Darwin Núñez

O piękne zdanie które pasuje idealnie do ciebie i jak ciebie widzi to forum.

8 polubień

4 z 5 bramek, które strzelił Hojlund strzelił z drużynami na poziomie LE bo ani Kopenhaga ani Galatasaray to nie są lepsze ekipy niż Atalanta, Sporting, Betis czy BHA lub West Ham. Ale rzeczywiście w LE Raków jest wyznacznikiem poziomu :smiley:

Fun fact: żadna z 5 bramek Hojlunda nie dała choćby punktu United.

Fun fact 2: właśnie sobie przypomniałem, że Kopenhaga ledwo przeszła cienki Raków (1:1, 0:1) i zakwalifikowała się ich kosztem do LM lol

Mając do wyboru 2 napastników, którzy finalnie mają zbliżoną liczbę bramek, gdzie

  1. dochodzący do sytuacji strzeleckich i marnujący je na potęge
  2. zawodników niedochodzący do licznych sytuacji strzeleckich

zawsze wybieram numer 1.
Mam wrażenie, że łatwiej nauczyć napastnika wykorzystywać sytuacje niż do nich dochodzić. Różnica jest taka, że dla przeciętnego kibica zawodnik ten jest kilkukrotnie bardziej irytujący.
Dlatego wierzę w to, że z Darwina będziemy mieć więcej radości.

3 polubienia

Tak bo to wina Nuneza że klub przespał wymianę pokoleniową i większość zeszłego sezonu graliśmy piach.

Lewactwo hahahaha

co za łeb, nie wierzę xD wszystkiemu winne lewactwoooo

2 polubienia

Różnica w poziomach sportowych między LM a LE jest coraz mniejsza. A Raków Częstochowa grał jak równy z równym z Kopenhagą która sprawiała problemy Bayernowi i spuściła United w kiblu.

Właśnie to twoje opinie świadczą o tym że się nie znasz na tym sporcie.

Prawda jest taka, że cała trójka Nunez, Jackson, Hojlund to utalentowani napastnicy nowej generacji, którzy potrafią coś więcej niż tylko czekać za podaniami w polu karnym. Posiadają ten sam problem z wykorzystywaniem sytuacji bramkowych. Najlepszy będzie ten, który nauczy się seryjnie trafiać do bramki. Można się tego nauczyć jak Lewandowski lub zostać Morata.

1 polubienie

Miałem cos tam odpisać jeszcze, ale później zobaczyłem argument “lewactwo” i zostałem totalnie pokonany, nie ma dla nas już ratunku bo wesoły szlug wyjął tak ciężkie armaty, że nie da się nawet na to odpowiedzieć. xD

6 polubień

Ale ja tu nikogo nie nienawidzę. Po prostu mam w stosunku co do niego wysokie wymagania i nie jestem zaślepiony do niego miłością jak pół forum.

Ty możesz mieć jakiekolwiek wymagania wobec niego xD

1 polubienie

Post został scalony z istniejącym tematem: Humor

Niby gole ma, asysty też ale mnie osobiście strasznie irytuję jego macanie bułek w spożywczakach. Nie wiem czy to tak trudno założyć rękawiczki do tego. I wiem, wiem, może jeszcze się nie zaaklimatyzował, może bariera językowa. Jurgen musi go ogarnąć w tym temacie i wtedy będzie Darwin TOP.

Pewnie jeszcze napiwków nie daje je**ny.

1 polubienie

No to HP rozgryzł zagadkę czemu Jurek stawia na Darwina :sweat_smile::sweat_smile: szach mat fanboje Darwina

1 polubienie

To co się dzieje w tym wątku to jest hit :joy:

1 polubienie

Dlatego uważam że jedynym czasem i jedynym miejscem gdzie warto wchodzić na te forum są Spekulacje transferowe w okresie okienka. Chociaż i tam zamiast dyskutować o potencjalnych transferach Liverpoolu, to jest płacz że inni się wzmacniają a my śpimy. I tak w kółko - co roku to samo. No ale co się dziwić, jak większość ‘fanów’ Liverpoolu pewnie jeszcze nie skończyło szkoły średniej. Ci co są bardziej dojrzali, to wolą się nie wypowiadać i nie czytać tych waszych idiotycznych wypocin.

2 polubienia

Wejście potężnego Nuneza prawie dało nam remis. Niebywały występ.

https://x.com/SamueILFC/status/1722710936627106165?s=20

Núñez nie podał ręki piłkarzowi Toulouse.

Podał, tylko facet jest tak szybki i dynamiczny że kamery tego nie zarejestrowały

1 polubienie

Nunez, jak to Nunez. Nie trafił w rękę i już afera.

hehe

2 polubienia

Ale dlaczego mu nie podał ręki? Darwin jest tak miękką fają, że nie potrafi przegrywać czy o co chodzi?

Najbardziej infantylne to tutaj jest wyzywanie innych od dzieci z liceum, robisz to już kolejny raz. Masz jakieś kompleksy, panie dorosły?

Zaskoczę cię, ale to jest forum dyskusyjne i każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii, jak absurdalne by nie były. Więc takie chamskie teksty sobie wsadź w kieszeń. Już wolę jak ktoś pisze głupoty niż jak myśli że jest od wszystkich lepszy i mądrzejszy. Trochę lodu panie Ralf.

P.S. Skoro w większość tematów nie warto wchodzić, to w nie po prostu nie wchodź, zamiast raczyć nas swoimi mądrościami.

/sorry za offtop

O Nuñezie powiedziane już zostało chyba wszystko. Nie pamietam zawodnika który wywoływałby tak skrajne emocje. Gość momentami jest naprawdę irytujący (uwielbiam go, ale też już straciłem cierpliwość do tych pudeł). Z drugiej strony jesteśmy w takim momencie, że bez Darwina tracimy prawie większość zębów z przodu. To on robi wiatr i rozrywa obronę przeciwnika. Bez niego gra do przodu wygląda bardzo mizernie, Gakpo poza kilkoma tap-inami (których być może Darwin by nie trafił) jest mało użyteczny jako napastnik. Moim zdaniem Jota lepiej by się sprawdził jako taka fałszywa 9tka podobna do Firmino, ale Klopp chyba jest innego zdania.
Więc jaki ten Darwin by nie był, to w zasadzie jesteśmy od niego uzależnieni. Oby skończył już z tymi pudłami.

5 polubień