Darwin Núñez

Ja pier. A Nunez to kto w porównaniu do niego tak w zasadzie?
Oglądasz mecze? Widziałeś go w akcji? Czy szybko sprawdziłeś ile ma lat w Internecie?

Ja tak się sklada że oglądam, nawet jestem ze Stuttgartu.

Dużo też mówi o poziomie tego forum. Zresztą wystarczy poczytać co wypisywali “kibice” kiedy przegrywaliśmy 2-3 :wink: niemniej też już tracę cierpliwość do Darwina chociaż długo go broniłem. To co nie trafił dzisiaj lewą nogą to kryminał.

Niestety ale to że nie może się nauczyć języka w stopniu podstawowo-podstawowym, że chodzi codziennie do fryzjera i to jak się zachowuje na boisku nie świadczy najlepiej o jego głowie i to tutaj jest problem. Najlepsi piłkarze muszą być przede wszystkim inteligentni. Czy Klopp jest w stanie mu w tej głowie poukładać? Tak. Czy obaj dostaną na to wystarczającą ilość czasu? Nie wiem.

Trudno jednak odmówić mu umiejętności. Stworzył dziś sytuację Salahowi pod koniec pierwszej połowy (gdzie Salah powinien podać do Diaza na pustą). Przy golu na 4-3 poszedł do końca i dośrodkował piłkę. W wielu momentach świetnie zaczynał kontry. Ma wiele przydatnych cech których nie ma Gakpo - szybkość, grę bez piłki, waleczność, porozumienie z Salahem.

To wszystko jest popieprzone. Moglibyśmy mieć najlepszego napastnika w lidze, ale nie mamy, bo głowa nie podążyła za umiejętnościami piłkarskimi. Mam o to mega ból dupy i sam nie wiem, w którą stronę jego historia się potoczy. Ale wiem, że to, jak na niego SRACIE co mecz to jest jakiś wyższy poziom absurdu, odklejenia i zakrawa o chorobę. Co mecz grupka ludzi tylko czeka na to, żeby do**bać na forum piłkarzowi klubu któremu rzekomo kibicują. Gdybyście co mecz czekali na to, żeby walnąć setkę wódki to byście się nadawali na odwyk.

Po tym co piszesz ogółem na forum mógłbym Cię zapytać, jakiemu klubowi kibicujesz. Ale tego nie zrobię, bo nie chcę być złośliwy. Mogę tylko napisać że mentalność kibica Liverpoolu odbiega od tego co prezentujesz w tym temacie.

3 polubienia

Ja kibicuje klubowi a nie zawodnikowi :slight_smile:

E: mentalność przeciętnego kibica Liverpoolu to wieczne przegrywanie i zamiłowanie do zawodników pokroju Lucasa Leivy i Lovrena, czy Hendersona, ktory za kilka litrów ropy sprzedał swoje poglądy, którymi przez lata się unosił, biegając z tęczową opaską. Z taką mentalnością nie można ruszyć dalej.

1 polubienie

Niezłe odwrócenie kota ogonem. Prawda jest taka, że to wy ciągle prowokujecie do dyskusji wrzucając co tydzień swoje wysrywy. Nunez nie ma gorszego sezonu niż Diaz, Gakpo czy Jota, a mimo tego w ich wątkach takiego zainteresowania nie ma. Kiedyś ludzie przesadzali w wątku o FSG i szczerze tęsknie za tymi czasami #Radbuśwróć

3 polubienia

Ale to już było wałkowane miliardy razy. Nunez to najdroższy piłkarz w historii klubu więc wiadomo, że są wobec niego największe oczekiwania.

Żeby nie było, ja jestem ogólnie zawiedziony reszta naszych ofensywnych piłkarzy i o tym też pisałem już nie raz. Zaliczyliśmy spory downgrade względem trio Salah, Mane, Firmino. Tak się składa, że największym zawodem jest Nunez bo to z nim wiązaliśmy największe nadzieje i ja szczerze liczyłem, że będzie to lepszy napastnik niż Haaland.

Nie widzę też żeby ktoś wylewał na niego pomyje. Przynajmniej w tym wątku jest sama konstruktywna krytyka.

A komentarzy na stronie nie ma co czytać w trakcie meczu, bo tam zawsze jest wysyp wielkich speców od 7 boleści.

3 polubienia

Konstruktywne argumenty PRZECIWKO, na które brak sensownych kontrargumentów ZA nazywane są wysrywami i pomyjami. Ciekaw jestem co robią ci ludzie w życiu.

Co tydzień to Nunez tu wrzuca nowe akcje, które prowokują taką dyskusję. Z całym szacunkiem, ale chłop już drugi sezon robi z siebie pośmiewisko niż prawdziwego napastnika.

3 polubienia

Oj to słabo przewijasz komentarze

@Edum no i niestety to jest prawda. Myślę, że to z Luton nawet nie byłoby aż tak memiczne gdyby nie… parę meczów wcześniej słupek z Tuluzą. Przecież kurdę jak czujesz że ci piłka ucieka czy nie jesteś pewny trafienia, zatrzymujesz piłkę i pytasz wracającego obrońcę (bramkarz był położony) w który róg strzelić. On gra jakby wgl nie korzystał głowy na boisku. I ten hejt wzmagający się z meczu na mecz ostatnio to tylko właśnie pokłosie tamtych pudeł. Niemniej gdyby nawet strzelił tamte dwie i dzisiaj jedną to i tak co najmniej jeden użytkownik dalej by pisał, że jest słaby co też jest wkur**jące. Ale na pewno nie bardziej niż jego indolencja.

