Darwin Núñez

Za rozpętanie gownoburzy w temacie Darwina wnioskuje o przyznanie @HappyBlancik owi złotej konopii oraz ustawienie jego rangi jako „Młot na Darwina” :innocent:
Obraz

8 polubień

@HappyBlancik
Darwin Nunez, utalentowany napastnik, zdobył uznanie i szacunek w świecie piłki nożnej dzięki swoim wyjątkowym umiejętnościom, które sprawiły, że wyróżnił się w tłumie. Jego niezwykła kariera oraz wkład w zespoły, w których występował, zasługują na owacje.

Przede wszystkim warto podkreślić fenomenalną zdolność Nuneza do zdobywania bramek. Jego instynkt strzelecki, precyzja i umiejętność wykończania akcji ofensywnych uczyniły go niekwestionowanym strzelcem bramek. Niezależnie od położenia na boisku potrafi znaleźć drogę do siatki, co czyni go niezwykle niebezpiecznym przeciwnikiem dla każdej obrony.

Ponadto, wszechstronność Nuneza jest cechą, która wyróżnia go na tle innych napastników. Nie ogranicza się jedynie do roli strzelca, ale także aktywnie uczestniczy w budowaniu akcji ofensywnych. Jego umiejętność asystowania i wspierania kolegów z zespołu dodaje wartości nie tylko jego indywidualnym osiągnięciom, ale także całej drużynie.

Wpływ Darwina Nuneza na wyniki zespołów, w których grał, jest nie do przecenienia. Jego obecność na boisku często przekładała się na pozytywne rezultaty. Umiejętność mobilizacji zespołu, nawet w trudnych sytuacjach, świadczy o jego przywódczych zdolnościach i profesjonalizmie.

Dodatkowo, Nunez zdobył liczne indywidualne wyróżnienia, co potwierdza nie tylko jego indywidualne umiejętności, ale również wpływ na postrzeganie go przez światowy świat piłki nożnej. Tytuły najlepszego strzelca czy inne nagrody indywidualne tylko umacniają jego pozycję jako jednego z najbardziej cenionych napastników.

Podsumowując, Darwin Nunez to nie tylko doskonały strzelec, ale także piłkarz o wielowymiarowych umiejętnościach, zdolny kształtować wyniki drużyny na wielu płaszczyznach. Jego kariera wzbudza uznanie, a wspaniałe osiągnięcia są zasługą nie tylko indywidualnego talentu, ale także nieustannej pracy i poświęcenia.

1 polubienie

To miało być zabawne czy jak ? :thinking:

4 polubienia

Wrzucił pewnie pytanie do czatu GPT pytanie kto to Darwin Nunez jak ta sztuczna inteligencja na ten moment jest jeszcze w cholerę upośledzona. Niedość, że pisze długie elaboraty o niczym zapętlając w kółko to samo to jeszcze mocno mija się z kontekstem pytania wielokrotnie. Ostatnio chciałem sprawdzić jak to działa i zadałem pytanie w kwestii problemowej z dziedziny którą mniej więcej znam na i dostałem elaborat masła maślanego na inny temat.

2 polubienia

Masz rozdwojenie jaźni czy co? Dwubiegunówka?

Na szczęście z kilkunastu osób wpatrzonych w naszą Urugwajską podróbkę avatara zostałeś już tylko Ty i ten drugi @kuczq choć widzę że powoli i Ty się wycofujesz z mianowania Nuneza elitarną 9.

Ja cały czas pokładam w nim spore nadzieje. Mam nadzieję, że podczas nieobecności Salaha weźmie na swoje barki strzelanie goli. Nie jestem jednak zaślepiony i widzę, że ostatnie cztery mecze w lidze miał mega słabe. Mecz z City, jestem w stanie zrozumieć, bo każdy zawodnik z Ameryki Południowej grał piach po tak, krótkiej przerwie i podróży. Fulham - zupełnie bezradny, Sheffield Utd - niby asysta, oczekiwania są znacznie większe. Crystal Palace, tutaj równiez nie zachwycał. Potrzebuje pilnie gola. Darwin liczę na Ciebie, daj mi powody do radości jeszcze przed świętami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

1 polubienie

Twoje posty są pozbawione sensu, dlatego nie ma się do czego odnieść.
Z tego co widzę to większość ludzi się jednak ze mną zgadza, niektórzy od początku a niektórzy po czasie a to że preferuje czerni humor - cóż, nie idę przez życie z grymasem na twarzy :slight_smile:

1 polubienie

No zgadzają, zgadzają. Takie urojenia też czytałem u Hanysa. Chyba za dużo palisz bo poziom odklejenia najwyższy na tym forum.

