Darwin Núñez

Nie byłoby strasznego problemu z jego wpadnięciem w dołek, gdyby on był kiedyś na górce, tyle że u nas jeszcze nie był. Akurat dzisiaj z wyjątkiem tych dwóch pudeł, które już nawet sam nie wiem czy mnie śmieszą czy nie, to zagrał całkiem niezły mecz napewno był lepszy niż Salah, swój udział w bramkach miał więc psów nie będę na nim wieszać. Co nie zmienia faktu, że mija następna kolejka i on dalej ma 4 bramki.

1 polubienie

bo nawet nie dochodzi do takich sytuacji.

no cale 3 wpisy ,bo te dwa po środku to nic nie wnosiły. Wiec jak dla mnie to cisza.
Nie ośmiesza się, bo przechodzi koło meczu.
Jak juz mamy cisnąć to może po wszystkich słabiakach a nie po jednym tylko.

blokuje go brak umiejętności strzelania :smiley: przeciez juz z Benfiki są kompilacje jak marnuje setke za setką.

Buahahahahah.
Ludzie, czy wy się kiedykolwiek czytacie zanim klikniecie “wyślij”?

“Operacja się udała - niestety pacjent zmarł”

4 polubienia

To jest to, wina internetowych hejterów po części tych z lfc.pl a nie tego, że on nawet na pusta bramkę musie pierdyknąć z siłą minimum 10 ton na cm2 piłki.

Nunez strzelać potrafi, brakuje mu luzu i pewności siebie. Przy każdym strzale jest pewnie mocno spięty. Nie wiem czy to ta presja go tak zabija czy co.

Strzelać takie bramki jak z Realem, Newcastle, Wisienkami a jednocześnie tak partaczyć. Utrudnia sobie życie w najprostszych sytuacjach.

4 polubienia

Skoro tak bardzo tego potrzebujesz - obaj są niemiłosiernie przeciętni, ale tylko jeden robi z siebie pośmiewisko na cały świat.


Chociaż w jednym aspekcie nasz gwiazdor rywalizuje z Haalandem

1 polubienie

Raczej niech sam coś tam dopisze.

Dlatego się zastanawiam co chłop ma z głową. Przecież tą sytuacje co Gakpo strzelił pierwszą bramkę z Lask on by pewnie wy**lił metr nad bramką i jeszcze jakiegoś kibica trafił. 100 procent że waliłby na siłę.

Obawiam się, że ten związek może się nie udać. Coś jak Griezmann i Barcelona.

Edit. Nie oddawałaby tak soczystych strzałów gdyby był taki ch*jowy jak piszecie. To jest zwyczajnie cymbał według mnie. Przecież to każdy wie, że w niektórych sytuacjach piłka może się omcnąć i lepiej przyjąć albo strzelić z mniejszą siłą. Chłop gra tak jakby wgl nie myślał co robi. Albo leci do pressingu jak oszalały w sytuacji gdzie nie ma szans na przejęcie piłki.

Edit2. No ale w reprezentacji potrafi strzelać jednak

1 polubienie

Nie wydaje mi się, żeby to było coś z głową tylko ten gość jest po prostu surowy technicznie.
Bo on chyba nie jest tak chuyowy jak tu się czasami pisze, tyle że jednocześnie nie tak dobry jak chyba wszyscy myśleli łącznie z ludźmi, którzy zdecydowali się wywalić za niego ciężarówkę banknotów. Może i uczynił jakiś tam progres pod względem poruszania się po boisku, za to pod względem strzałów żadnego.

Premier league 23/24:
Darwin Nunez: gol co 194 minuty
Wataru Endo: gol co 219 minut

Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać? XD

Nunez wydaje się być bardzo drogim błędem transferowym. Teraz od klubu zależy jak bardzo drogim. Moim zdaniem po sezonie powinien zostać sprzedany (no chyba że nagle jakims cudem odpali, ale na to się nie zanosi). Może uda się chociaż odzyskać z 50 mln z tego transferu. Głupio byłoby powtórzyć ten sam błąd co chociażby z Keita. Musimy nauczyć się w końcu przyznawać do porażek transferowych i próbować odzyskiwać część wydanych pieniędzy - tak jak robiliśmy to w przeszłości w przypadku Carolla i Benteke.

2 polubienia

@Cocajunior
To powinno tutaj gdzieś wisieć na głównym zdjęciu tego wątku. Jakby wbijali tutaj jego odklejeni obrońcy to widzieliby to w nagłówku przed napisaniem czegoś głupiego.

W życiu, Nunez zostaje !!!

Darwin dzisiaj wyglądał źle. Był ociężały , fizycznie nie dominował, czyli bez swoich jedynych atutów.

No dobra. Załóżmy, że sprzedajemy Nuneza, co oczywiście nigdy się nie zdarzy. Ale załóżmy hipotetycznie na potrzeby dyskusji, że tak właśnie miałoby być. I kto niby miałby być gwarantem goli zamiast niego?

3 polubienia

Serhou Guirassy bo czemu nie?

Nie ma żadnych gwarancji jak widać, ale nie można trzymać bez końca gościa co się potyka o własne nogi.

2 polubienia

Wg mnie na środku powinien grać Gakpo. Przy regularnej grze byłby w stanie pracować dla drużyny tak jak kiedyś Firmino + byłby skuteczniejszy niż Urugwajczyk więc kolejny profit.

Kasę z Nuneza powinniśmy za to przeznaczyć na wzmocnienie innych pozycji.

1 polubienie

Cena jego transferu faktycznie wydaje się bardzo nieadekwatna. Mamy już grudzień a on cały czas zatrzymał się na poziomie 7 bramek. To nie jest dobrze biorąc pod uwagę, że gra wyżej niż CF w dawnej taktyce oraz jest tu już prawie 1,5 roku gdzie należy nadmienić, że w odróżnieniu od Diaza i Joty nie miał poważnej kontuzji w tym czasie. A bramki w reprze to nam mogą za przeproszeniem koło frędzla latać bo nic nam nie dają. I tutaj pojawia się pytanie czy nie było to nawet kosztowniejsze złe wydanie pieniędzy niż się nam wydaje. Jest jeden ziomeczek, który na pewno był w zasięgu w okienko kiedy sprowadzaliśmy Nuneza i ziomeczek ten gra… fałszywego napastnika w Realu. Toż to byłby taki naturalny następca Firmino, że aż szkoda.

@Robertos wolałbym, żeby nie strzelał bo to by go dobiło psychicznie już kompletnie xD

1 polubienie

one season wonder, no rzeczywiscie. Do tego 28 letni. z Gakpo jest taki problem, że on do małej ilosci sytuacji dochodzi a sporo bramek to strzały na pustaka.

No, ale Nunez też chyba może strzelać na pustaka no nie? Czy nie może?

2 polubienia