Darwin Núñez

Nunez ma 4 gole i 4 asysty, ale w czasie 600 minut. To tak jakby rozegrał prawie pełne 7 meczów, a nie 12, o których piszesz. Nie są to jakieś mega statystyki, ale Salahowi czy Haalandowi dochodzą jeszcze gole z karnych.

2 polubienia

No tak, bo rozegrał tylko 600 dlatego, że jest taki dobry. Ciekawe czemu Salah ponad 1000 zagrał?

1 polubienie

Bo Salaha się nie zmienia, jest jedyny w swoim rodzaju. Najlepszy skrzydłowy w historii Premier League. Więc nie porównuj go do Nuneza.

Chodzi bardziej o to, że jakbyś Tuluze wrzucił za Burnley czy Luton to byś pewnie różnicy nie odczuł a mimo tego gole/asysty z jednymi są mniej warte niż z drugimi, mimo że to klubu na tym samym poziomie według mnie.

Porównałem tylko minuty z podstawowym zarodnikiem. Skoro ktoś podaje argument, ze ktoś ma mniej goli bo grał mniej minut to odpowiedz sobie dlaczego grał mniej minut? Bo trener uznał, że jest za słaby by grać w pierwszej jedenastce.

1 polubienie

Jest coś takiego jak rotacja w zespole. Salaha się nie zmienia, natomiast reszta 4 z ofensywy Diaz, Nunez, Jota i Gakpo będzie rotowana zawsze i nie pisz już tych farmazonów, że ma mniej minut bo jest słabszy.

2 polubienia

Salaha się nie zmienia, bo jest wystarczająco dobry. Nunezem się rotuje, bo nie jest wystarczająco dobry.

1 polubienie

W takim razie w drużynie City grają sami słabi zawodnicy. Ewenement że drużyna bez wystarczająco dobrych zawodników wygrywa niemal co sezon mistrza gniotąc każdego rywala po drodze.

10 polubień

Dobra ale o jakiej rotacji wy piszecie? On ma mniej minut, bo Klopp mu dawał tylko ogony na początku sezonu.

Mógłbyś porównać do wszystkich napastników w klubie, nie tylko do najlepszego piłkarza premier league ostatnich 5 lat?

Zobacz sobie wtedy minuty, gole, asysty Gakpo, Joty i Diaza.

Ciekawe czy też wtedy sobie zadajesz pytanie dlaczego mają mniej minut czy Salah, dlaczego mają gorsze statystyki?

Jak @Flymf wspomniał dobrze, że takie placki jak Foden czy Alvarez grają w City, bo w porównaniu do ich podstawowego napastnika w klubie wychodzą gorzej niż Nunez u nas :joy::joy::joy:

1 polubienie

Alvarez i Foden mają około 1000 minut, więc słabe przykłady

Mój przykład miał pokazać, że jak ktoś ma mniej minut to dlatego, ze nie zasługuje na więcej, bo gdyby zasługiwał to by miał tyle co Salah. Ale jak tego nie rozumiecie to już prościej się nie da

Jak masz w klubie 5 zawodników na poziomie na 3 pozycję to i ich minuty się rozłożą równomiernie.

W Arsenalu taki Jesus czy Nketiah też łapią sporo minut, a u nas zagraliby pewnie tylko w corabo cup.
(Nie znaczy, że są słabymi piłkarzami, ale trudno mieć więcej minut niż Salah)

Tylko się cieszyć, że właśnie taki Nunez czy Jota wyciskają spoko staty na minuty które grają.

Skoro liczą się gole tylko przeciwko top drużynom to po co ciągle przywołujecie pudło z Luton? I tak nie miałby znaczenia.

Rozumiem, że bramki z Newcastle, Bournemouth czy West Hamem nie mają znaczenia.

3 polubienia

Jak Wam się jeszcze nie znudziło pisanie o Darwinie :smiley: jeśli chodzi o zdobyte LM to w ogóle nie dziwi mnie jego odpowiedź. Myślę, że większość piłkarzy nie ma podstaowej wiedzy o swoim obecnym klubie. To prosty chłopak z Urugwaju, którego wzrok ewidentnie poszukuje rozumu ale kibicuje mu z całego serca :smiley:

Według mnie gra conajmniej przyzwoicie ale czekamy co dalej z tymi setkami bo w meczu z Luton pierwszy raz mnie wku*ił a nie rozbawił.

1 polubienie

Tylko że to tak w ogóle nie działa. Salah jest marką samą w sobie i nawet jak gra słabo to i tak ma pewne miejsce w składzie. Chyba tylko kontuzja może mu odebrać ten przywilej.

W meczu grają zawodnicy którzy akurat pasują pod danego rywala, są wypoczęci, są w formie albo grają bo nie ma już nikogo innego. Od 2 sezonów Liverpool ma ten mały przywilej że z przodu może rotować zawodnikami z czego Klopp korzysta bo wie że komfort posiadania zawodników którzy są w rytmie meczowym i jednocześnie nie są zajehani jest nieoceniony.

To własnie dzieki temu Guardiola mógł zaorać ligę angielską w ciągu kilku ostatnich sezonów. Każdy pamięta czasy wspaniałego trio Mane-Firmino-Salah. Mało kto pamięta że często ta trójka była momentami po prostu zajechana.

7 polubień

Jak ja się viesz że Nunez nie ma konta na LFC.pl…

Chłop dochodzi do sytuacji, regularnie strzela a tu pojazd z niego co mecz…

pewnie regularnie pisałby nie w tych wątkach co trzeba.

8 polubień

Wczoraj Darwin w meczu z Boliwią strzelił dwie bramki otwierając i zamykając wynik spotkania. Urugwaj wygrał 3:0, a nasz piłkarz jest obecnie liderem pośród strzelców w eliminacjach do MŚ w Ameryce Płd. Na swoim koncie ma już 5 trafień, a do tego 2 asysty.

1 polubienie

Ile 100% sytuacji zmarnował? Czy gole nie padły przypadkiem? (͡° ͜ʖ ͡°)

1 polubienie

Bramki Darwina od 2:22 i 7:35.

1 polubienie