Darwin Núñez

Racja, wystarczy przeczytać co tu wypisujesz xd W środę kolejny mecz, więc już szykują kolejną linie obrony, bo mam dziwne wrażenie, że Ci się przyda.

I akurat jednym z nich jesteś Ty.

2 polubienia

@AquerdationLFC

Z cyklu “my wcale nie nakręcamy niepotrzebnych kłótni a nasza krytyka jest konstruktywna” xDDD

Nunez zagrał dzisiaj kupę i wszedłem to napisać jako osoba go wspierająca ale po zobaczeniu takich kwiatków zacząłem go… w zasadzie w pewnym sensie bronić bo po takich komentarzach nie da się inaczej.

3 polubienia

Jeszcze tak dodam- chciałbym lepszego napastnika, chciałbym zawodnika kompletnego- drugiego Salaha na ŚN.

Może trzeba się pogodzić z myślą o sprzedaży Nuneza- nie mam z tym problemu. Nie mam również problemu z posadzeniem go na ławce.

Ale nie będę udawał, ze prymitywny hejt, w którym wyśmiewa się jego każdego zagranie, gdzie umniejsza się wszystkiemu co robi- w imię jakiegoś MeRyToRYcZneGo komentarza - nie jest tym prymitywnym hejtem.

Jeżeli posadzenia Nuneza da nam lepsze opcje w ataku, zapewni większą stabilność to jestem za- tylko patrzę potem na te poszczególne sytuacje w meczu, które są wyśmiewane przez “krytyków” Nuneza i pytam się kto na ten moment- da nam więcej?

6 polubień

Wez Edum maść na ból dupy. Hejterzy jak nie strzela, a jak wygrywa nam mecze to już nie.

Zamknąłbym temat chociaż do jutra…

Jakie mecze? Póki co to nam wygrał jeden i jeden w sumie wtopił.

A szkoda, bo jestem ciekawy tych spotkań :confused: .

Moim zdaniem wygrał nam kilka, ale nie będę się kłócił.

a z Bournmouth kto strzelil na 1-2?

Darwin to jest kocur, i jeszcze wam nie raz pozamyka te niewyparzone pyski. Ciężko mi się to piszę, ale takie gówna jak tu czytam to jeszcze na tym forum nie widziałem. Strzeli w środę czy w sobotę, będziecie się tu podniecać jaki to on wspaniały. Chorągiewki pieprzone. Ku. wygrywamy mecz, zamiast się cieszyć to wiecznie tu hejt. Jak wam Darwin nie pasuje, to kibicować City, tam biega wasz ulubiony i nadludzki Haaland, będziecie co mecz się ślinić jak tylko Norweg będzie przy piłce.

No i oczywiście asysty się nie liczą. Nunez to jedyny zawodnik któremu NIE WOLNO dopisywać asyst.

A to jest akurat najgłupszy argument, krytykujecie Nuneza to idźcie kibicować city

2 polubienia

Ja nie mówię żeby go nie krytykować, bo jak gra słabo to można coś napisać, ale choćby on strzelił 3 bramki, ale nie trafił czwartej, to będziecie po nim tu jechać. Tak jak Henderson był kozłem ofiarny, kiedyś Lovren, tak teraz robicie z Darwina takiego kozła.


Myślę że tu ktoś to dość dobrze wyjaśnił, osobiście jakoś bardzo go nie krytykowałem nigdy ale coraz bardziej zaczyna mi przypominać Moratę czy Wernera, po prostu jego pudła są tak spektakularne że każdy o nich mówi

1 polubienie

:smiley: Jeżeli strzeli 3 bramki to prawie podwoi swój ligowy dorobek w tym sezonie. Ale to może najpierw niech jest strzeli, później spudłuje a dalej się zobaczy.

To był mecz w Pucharze Myszki Miki. I akurat w następnej rundzie już zmarnował setkę z Lisami xd.

A to sorki. Tak dzis przegladalem nasze wyniki i nie przywiazalem uwagi skad ten mecz. Tylko zapamietalem, ze strzelil na 1-2

Obrońcy Nuneza zarzucający innym brak konstruktywnych argumentów podczas krytykowania go.
Tymczasem obrońcy Nuneza: “Salah, Haaland, Jota też marnują”

E. A co Ci się nie podoba jak go nazywam? Mogę go nazywać jak chcę akurat, z wyglądu i warunków fizycznych bardzo mi się z Carrollem kojarzy,co do gry to też za bardzo nie odbiega. Chociaż dzisiaj to bardziej mi Gretę przypominał. I oczywiście pamiętam jak nad Carrollem też się spuszczano momentami jak zapakował dwie bramki City albo wkręcił w ziemię Terrego.

