Darwin Núñez

Ale panowie pamiętajcie, że Boliwia to taka Toulouse/LASK także nie możemy mu niestety zaliczyć tych goli.

@Magerlfc Kolego chyba nie zrozumiałeś mojego postu :smiley:

14 polubień

Wiesz co, stwórz ranking klubów, którym strzelenie bramki będzie warte uwagi, a którym nie. Albo stwórz przelicznik stosunek bramki do przeciwnika i na tej podstawie twórz tabele strzelców…
Może dla kogoś strzelenie bramki Boliwii jest wiecej warte niż np. Kolumbii albo Brazylii? Co to za szufladkowanie? Za zwycięstwo z Argentyną czy Boliwią Urugwaj dostał jakoś inaczej punkty?
Ja nie zaliczam zdobytych bramek Haalandowi z Young Boys, albo Cristiano z innymi słabszymi w LM. Gdzie to zgłosić, żeby nie miał aż tylu bramek w historii Ligii mistrzów? Wystarczy Tobie? Ja bym też przyjrzał się Salahowi i jego bramkom…

Drzewiec. Może i tak, ale szczerze mówiąc ciężko mi tam było znaleźć ironie. Jednak czytając teksty nie zawsze jest się w stanie to wyłapac i można dwojako odczytywać. Dokładając do tego, że tu na forum są różne kwiatki, wiec wszystko co się czyta można uznać, że autor pisze na poważnie.

Dokładnie, a taki Ronaldo czy Messi, strzelając bramki drużynom spoza topu, przepraszali kibiców, argumentując, że to ich praca i błagali by ich nie wliczać do statystyk. Tak na poważnie, to Bielsa bardzo ładnie poukładał Urugwaj, na mundialu zagrali słabo, a tu w eliminacjach idą jak burza, goląc również wielkie drużyny. A propos drugiej bramki Darwina, to strzelił ją barkiem/klatą. Wydaje mi się, że on chyba za szybko wyskakuje do główek, bo trochę takich kiksów już w sezonie miał :stuck_out_tongue:

@Magerlfc Przecież kolega Drzewiec ironizował, że bramki słabiakom się nie liczą, jak tu próbowali udowodnić WesołySzlug czy HAnys xd

Idzie gdzieś obstawić ile setek zmarnuje w sobotę?

1 polubienie

Szukaj na stronach bukmacherskich, może zarobisz na wakacje.

Wątpię by szło na tym zakładzie dużo zarobić.

2 polubienia

I co tam u naszego Urugwajczyka? Zaczął się spłacać golami w ważnych meczach? :smiley:

Co ten Darwin na koniec :rofl: :rofl: :rofl:

Najważniejsze że ROBI WIATR! :slight_smile:

1 polubienie

Ja i tak świra kocham, chociaż dzięki niemu nie ma nudy i flaków z olejem podczas meczu :slightly_smiling_face: :call_me_hand:

1000030389

4 polubienia

XD czekałem na to, ważniejsze od ważnego remisu jest to, że Darwin nic nie strzelił dzisiaj XD

Zagrał dzisiaj kiepsko, zgodzę się

Nie można jednak zapominać że dzisiaj cała linia ataku zawiodła i coś ewidentnie nam się nie kleiło w ofensywie
Nawet po wprowadzeniu Diaza i Gakpo, dalej coś było nie tak

5 polubień

Zgadzam sie w 100%, dzisiaj z przodu kazdy slabo zagral, nie ma co sie czepiać Nuneza i tak chyba najwiecej robil wiatru z przodu z calej 3. Dzisiaj obrona na plus !

1 polubienie

O co chodziło ma końcu?

Ta dwójka niestety nie bajtuje. To trochę smutne.

Myślę, że mają prawo do swojego zdania

1 polubienie

Nie wiem czy to się tyczy mojego komentarza, ale mi chodziło o sytuacje po zakończeniu meczu i o co tam chodziło (z Guardiolą) tak samo jak chyba co zapytał @el_pistolero a nie o to jak zagrał Darwin bo dziś było średnio z przodu z resztą jak wszyscy a Darwin i tak tam się na tle tej przeciętności jakoś wybijał… No ale nie w ten sposób co zapewne większość by chciała, czyli normalni fani co życzą zespołowi i piłkarzom jak najlepiej.

Tyle to każdy chyba widział ale o co poszło? Coś wcześniej w meczu czy już po meczu?

Normalny facet po prostu po raz kolejny pokazal ze nie lubi sie dotykac z innymi facetami :laughing: jakies przybijanie piątek czy obejmowanie to nie dla niego, reaguje wtedy agresją :slight_smile: a tak poważnie liczylem dzisiaj na jego wybitny mecz, niestety zagral bardzo słabo. Ale dziwi mnie co innego, ta logika uprawiana od dluzszego czasu na forum, ze przeciez mial sytuacje i z ofensywy byl najaktywniejszy, bo chyba tutaj nie biorą pod uwagę, ze on jest centralną postacią naszego ataku, zawodnikiem będącym na ogól w swietlne bramki, czesto najbardziej wysunietym i takim ktory daje lub powinien dawac sygnal do pressingu. A przede wszystkim jest finalnym odbiorcą podań i zawodnikiem na ktorego gra cala druzyna łacznie z Salahem, wiec siłą rzeczy od niego zalezy bardzo duzo i zawsze bedzie mial jakies sytuacje czy po prostu bedzie bardziej widoczny od reszty ktora na niego pracuje. Niemniej i tak w tym sezonie gra dobrze albo nawet bardzo a przede wszystkim znacznie lepiej niz sie spodziewalem. Jednak ja juz sobie przed sezonem odpuscilem ten wątek bo tutaj sie zrobil taki beton z ludzi, ze nie ma sensu sie produkowac.

2 polubienia

Haaland miał piłkę meczowa w końcówkę meczu. Wyobrazacie sobie co by się działo w tym wątku gdyby to był Nunez? Wyobrazacie sobie co dzieje się na forach kibiców City? A nie sorry…

3 polubienia