Darwin Núñez

Śmiech na sali to jest płacz gościa na forum dyskusyjnym o kwotę transferu, do której nie musiał dokładać ani pensa.

Jeszcze jak widzę ludzi którzy nieironicznie piszą, że Gakpo jest lepszym napastnikiem, więcej daje drużynie i jest w “rewelacyjnej formie” to nie wiem jak to nazwać, bo głupota do tego nie wystarczy. To musi być jakiś wyjątkowy przypadek zaślepienia własnymi wyobrażeniami o świecie.

Szczerze - co z was za kibice? Plujecie tu od X miesięcy na naszego zawodnika, który jest cholernie zaangażowany i mocno pracuje na to, żeby wskoczyć na jeszcze wyższy poziom i grać jak najlepiej dla LFC. Chłop to niesamowity pracuś, jest szybki, silny, potrafi uderzyć prawą, lewą nogą, główką, potrafi się zastawić, utrzymać piłkę i rozpocząć kontrę. Jedyne co u niego jeszcze nie dojeżdża to podejmowanie decyzji i opanowanie pod bramką, ale i to przyjdzie z czasem. Naprawdę wam nie jest wstyd wylewać na niego tyle hejtu i pisać takie kocopoły?

To jest LIVERPOOL a nie jakaś Barcelona, gdzie wygwizduje się piłkarzy po wygranych meczach. Tutaj się wspiera nawet gdy przegrwamy 0-3 do przerwy, nawet gdy Matip strzela samobója, nawet gdy Lucas znowu sfauluje przed polem karnym.

xD

11 polubień

Ale gdzie uderzyć? W trybuny? Bo to ma niemałe znaczenie, wiesz?

Darwin zdrowy? Bo coś bylo o urazie, a w sobotę był już szykowany do wejścia na boisko.

Od dłuższego czasu ma uraz ,małej kości", cokolwiek to znaczy. Czyli gra z jakimś tam bólem.

Ja to się cieszę, że nie jestem kibicem piłkarzy tylko klubu. Mało mnie obchodzi czy strzeli Gakpo, Nunez, Salah czy Allisson ( no dobra, tutaj to akurat mnie obchodzi :slight_smile: ). W sumie to nawet nie wiem ile razy Mo był królem strzelców. Najważniejsze jest czy klub wygrywa.

Co do Darwina, to jest w tym sezonie pierwszy po Salahu ( jeśli chodzi o napastników ). Marnuje te setki, ale wolę piłkarza który dochodzi do sytuacji i je partaczy niż nie ma nawet okazji czegoś skiepścić. Bo to łatwo poprawić. I na marginesie, nie wiem czy pamiętacie, ale Salah w pierwszych meczach po transferze do nas niesamowite ilości sytuacji partolił.

2 polubienia

Nie bylo raczej zadnych innych informacji od tego, wiec - odpukac - jest zdrowy i bedzie gotowy na nastepny mecz. I niech Bog ma w opiece zdrowie jego i Salaha z Diazem bo Gakpo to pewnie w przyszlym roku zobaczymy, a Jota w “obecnej” (trwajacej od 1.5 roku) formie powinien co najwyzej o lawke rezerwowych walczyc.

Nasz Darwin miał parę fajnych zachowań w meczu z Tottenhamem mimo, że nie zagrał ani minuty.

Tutaj schodząc do tunelu powiedział do fanów Spurs:
“Do zobaczenia na Anfield”.

A tu zagrzewał po meczu fanów Liverpoolu.

9 polubień

1000021314

16 polubień

Jedna z najsłabszych 9 w Europie i na pewno najgorsza 9 z top6. Psychika mu się pali w polu karnym.

@NiePodpiszeSie nie porównuj Salaha do Darwinka. Nie tak liga.

No już już zaczynajcie, czekam tylko na porównanie do Haalanda i na kłótnie kto jest lepszy. Oglądaj człowieku mecz, a nie oceniasz kogoś w czasie spotkania. W niedziele daj Boże strzeli bramkę Brighton to będziecie się tu spuszczać jak to nam ratuje dupe. Japrd, odszedł Henderson to macie kolejnego kozła ofiarnego…

Dlaczego po “100” Salaha nie poszedłeś ze swoimi spostrzeżeniami do jego tematu?

Później się dziwić, że nas ludzi ze Śląska, mają w świecie za debili.

10 polubień

Jeżeli odczytałeś to w kategorii porównania poziomu dwóch zawodników, to nie wypada nie powtórzyć:
Później się dziwić, że nas ludzi ze Śląska, mają w świecie za debili.

1 polubienie

Salahowi więcej można, bo gra tu od lat i nie zawodzi.

No i wszystko w temacie. Sam się skomentowałeś.

xD. Jednak jesteś trolem. Pie#dolnąć taki wysryw to może jedynie ktoś nienormalny albo irracjonalny. To może weźmy Piaseckiego z Rakowa, w sumie tańszy będzie w utrzymaniu XD

3 polubienia

Dla ciebie to każdemu bardziej można bo zwyczajnie ich lubisz, w przeciwieństwie do Nuneza, którego musisz nie cierpieć całym sercem, bo te wieczne czepialstwo i hate jest nienormalny xd

1 polubienie

Polak kogoś nienawidzić musi, to ten wybrał Darwina xd

5 polubień

Kiedy wbijasz do tematu Nuneza i widzisz śląskiego orła i już wiesz, co cię czeka xD

14 polubień

Fakt faktem kolejne spektakularne pudło Darwina

2 polubienia

Bo Hanys jest naszym forumowym Januszem Kowalskim. Janusz nieważne czy pije wódkę, je śledzie, czy ru… kocha się z żoną albo kochanką i tak myśli o Tusku. Tak Hanys nieważne co się dzieje w meczu i jaki jest wynik to i tak Darwin jest beznadziejny i słabo gra, nawet jeśli nie ma go na boisku.