E. Styl gry różny, przydatność drużynie podobna. Możesz mieć sobie inne zdanie, spoko. Ja pamiętam bardzo dobrze tamte czasy i tak samo było pełno obrońców Carrolla, ba, broniono nawet takich piłkarzy jak Konchesky czy Poulsen, z Cissokho robiono też świetnego obrońcę a prawda jest taka, że to było nic innego niż popadanie w przeciętność i przyzwyczajanie się do niej.

1 polubienie

Bo cała ta dyskusja to jeden wielki absurd. Ale uparte nazywanie co urugwajskim Carrollem urąga rozumowi. Ty wgl pamiętasz jak Carroll grał czy kierujesz się wzrostem i fryzurą? Chłop może być urugwajskim Moratą, Wernerem czy Lukaku ale na litość boską szanujmy chociaż trochę zdrowy rozsądek.

Ale naprawdę super się tu zrobiło. Dwa obozy. My i oni ehh przydałyby się wam kolejne wybory. Byście się trochę wyżyli w sprawach pozasportowych :wink:

Edit. To nie ma o czym gadać wgl. Jak Carroll i Nunez grają podobnie to ja nie wiem.

Edit2 ale wiesz że cześć osób broniących Darwina przyznała że być może będzie trzeba go będzie sprzedać i kupić kogoś kto spełni w pełni oczekiwania?

1 polubienie

Jeżeli komentarze o afroamerykańskości jego fryzury albo sugerowanie że chłopaczki na orliku mają lepszą technikę (którą ma bardzo dobrą) dla Ciebie są konstruktywnymi argumentami, to zachodzi u Ciebie jakieś pomieszanie pojęć i zatracenie zwykłego obiektywizmu, dostrzegania tego co jest, a nie co się wydaje - zakładasz klapki na oczy i jedziesz. W takich warunkach trudno się dziwić, że nie dostrzegasz sensownych kontrargumentów za Nunezem, które były wielokrotnie przedstawiane, również dzisiaj. Mi osobiście nie chce się już produkować, bo do Was po prostu nic nie trafia i wszystkie głosy broniące Darwina wyśmiewacie.

1 polubienie

Ale czemu to akurat w odpowiedzi do mnie? Ja nic nie pisałem w przerwie meczu. Po meczu wyraziłem jedynie swoją opinię na jego temat i też nie widzę w tym żadnego hejtu.

Prawda jest taka, że obie strony są siebie warte. Już ktoś pisał dzisiaj i wcześniej, że były w tym sezonie momenty gdy #obrońcyDarwina wychwalali pod niebiosa każde jego proste podanie albo jego asysty “drugiego”, “piątego” czy “dziesiątego” stopnia, albo jak to “fajnie się ustawił i dał miejsce kolegom”. I to bez żadnej krytyki ze strony #atakującychDarwina, po prostu po jego średnich meczach, tak jakby chcieli ubiec drugą krytykującą stronę i być pierwsi w pochwaleniu Urugwajczyka za wszelką cenę.

To się długo nie natęskniłeś. W wątku o FSG, głównie po twoich płaczach, donosach i naciskach, zbanowano całe grono osób przychylnych władzom, na przykład Lucasa i Redbuga właśnie i paru innych #obrońcówFSG, którzy już się tam nie wypowiadają. Została na forum jedna, jedyna słuszna narracja. To kto ma tam niby dyskutować - wszystko nie “ucichło”, tylko wątek zdechł śmiercią naturalną. To samo widać marzy ci się w tym wątku, żeby uciszyć ludzi z innymi poglądami niż ty. A prawda jest taka, że jesteś lustrzanym odbiciem HappyBlancika i takiego Hanysa, tyle, że po stronie #obrońcówNuneza. Jeżeli będziesz wśród zbanowanej, najbardziej prowokującej trójki to możemy to rozważyć. Nadal jesteś chętny? Czy chciałbyś zamykać usta, ale tylko innym użytkownikom a nie sobie?

3 polubienia