Darwin Núñez

2 polubienia

@AleksanderFa lepiej to usuń, bo zaraz przyjdzie blancik i powie ile setek zmarnował Nunez i ile kosztował, ktoś inny mu odpowie i kulą śnieżną rozpęta się kolejna gównoburza

Kolejny bezbarwny występ Nuneza.

Tak samo jak całego ataku …

2 polubienia

Długo gościa można było bronić. Niektóre ataki na niego były tutaj absurdalne, ale to co ten człowiek wyprawia i jego kolega z nr 7 woła o pomstę do nieba. Są tu już na tyle długo że okres ochronny się skonczyl

Pamiętacie argumenty za Darwinem, jak to rzekomo “wnosił chaos i gra zespołu w ataku się poprawiła po jego wejściu z ławki”?

No to dzisiaj tak mamy po jego… zejściu z boiska.

Jasne, czerwona kartka i każdy grał piach - ale sami widzicie jaki ten argument jest inwalidą umysłowym. Po prostu go nie używajcie bo “wnoszenie chaosu” jako piłkarska statystyka, jest śmieszne.

1 polubienie

Bo granie na 10 nie ma z tym nic wspólnego tak? Tak?!

Lapaino tobie by Nunez sikał na głowę, to byś mówił, że deszcz pada.

1 polubienie

Nunez poraz kolejny zagrał słabe spotkanie.

Ale ten cytat jest strasznie głupi to jak mam nie komentować?

Czy według Ciebie gra na 10 nie ma z tym nic wspólnego?

Poproszę odpowiedź.

@Hmmmmmm kto zrobił to subkonto na szybko? :joy::joy:

@Bubek555 pewnie, że przeczytałem, ba nadal po drugim przeczytaniu bardzo wyraźnie widać, że sugerowałeś, że to zejście Nuneza odmieniło naszą grę co jest błędne.

Czy jednak tego nie sugerowałeś i zupełnie przypadkiem dodałeś komentarz o takiej treści w jego wątku?

Gramy lepiej bez Nuneza, niż z Nunezem. Fakt, a nie opinia.

@Drzewiec racja. W środę Nunez zagrał przyzwoicie.

W meczu z Sheffield United było na odwrót więc bardziej opinia niż fakt

2 polubienia

A przeczytałeś DOKŁADNIE cały mój komentarz czy tylko to co chciałeś z niego wyczytać?

Po prostu mówienie o jakimkolwiek “chaosie” po jego wejściu lub zejściu jest idiotyczne.

E: Specjalnie dla ciebie, bo masz chyba jakieś problemy ze wzrokiem dzisiaj. Może łzy szczęścia po meczu Ci zasłoniły czy coś

Może pomoże.

P.S. mój komentarz wcale nie jest o Nunezie i jego dzisiejszej grze. To też jest dla ciebie pewna podpowiedź…

1 polubienie

Czy można złożyć wniosek o zmiany nazwy tematu z Darwin Nunez na Parodia Piłkarza?

Byłem ogromnym zwolennikiem Urugwajczyka, no ale nie. Drugi rok a on przewalił nam solo mecz z Luton. Mało brakło, że jego zmarnowane sytuacje byłby stratą punktów w meczu z Fulham. Dziś nie potrafił kopnąć piłki. Za 90mln nie było na rynku lepszych piłkarzy? A była szansa, że United nam go “ukradnie”

9 polubień

Podpinam się.
Czytając Twój wpis odnosiłem wrażenie, jakbym czytał to, co sam myślę.

Czy można złożyć wniosek o ustawienie limitu na pierdolenie tego samego w kółko co mecz?

3 polubienia

Osobiście jestem zwyczajnie zmęczony brakiem progresu. Wykończenie leży, gra kombinacyjna kończy się na pomyśle, bo wykonanie mija się z jego wyobraźnią i być może techniką, nawet tak prozaiczna rzecz jak ilość spalonych pogrzebała dziś kilka szybko wyprowadzanych akcji, których w 1 połowie było jak na lekarstwo. Naprawdę ileż można, ileż można naiwnie wierzyć, że z dnia na dzień nagle coś się zmieni.

13 polubień

Darwin kolejny słaby mecz, ale Cały nasz atak gra straszna padlinę w ostatnich meczach, dobrze ze w tym sezonie nasza pomoc dostarcza liczby :hugs:
Wyszarpujemy te punkciki straszliwie, będąc w kiepskiej formie, czekam aż nasza gra się poprawi i powinno to wyglądać duzo lepiej

1 polubienie

Atak gra najgorzej odkąd grają razem, nawet w pierwszych meczach było widać lepsze zgranie.
Na szczęście idą święta i mecz z United, więc raczej nastąpi przełamanie. Nunez lubi takie mecze.

2 polubienia

Czekam na mecz, w którym Darwin nie zagra ani minuty a po meczu i tak będzie pełno w kółko powtarzających się postów w jego temacie jak to nam gry nie psuje

1 polubienie

i jaki to jest słaby, że sie nawet z ławki nie podniósł a kosztował 90 baniek