Darwin Núñez

Co? Tylko gol i asysta? I pomyśleć że koleś kosztował 90 mln. Jeeeeeeeez…

Ten gol to sobie Ederson sam wbił praktycznie, asysta przypadkowa, piłka mu się odbiła.

12 polubień

Nie był to akurat Ederson xD, ale też jakiś ręcznik. Imo Alisson by wybronił ten pierwszy strzał. Ale zachowanie świetne, nie mniej Happyblancior oczekiwałby trochę więcej.

Gol i asysta przeciw Edersonowi - prosimy o powtórkę na Etihad

Napastnik warty 90 milionow strzelilby hat-tricka.

A kto to był jeśli nie Ederson?

Swoją drogą przy tym drugim golu porobieni Gabriel i Casemiro. Z pewnością będą o tym pamiętać przed meczami z nami :wink:

1 polubienie

A nie jednak Ederson, źle popatrzyłem na skład mój błąd. Pomyliłem bramkarza z Urugwaju.
No to niech powtórzy to za miesiąc. Straszny ręcznik

Asysta z takiej pozycji, coś pięknego.

6 polubień

Dobry występ. Aczkolwiek sądzę, że Alisson by wyciągnął pierwszą bramkę. Tym dziwniejsza decyzja tego trenera by stawiać na przeciętnego Edersona.

Niektorzy płaczą że gość kosztował 90 mln ale wciąż młody i widać przebłyski… to co powiecie na te 20 wydane na Wataru Endo… Yo.

Endo super baller. MOTM z Leicester … Wart każdych pieniędzy!

Ten kto jest za ten transfer odpowiedzialny powinien zostać z klubu wywalony na zbity pysk. 30 letni japoniec o wartości 3-4 milionów kupiony za 20. Przecież to Scam i jakiś przekręt roku. Kupić takiego pazia gorszego od 50 letniego Milnera to trzeba umieć.

Na ten moment to kosztował 64 mln funtów. Reszta z 85 (dalej podaje w funtach) jest w bonusach, gdzie jednym jest wygranie LM przez Nuneza.

4 polubienia

Dobra panowie, mamy kolejnego pokemona ( @Fanlive94 nie ciebie, w sensie zawodnika). Jest przeciętny Rice, teraz przeciętny Ederson. Zbierzmy je wszytkie :slight_smile: był przereklamowany Bellingham? Był napewno przereklamowany Haaland to już trzy :rofl:

1 polubienie

No, ale akurat Ederson jest przeciętnym bramkarzem, jak dla mnie to On nigdy szału nie robił. Dobrze gra nogami, ale na linii kocurem strasznym nie jest. Może nie tyle przeciętnym, a zwyczajnie solidnym. Alisson poziom, jak nie dwa, wyżej.

2 polubienia

Nie no reszta tych zawodników to sztosy, ale Ederson nie jest jakiś wybitny. Ciekawe jak by bronił w Arsenalu, Mu, Tottkach, czy u nas, gdzieś miałby więcej roboty.

W ogóle, że on to kończył głową, prawdziwa 9tka kończy to prezycyjnym strzałem z wolejem, Andy Carrol z Urugwaju…

2 polubienia

Ederson to jeden z najbadziej przecenionych bramkarzy w historii piłki nożnej. Przypadek Bartheza czy Valdesa czyli średni bramkarz w topowym zespole, który dzięki świetnym defensorom bryluje w statystyce czystych kont. Szkoda, że dla ludzi ważniejsza jest ta statystyka od np. statystyki % obronionych strzałów.

1 polubienie

Ja właśnie nie rozumiem jak Ederson mógł wygryźć Allisona z kadry…

1 polubienie

Brawa dla Darwina za kolejną bramkę i asystę. :muscle:

2 polubienia

Pijany? Wszystko ok? :thinking:

2 polubienia