Darwin Núñez

Nie mogę się zgodzić. Gakpo to bardzo fajny zawodnik atakujący ale napewno nie piłkarz na szpice. Gra słabiej od kontuzji. To taki nasz Tomas Muller

2 polubienia

Nie no chłopie. Nie obrażaj Mullera.

2 polubienia

Nic tak nie zaśmieca forum jak wpisy w tym wątku. Już podczas wielkiej smuty kiedy całe forum prowadziło wojnę z Radbugiem w wątku FSG to pojawiały tam się bardziej merytoryczne treści niż tutaj. Dlatego wnoszę zamknięcie tego wątku, najlepiej do końca roku.

Tylko że zamknięcie wątku nic w sumie nie da. Jeśli Darwin wystąpi w meczu np. z Brentford to w wątku meczowym będzie szedł spam (i będzie to dozwolone jako że będzie to dotyczyć występu piłkarza w ów spotkaniu).

1 polubienie

Niech mi tylko nikt nie pisze czegoś w stylu “jak on tego nie strzelił”.

Się zdziwisz jak po meczu ktoś będzie pisał, że straciliśmy punkty przez Urugwajczyka , bo Darwin w porównaniu do Szoboszlaia ma za duże stopy :joy::joy::joy:

Ale szkoda, że nie dopilnował pozycji… wiem, że tutaj ciężko szukać jego winy, ale tak szkoda że mu tego nie mogli zaliczyć. Myślę, że by to mocno mu pomogło na resztę meczu.

e. ajajajaj…

Dobry mecz Darwina. Jest parcie na bramkę, są spalone gole i asysta. Oby dziś coś strzelił, bo zasługuje.

2 polubienia

Pamietajmy, ze asysty z Brentford sie nie licza bo [tutaj wstaw dowolny powod wymyslony na poczekaniu]. xD

6 polubień

Ogólnie liczą się tylko mecze z City. Nic więcej. Cienka liga.

2 polubienia

No i z Realem strzelił, kto by to liczył

?
Asysty?
KURMA?
Napsatnikowi?
Nikt
A że jeden z najlepszych w Pemier League pod względem minut, uj

Ty tak na serio ? Przecież Darwin po 45 min był jednomyślnym man of the match.
Na koniec spotkania będzie dylemat na kogo głosować?
Darwin czy Salah ?

@kacciq komentarz napisałem zaraz jakoś po pierwszej połowie i zgadzam się, że w przeciągu całego spotkania wybór Van Dijka jest jak najbardziej zrozumiały.
Jak tam na dole już wspomnieli Darwin przygasł w drugiej połowie.

Nie no, nie można tego na poważnie brać XD

3 polubienia

Salah zdecydowanie MOTM.

1 polubienie

On tylko wykończył dwie patelnie w tym meczu akurat.

Cały team dziś dobrze pracuje. Pomoc zapiernicza, obrona skupiona…

2 polubienia

Jest może opcja ignore? Człowiek interesuje się piłką w ramach hobby i odprężenia. Forum i strona jest tego częścią. Wchodzi się na forum i dosłownie chce się wymiotować od niektórych wpisów. Mam dosyć zatruwania samego siebie jadem malkontentów.

oczywiscie, że jest.

1 polubienie

Niech się Darwin uczy, bo Salah nie będzie żył wiecznie

1 polubienie

Darwin MOTM w pierwszej połowie ale w drugiej dużo mniej widoczny. Wydaje mi się że na obecną chwilę to nie jest zawodnik do grania pełne 90 minut bo może nie wydala kondycyjnie grać tak długo na tak dużej intensywności?
Strzały dzisiaj bardzo dobre, miał wielkiego pecha że albo spalone albo dobre interwencje bramkarza ale i tak kończy mecz z piękną asystą więc ogólnie występ na duży plus.

3 polubienia

Dla mnie zdecydowanie VVD. Salah bardzo dobry mecz, Darwin wspaniały w pierwszej połowie i niewidoczny w drugiej. VVD trzymał defensywę, czyścił wszystko i wybił nawet piłkę lecącą do bramki. Bez niego te 2 gole Salaha starczyłyby żeby zremisować 2-2.

6 polubień