Darwin Núñez

A wy nieważne co by nie napisał to się do niego przyczepiacie, wiec zachowujecie się identycznie jak on i tego nie widzicie

2 polubienia

No jak wypisuje jakieś kompletne brednie to się przyczepiamy, nie wiem co w tym dziwnego

To nie nasza wina, że co drugi jego post to taki właśnie bełkot xD

1 polubienie

Nieprawda, coś tam ostatnio napisał mądrego, to dostał kilkanaście plusów. Po prostu w 90% pisze straszne głupoty, to nie jest miło przyjmowany.

16 polubień

Ta zmarnowana seta mi się śniła całą noc, nie może tracić takich okazji.

Polecam obejrzeć ostatnio wrzucane InsideAnfield gdzie widać jak jeszcze obrońca Unionu minimalnie dotyka piłki co powoduje takiego „kiksa”. Nie widziałem tego wcześniej

3 polubienia

Podobnie z “kiksem” z AV, co Martinez zdjął mu piłkę przez co strzelał to w dość… dziwnej pozycji. No ale co się mu pociśnie, to ich.

2 polubienia

Jutro Nunez zgarnia MOTM :slight_smile:

Ejj faktycznie mu to dzióbnął :open_mouth: na powtórkach ni uj tego nie było widać

3 polubienia

Nunez zanotował 5 asyst w PL, wszystkie były do Salaha.

Nunez ma o wiele lepszy “kontakt” z Salahem niż z Diazem na boisku. Współpracują, szukają się wzajemnie i to przynosi korzyści. Diaz jest poza ich układem.

3 polubienia

Nunez daje wiele pozytywów. Może nie raz przestrzeli łatwą sytuację, ale bardzo dużo pracuje i realnie pomaga zespołowi w kreowaniu sytuacji, w odbiorze, pokazuje się, dogrywa, odgrywa etc. Ma bardzo duży wpływ jak rasowy, kompletny napastnik. Diaz to z kolei najsłabsze ogniwo w ofensywnej trójcy, gość jest poza układem tak jak pisze @Kijoraptor. Gdy przypomnimy sobie legendarne trio, to współpraca zazwyczaj dobrze się układała po każdej stronie, tutaj w zasadzie Diaz jest trochę takim obcym elementem, jakby nie wdrożonym, a dłużej jest w klubie od Darwina. Trzeba pomyśleć o kimś innym na lewą stronę jeśli Kolumbijczyk się nie poprawi. Gakpo byłby dużo lepszy chociażby z tego powodu, że gra bardzo zespołowo i szuka kolegów, nie gra pod siebie jak to robi Diaz.

6 polubień

Diazowi brakuje zmysłu do gry zespołowej. Często wygląda to tak, że leci sam, drybluje, przegapiajac moment na dobre podanie do kolegów. A potem albo strata, albo wycofanie do Andyego, bo rywal się już ustawił. Zaś Mo i Darwin grają bardzo zespołowo, szczególnie w tym sezonie, Darwin niemal przestał strzelać z bezsensownych pozycji (Mo też), to i wygląda to fajnie, dobrze się chłopaki rozumieją.

4 polubienia

Diaz to jeździec bez głowy. Między nim a Mane jest z 3 poziomy różnicy.

2 polubienia

Klopp mógłby spróbować z ustawieniem Darwina na LS, Gakpo na środku i Salahem na PS. Wtedy nie tracimy szybkości jaką oferuje Darwin ani nie tracimy zdolności do gry kombinacyjnej jaką oferuje Gakpo.

@CzerwonyBartek tylko Gapcio jest za wolny na skrzydło. To piłkarz bardzo podobny do Firmino.

1 polubienie

Coś ram próbował tak Darwinem grać. Ja raczej bym ustawiał Gakpo jako LS ale grającego głębiej i bliżej środka oraz z Nunezem tak jak gra.

@Hanys nie wiem czy mamy piłkarzy do grania formacją która się sprawdzała z Mane. Nie zazdroszczę Jurkowi bo naprawdę ma ciężki orzech do zgryzienia. O ile Jota dla mnie jest najsłabszym z 5ki napastników tak już co zrobić z Gakpo i Nunezem miałbym olbrzymi problem. Diaz i Salah jako skrzydłowi chyba trochę nie do ruszenia w obecnej taktyce. Pewnie granie Nunezem i podwieszonym Gakpo przy jednoczesnej obecności wspomnianej dwójki to byłby wariant ofensywny zbyt ofensywny i krzywdzący Szoboszlaia

Darwin bramka i asysta w meczu z Brazylią. Urugwaj 2-0 .

11 polubień

Bramka: od 0:58
Asysta: od 8:15.

6 polubień

Ale ich wyruchał przy tej drugiej bramce, niech strzela i asystuje wtedy odblokuje się na dobre.

6 polubień

co by nie mówić to Darwin potrafi grać w wielkich meczach. Strzelał już gole Newcastle, United, City, Realowi, Arsenalowi… Teraz z Brazylią popis… Szkoda że nie przyszedł wcześniej, bo przydałby się w finale z Realem z 2022 :slight_smile:

5 polubień