. Wyobraźmy sobie, że to finał LM, a Darwin odpala taki odpał. Na taczkach byście go wywieźli.

@Drzewiec warto podkreślić - fartowym golem. Co gdyby Ryan nie dobił?

4 polubienia

Co ten scenariusz ma wspólnego z abstrakcją, bo nie rozumiem?

3 polubienia

Jeśli zakładamy już taka sytuację że byłby to finał LM to też trzeba wziąć pod uwagę że ta akcja mimo wszystko skończyłaby się golem jak dziś. Więc byśmy go wywozili całe 10 sekund.

Poza tym gdyby to był teoretycznie finał LM i teoretycznie po pudle nie byłoby gola to kto by to nie był (Nunez, Salah czy Gakpo) to forum by go zjadło.

@Hanys Ale to wiesz taka historie na jego niekorzyść można tworzyć zawsze. Ty powiesz co by było gdyby nie dobił a ja powiem a co jakby dobił i tak historie możemy ciągnąć w nieskończoność.

3 polubienia

Zacznijmy od tego, że w finale LM żaden obrońca by się tak nie zbłaźnił, jak ten z Tuluzy.

https://x.com/LFCTransferRoom/status/1717638707254051223?s=20

1 polubienie

To jest chyba pierwsza asysta, a bardziej “asysta”, Nuneza w LFC nie do Salaha.

1 polubienie