Darwin Núñez

Dobrze, że nie powiedział, że lubi czytać the sun o poranku :wink:

3 polubienia

Jakie ma znaczenie o ile sie pomylil, to chybił-trafił czy co? Też nie wiedział, ale nikt z tego nie robi afery. Tu wiadomo, że będzie ból czterech liter, bo to Darwin.

Jeden i drugi dał ciała, powinni to widzieć. Nie wiedzą, trudno. Niech pokażą klasę na boisku, a będzie im wybaczone.
Swoją drogą kolejny raz potwierdzają się stereotypy o zawodnikach z Południowej Ameryki :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Nunez tu odpowiada, ile jeszcze pomoże zdobyć pucharów Ligi Mistrzów Liverpoolowi.

3 polubienia

Takie ma znaczenie, ze mnie to interesuje i nic Ci do tego Siwy

1 polubienie

Dla mnie nic się nie dzieje, też nie wiem wielu spraw związanych z klubem, nie wymienię składu Liverpoolu z jakiegoś meczu z roku 1974, ba, myślę że miałbym problem wymienić wszystkich graczy z poprzedniego spotkania z Brentford.

3 polubienia

Masz rację, Darwin za pół roku będzie wymuszał transfer do Hiszpanii, skoro nie wiedział, ile razy Liverpool wygrał LM. Pewnie te ‘problemy kondycyjne’ to taka przymiarka do ‘bólu pleców’ Suareza :rofl:

A już tak na serio - Darwin z golem strzelonym Alissonowi, Urusi wygrywają z Brazylią.

2 polubienia

To Alisson teraz broni w Argentynie?
Chyba Ci się dwa mecze pomieszały. Urugwaj wygrał z Argentyną, a Alissonowi strzelał Diaz. Ale fakt faktem, że w obu meczach strzelali Diaz i Nunez i oba mecze wygrały zespoły piłkarzy strzelających, natomiast Alisson puścił dwie i Brazylia przegrała :slight_smile:

5 polubień

Darwin pieczętuje zwycięstwo Urugwaju nad potężną Argentyną, która nie odniosła porażki od meczu z Arabią Saudyjską w ubiegłym roku, ale najważniejsze, że jest niezbyt lotnym chłopem bo nie wie ile pucharów zdobyło Live gdzie większość z nich wpadła pół wieku temu :smiley:

1 polubienie

Zaraz będzie debata czy chciał założyć siatkę przy strzale czy to przypadek :joy:

1 polubienie

Bramkę strzelił ale setkę musiał klasycznie zmarnować.

1 polubienie

No i niech marnuje, nawet najlepsi nie strzelają wszystkich setek. Ważne, że strzela i asystuje w Reprezentacji i w klubie.

Spoko niech marnuje do woli i strzela bramki bez znaczenia, a później remis z Luton xd

2 polubienia

widać, że chciał strzelić po długim, ale zeszła mu trochę piłka.

Taa , bo remis z Luton to wina jego niewykorzystanej sytuacji ze spalonego, a nie słaba dyspozycja całego zespołu.

A co do jego zmarnowanych sytuacji to akurat ten aspekt musi poprawić bez znaczenia jak dobre statystyki robi w reprezentacji czy w Liverpoolu.

@Roan 4 bramki i 4 asysty, jak na napastnika z jego minutami to bardzo dobry wynik

2 polubienia

4 bramki po 12 kolejkach Premier League to dobre statystyki dla napastnika?

1 polubienie

Nie, ale 7 bramek i 6 asyst po wyłącznie 872 minutach gry to już dobre statystyki.

4 polubienia

Jakby setek nie marnował, to przy tym jak często dochodzi do sytuacji, to co mecz miałby hattrick. O ile się orientuję to niezbyt często zdarzają się hattricki na najwyższym poziomie rozgrywkowym, a już na pewno nie co mecz. To, że napastnik nie wykorzystuje częsci sytuacji to jest całkowicie normalna rzecz. Lewandowski grając w Bayernie potrzebował zwykle zmarnować 3 sytuacje żeby strzelić 1 gola, Haaland ma w tym sezonie więcej pudeł od Darwina.

Jest jak jest, też chciałbym żeby gość wykorzystywał więcej i był najlepszym piłkarzem tej ligi. I do tego niewiele mu brakuje, a z każdym miesiącem gra coraz lepiej. Martwiłbym się, gdyby w ogóle nic nie strzelał, przestał dochodzić do sytuacji albo z każdym miesiącem grał coraz gorzej.

Wiadomo, przy takim stylu gry krytycy zawsze się znajdą, mają do tego prawo. Zalecam jednak umiar, bo niektórym się wydaje, że najlepsi napastnicy nigdy nie pudłują i wszystko wykorzystują. Prawda jest taka, że każdy się zachwyca Haalandem którego 80% goli to tap-iny, nie słyszałem głosów że “niby strzela, ale też pudłuje” (może dlatego, że w większości nie oglądamy jego meczów), a w przypadku Darwina nawet jak strzela to na koniec narzekania że mógłby strzelić 5 zamiast 2 albo 3 zamiast 1.

1 polubienie

Spoko podbijaj mu staty na klubach, które dla klubu jak Liverpool powinny służyć by dać pograć rezerwowym.

@Drzewiec
Wszyscy pudłują ale dziwnym trafem nikt nie ma takiego słabego xG jak Nunez.

1 polubienie

Dla mnie nie problem ty kieruj się własnym zdaniem a ja będę się kierować oficjalnymi statystykami. Idąc tą logiką to Salah ma tylko 3 bramki i 2 asysty w tym sezonie.

@Roan No jeśli zaliczamy tylko brami/asysty z dobrymi drużynami to w sumie. 1 asysta z Chelsea, 1 asysta z NUFC, 2 bramki z Brighton, 1 gol z Aston Villa no i niech bedzie ze jeszcze 1 gol z West Hamem to daje 4 bramki i 2 asysty.

Reszta goli/asyst była z paździerzowymi drużynami.

@Roan Gole to gole, asysty to asysty. Liczą się tak samo bez względu na klasę rywala. Niewidzę powodu dlaczego gol z Tuluza jest fuuu ale z takim Burnley już by był ok mimo że klasa rywala jest w sumie podobna

1 polubienie

3 bramki 2 asysty? Rozwiń o co chodzi, bo nie rozmumiem

edit
Moje nawiązanie odnosiło się do Lig Europy. Bądźmy poważni na tym etapie to są rozgrywki do ogrywania młodzieży i rezerwowych

Serio myślisz, że Toulousa byłaby w stanie awansować do Premier League?

1 polubienie