4 polubienia

Cały atak ostatnio gra marnie. Tylko że to nie jest wytłumaczenie bo Nunez grał nawet przeciętnie gdy drużyna była w formie. Ja w chłopaka wierzę ale trzeba sobie to przyznać - obecnie jest wysoko na liscie zwodników do odstrzału. Na końcu liczy się dobro drużyny. Nawet Jota miał długi okres słabej gry i często irytował ale on nawet bez formy kończy każdą sytuację z zamkniętymi oczami.

Także sentymenty na bok - prawda jest taka że facet zagrał dosłownie 2-3 dobre mecze od początku kariery na Anfield. Albo się opamięta albo już w lato trzeba będzie poszukać mu nowego klubu.

I nie on pierwszy nie ostatni. Werner czy Morata także przychodzili do tej ligi jak młodzi, gniewni, utalentowani i każdy oczekiwał że będą konczyć sezony z workami bramek, każdy z nich nie dał rady.

3 polubienia

A może Ty musiałbyś zapalić żeby trochę szerzej spojrzeć na świat. Nie wiem czy wiesz ale w cywilizowanych krajach marihuana jest legalna, ale to już off top.

Ja na przykład po zapaleniu opanowałem dwa obce języki i rozszerzoną matme, a połowa tego forum ledwie potrafi skleić kilka zdań po polsku.

Ale ja nie twierdzę że maryśka to coś złego. Tylko nie u każdego przybywa myślenia po jej zażyciu, niektórzy zwyczajnie po niej pieprzą głupoty.

3 polubienia

Zgadzam się w 100 %, w czterech ostatnich meczach zdobyliśmy dziewięć bramek i zaledwie jedną bramkę z dziewięciu zdobył atak (Salah). Cieszy fakt, że inne formacje nareszcie zdobywają bramki, ale z drugiej strony martwi nieskuteczność przedniej formacji, która uzależniła nas od oglądania sporej ilości bramek.

Darwin Nunez has scored 13 goals from 23.47(xG) since joining the Premier League.

10.47 goals fewer than expected.

Straszny ogór, ale współczynnik xG jaki zebrał bez rzutów karnych w niecałe 1,5 sezonu robi wrażenie.

No i co to kogo obchodzi jaki zebrał współczynnik xG, ten Jackson z chelsea tez taki zbiera i obaj są takimi samymi nieudacznikami.

Tu już trzeba liczyc tylko na to, że ktoś sie jeszcze na niego nabierze i złoży oferte.

Pozatym to 23 xG to nawet nie jest jakos niesamowicie duzo jak to proboja przekonywac fani Nuneza, Haaland zebrał 43 xG i strzelil z tego 50 bramek.

4 polubienia

I co mu dał ten współczynnik xG? 4 gole w 15 kolejkach?
Wyłącz już tego bota sofascore

2 polubienia

Chyba dlatego nazwał go ogórem, że ma tylko tyle bramek przy takim xG

1 polubienie

Z oceną Darwina poczekajmy do końca sezonu. Jednak coraz większe grono kibiców, nie tylko tu na stronie, ale ogólnie, zauważa, że Nunez nie jest do końca tym czego szuka Klopp.

Nie będę zaskoczony, jeśli w lato klub wysłucha za niego ofert.

7 polubień

Ciekawe ile Darwin strzeli w derbach :muscle:

Albo stoi na spalonym, albo podejmuje najgłupszą możliwą decyzje w danej sytuacji, fenomen. Patrząc na niego odnosze wrażanie że już nawet Benteke byłby bardziej użyteczny na boisku.

5 polubień

Nie tylko on, Salah i Szoboszlai dorównują mu poziomem. Tylko Diaz wyróżnia się z przodu.

1 polubienie