Kiepski argument :face_with_head_bandage:

Jest o 20 milionów euro droższy od Keity. Ja wiem, że kosztował sporo, ale przy dzisiejszym rynku tyle trzeba dać za piłkarza tej klasy. Skończyły się czasy kupowania Salahów za 40 milionów. United na znacznie gorszego Antonego dało stówę

Nie chcę mówić kto tu robi z siebie pośmiewisko

1 polubienie

Żeby nie było, że w tym wątku tylko się krytykuje Darwina.

Obejrzałem dokladnie powtórki wszystkich 4 goli z dzisiejszego meczu.
Darwin przy każdym z nich miał udział
W celebrowaniu gola z resztą drużyny xD

1 polubienie

To żeś kiepsko obejrzał, bo miał asystę drugiego stopnia przy bramkach na 3-3 i 4-3. Do okulisty!

Popieram

Zamknął bym ten temat, bo co mecz dzieci się spuszczają, jaki to Nunez jest słaby. Halland też marnuje na potęgę i inni napastnicy. Jeśli Wam nie pasuje nasza 9 to radzę nie oglądać meczy. On zostanie z nami na dłużej, więc lepiej przyzwyczaić się że dalej bedzie marnował sytuację raz na jakiś czas niż hejtować go.

1 polubienie

Aj ludzie ogarnijcie się z tym tematem Nuneza. Te wasze żale nic nie dają. Zostaje tylko kibicować i trzymać kciuki żeby w końcu się ogarnął.

Celebrujcie dzień, w którym oszukaliśmy przeznaczenie i wyszliśmy w tabeli przed City, nie wiemy na jak długo taka sytuacja się utrzyma :wink:

1 polubienie

Ale tak jak kiedyś pisałem zamknięcie tematu nic nie da. Przecież są jeszcze wątki meczowe w których dyskusja będzie trwać dalej.

Ale co wy chcecie wprowadzić cenzurę na forum, bo ludzie mają inne zdanie? Zresztą dlaczego odklejeni obrońcy Nuneza mają narzucać innym siłą swoje poglądy?

To wy nie potraficie podać żadnych sensownych argumentów i nic nie wnosicie do tego tematu.

@kuczq
1000002388

3 polubienia

Wystarczy wejść w temat Gakpo żeby ujrzeć żale jaki to przy nim Nunez nie jest ujowy xD

Znaczy co do “odklejonych” to tak samo można było powiedzieć momentami o przeciwnikach którzy jak Nunez strzelał/asystował to szukali każdej możliwej wymówki by go zdeprecjonować.

Ogólnie wydaje mi się że do momentu jego odejścia to tu będzie wieczna dyskusja. Jak będzie nie trafiać to jedna strona będzie głośno, jak strzeli/za asystuje to druga i tak w koło Macieju.

1 polubienie

Problem z ciągłą obroną Darwina jest wypadkową ciągłego i często nieuzasadnionego hejtu.

Bo jaki tutaj jest problemem: mamy pierwszą połowę- nie jesteśmy w stanie przeprowadzić jednej konstruktywnej akcji w ataku, strzelamy 2 piękne gole i to tyle- aczkolwiek w kreacji praktycznie nie istniejemy.

I jest jedna, jedna dobra akcja, w której to Nunez zgrywa do Salaha.

Co potem- wszyscy czytamy w wątku po 45 minutach? Jakieś narzekania na Nuneza.
Wy nazywacie to konstruktywną krytyką, ale większość postronnych ludzi raczej się zgodzi, że to jest prymitywny hejt.

Ja się nie dziwię, że się wszyscy zacietrzewiają, bo nawet jeżeli co do zasady narzekania i krytyka Nuneza jest zasadna, to ona całościowo jest głupia, odzierająca Nuneza z jego pozytywów i sprowadzająca go do ostatniego parcha drużyny, często na wyrost. Dzisiaj wystarczyło poczekać te kolejne 45 minut i krytyka przeszłaby pewnie bez żadnego echa, ale nie- kilka poszczególnych nazwisk zaczyna robić swój cotygodniowy cykl i nie może wytrzymac, żeby uzewnętrznić się na klawiaturze.

Krytycy Nuneza potrafią jednym tchem wyrzucić z siebie jakiś kolejny prześmiewczy komentarz jak ten:

“Jak można traktować poważnie ludzi, którzy od napastnika za 90 milionów wymagają jedynie jednego sensownego podania, które ktoś jeszcze gdzieś tam i do kogoś musi odegrać i może ta czwarta osoba to wbije. Jak dla mnie MOTM.”

A potem nazwać swoje podejście- “merytorycznym”.

Powiem tak: jeżeli wszystko to co robi Nunez nie ma żadnego znaczenia, żadnej wartości- to pytam się kolejny raz- czemu nasz atak bez niego często wygląda żenująco, a jego wyśmiewane zagrania nie są odwzorowywane przez kolegów?

3 polubienia

tylko co mecz, nawet wygrany wysrywy jaki to jest beznadziejny ( nie mówię o dzisiejszym bo ledwo wygralismy) to chyba też jest przeginka.

Wystarczy dać zawieszenie dwóm lub trzem użytkownikom. Powód: spam. Kiedyś był spam w wątku FSG, jeden pan dostał zawieszenie i wszystko ucichło. Środek ostateczny, ale konieczny.

1 polubienie