Darwin Núñez

Dać czas do końca sezonu i jak sie nie ogarnie to podjąć męską decyzję. Jak długo będziemy nianczyc tego urugwajskiego Carrolla? Do końca kontraktu jak Keite? A potem puścić za darmo? Ja osobiście w kluczowych elementach gry nie widzę u niego żadnego progresu , od początku ciągle jest to samo więc albo nie potrafi się ogarnąć albo nie chce. A to ze ktoś sie podnieca tym, ze ladnie dograł, fajnie biega i ogólnie robi chaos to ma coś z głową

3 polubienia

Ale jakiś sensowny kontrargument czy wstawisz ulubiony znaczek szkoły podstawowej specjalnej??

Nie czytam dalej. Też jestem dziś na niego wkurzony strasznie ale… nie róbmy dzi*ki z logiki.

A teraz mój komentarz do formy Darwina. To co, fryzura na Haalanda niczego nie odczarowała to na następny mecz kultowy placek na Ronaldo 2002? xD Chłop w prostych sytuacjach wali na siłę w poprzeczkę. Nie rozumiem co on ma w głowie. Komentować tego, że brak mu techniki orlikowej nawet nie ma po co. Chłop z 3 ligi ciśnie chłopa grającego świetnie na poziomie między narodowym, że nie ma techniki xDDDD ( międzynarodowym ale z jakiegoś powodu nie na poziomie klubowym, w sensie, że w reprezentacji bo to co u nas odwala to typowy Lakaka co już pisałem z parę dni temu) k**wa jaja i to kwadratowe

I kolejna sprawa którą już tutaj zauważono. Nie tylko Nunez jest problemem bo jego południowo amerykański kolega z ataku nie lepszy. Powiedziałbym nawet, że to Urus lepiej rokuje na przyszłość. Gakpo i Jota nie ta pula umiejętności w kontekście szybkości etc ale oni przynajmniej widać faktycznie, że pasują do drużyny. Błagać pewnego Francuza, żeby tu przyszedł z wolnego transferu bo po przejściu Salaha na przedwczesną emeryturę do arabów może być ciężko.

1 polubienie

jakby kosztował tyle co Diaz to by pewnie tak nie było. Diaz gra totalny piach a jakos w jego temacie jest cisza. Dzis też słabe strzały w środek, ale łatwiej jechac po tym co nie trafił w piłke albo w poprzeczke, bo jakby strzelil w środek i bramkarz złapał to miałby strzał celny. Ok to jest 9 i powinien kończyc, ale w naszej taktyce skrzydłowi też duzo strzelali, więc to nie usprawiedliwia Diaza, że nie ma sytuacji.

1 polubienie

Kazdy kto ma odrobine oleju w glowie zauwazy, ze niestety znowu wpadl w dolek, 6 mecz w LFC bez gola, a wszystko co złe zaczęło sie od tej sytuacji z Toulouse ktory nie trafi do pustej bramki. Wasze idiotyczne komentarze, ktorymi sie glownie sami ośmieszacie tego nie zmienią. Szkoda bo poczatek sezonu mial udany i wydawalo sie, ze jest progres ale wyglada na to, ze u niego to bedzie taka sinusoida z formą, bo jest bardzo niestabilny jesli chodzi o psychike. Pyanie teraz kiedy sie odblokuje i czy w ogole wyjdzie w pierwszym skladzie na nastepny mecz, bo oprocz tego, ze nie strzela goli, to od 2-3 meczy ma mase strat, przegranych pojedynkow, zlych decyzji. Mamy powtorke z zeszlego sezonu. Trudno z takim napasnikiem walczyc o mistrzostwo, bo on po prostu destrukcyjnie wplywa na morale zespolu, bylo widac po golu Endo, jak w takich momentach zespol moze góry przenosic. Przynajmniej dzieki niemu mielismy mega emocje, dawno tak sie z gola nie cieszylem jak z tego na 4:3.

6 polubień

Ładnie podsumowałeś Salaha w tym meczu.

P.s każdy z 3 zagrał dzisiaj kupe,

1 polubienie

Nunez niestety nie ma już taryfy ulgowej. Musi zacząć strzelać bo jego kariera u nas będzie krótka. Diaz też się musi z tym liczyć.

Przestańmy się oszukiwać, że ten chłopak u nas dowozi. Od początku jego transferu zastanawiałem się jak Klopp go ustawi w zespole, w końcu to kompletnie inny piłkarz niż Firmino. Niestety jeżeli nawet Darwin się rozwija, to robi to bardzo powoli i ja nie widzę niesamowitego progresu w jego grze, tzn. jak był chaotyczny w pierwszym sezonie, tak jest dalej. Wykończenia też nie poprawił i nie mówcie, że te poprzeczki to jakiś pech, bo to nie jest przypadek. Pytanie jest takie, czy warto trzymać chłopaka rok, dwa, trzy lata i tyle czekać aż odpali? Czy piłkarsko Nunez poza bramkami daje nam niesamowicie dużo w taki sposób, że nie mógłby tego dać inny napastnik dostępny na rynku? Ja mam coraz większe wątpliwości, bo jesteśmy klubem z najsilniejszej ligi świata i nie ma wiele czasu na naukę gry. To wszystko jednak nie jest najgorsze. Najgorsze jest to, że zamieniamy nazwisko Nunez na Diaz, Firmino na Mane i to samo można pisać o Diazie, którego nie ma po kontuzji. Przekładanki fajnie wyglądają, ale realnie nic z tego nie ma. To martwi, bo to oni mają w takich meczach ciągnąć grę, jak gra Salah to widzimy, no młodszy już nie będzie. Cały atak jako całość Gakpo, Diaz, Salah, Nunez, Jota wygląda spektakularnie na papierze, jednak z samej gry praktycznie wszyscy zawodzą. Obawiam się jeszcze, że jak tylko Diaz z Nunezem jakimś cudem wskoczą na 2 poziomy wyżej, to pograją u nas pół roku w swojej topowej formie i uciekną do Hiszpanii, a my będziemy klubem akademickim w którym uczyli się gry. Czas pokaże jak to będzie, póki co trzeba wierzyć, że i Darwin i Luis wejdą na poziom klasy światowej w naszych barwach.

3 polubienia

Pozostaje dziękować niebiosom ze w meczu z Barceloną na boisku był Origi i to on kończył dośrodkowanie TAA na 4-3. Juz sobie wyobrażam Nuneza w tej sytuacji, piłki to trzeba było by szukać gdzieś w okolicach Goodison Park o ile by w nią trafił w ogóle…

8 polubień

Obok Kellehera, Nunez był najsłabszym zawodnikiem Liverpooolu. Mógł zabić mecz dwoma bramki, ale znowu nie trafia. Podziwiam głosy rozpaczliwe broniące naszego Urugwajczyka.

1 polubienie

Tylko że Diaza nikt nie broni tak jak Nuneza i nie rzuca tak śmiesznym argumentami jak właśnie Wy, widzisz różnicę?

Roznica jest taka, ze Salah, Haaland czy Alisson to zawodnicy ktorym wpadki sie zdarzaja ale ich poziomem jest top, wiec malo kto na nie zwraca uwage, a u Darwina wpadka to po prostu jest codziennosc.

8 polubień

Tylko ze Diaza tez nikt tak nie atakuje. Nie widze przynajmniej by w kazdym meczu pisano ze zagrał słabo.

nikt nie broni, bo nikt nie cisnie po Diazie, widzisz różnice?

tylko weź pod uwagę, że jest problem z napastnikami. Czemu Real gra bez napastnika? kolejny sezon czekają na Mbappe? ( on i tak chce grać na skrzydle a nie na środku, więc ten transfer nic by w tej kwesti nie zmienił) Czy po prostu na rynku nie ma nikogo kto rokowałby, żeby zostać wybitnym napastnikiem.

1 polubienie

Nie ma go przede wszystkim przed kim bronić, bo wszystkie żale są zawsze wylewane tutaj. Nawet jakby zagrał najsłabiej na boisku to i tak się ktoś przyczepi tutaj do fryzury Darwina chociażby xd

1 polubienie

Jak cisza? Ostatnio był temat, że gość jest dużym downgrade w stosunku do Mane.

Diaz to przeciętniak, ale chłop nie strzela z pół metra 3m nad bramką, w dodatku w co trzecim meczu.

To jest właśnie to - bronienie Nuneza argumentem, ze inni też są słabi. Przerabialiśmy to.

Bo Diaz się nie ośmiesza, po prostu On pewnego poziomu nie przeskoczy. A Nunez się ośmiesza.

4 polubienia

Nunez to zawodnik który ma duży potencjał ale coś go blokuje i cały czas podejmuje złe decyzje. Przerabiamy to co mecz. Diaz to po prostu cienias. Gakpo ma dużo wyższy sufit od niego dlatego wolę Holendra na pozycję Kolumbijczyka.

Wystarczy se zobaczyć początek z Luton gdzie wyglądał jak terminator i to jak mu skrzydełka opadły po kuriozalnym pudle. Chłopu nie wiem powinni odciąć dostęp do internetu czy coś. Wcale bym się nie zdziwił gdyby się okazało, że chłop czyta różne pociski na swoją osobe po necie (oczywiście z translatorem w drugiej karcie) a potem mu psycha siada.

Też mnie to dziwi. W trakcie meczu coś we mnie pękło i tak jak w akcji z poprzeczką nie miałem do niego pretensji, bo akcje sam zaczął i kończył po przebiegnięciu pół boiska sprintem.
To już po drugiej jego akcji powinien strzelić.

Mnie drażni tylko jego przesadna krytyka.
Zasłużył żeby dzisiaj dostać po uszach, ale nie mniej niż Salah, Diaz , Khelleher, Gravenberch.

Cała ta 5 to był dzisiaj dramat.

1 polubienie
1 polubienie