Darwin Núñez

80:20=4 czyli wychodzi,że Alvarez jest cztery razy lepszy niż Darwin… to według pewnej, panującej tu “filozofii”.
To czemu kurde balans ma takie same liczby goli/asyst, nie rozumiem? :thinking::rofl:

80:20=4 czyli wychodzi,że Alvarez jest cztery razy lepszy niż Darwin

Według mojej matematyki wychodzi, że jest po prostu 4 razy tańszy

1 polubienie

Uwielbiam te forumowe żonglowanie faktami w temacie Nuneza i ukladanie narracji korzystnej dla urugwajczyka za kazdym razem. Warto dodać, ze Alvarez z 30 spotkań (we wszystkich rozgrywkach 13 goli 10 asyst) tylko 10 rozegrał jako środkowy napastnik, pozostałe jako cofnięty napastnik albo ofensywny pomocnik a to jest raczej istotny fakt jesli chodzi o ilosc sytuacji. To tak jak porownywanie Nuneza z Gakpo (9 goli 4 asysty we wszystkich rozgr.) ktory jest rzucany po wszystkich pozycjach i polowe spotkan nie rozegral jako srodkowy napastnik.

Edit. Ciekawostka jesli chodzi o pozycje środkowego napastnika Gakpo 14 meczy -7 goli, Nunez 26 meczy - 8goli .

3 polubienia

Darwin coraz bardziej mi się podoba. Ciut szczęścia i będzie 2x lepsze staty miał. Gość wie co robi.

1 polubienie

Drugi obóz robi to samo tylko w drugą stronę.

5 polubień

On powinien biegać dzisiaj w białej koszulce z czarnymi rękawami, tam się nadaje do grania z kontry, bo to jedyne co potrafi pobiec i strzelić sam na sam z bramkarzem. Ani nie kuma schematów gry, ani nie potrafi nadrobić tego technicznymi umiejętnościami.

Mi też się podobał jego strzał w słupek z pięciu metrów albo ta interwencja główką w polu karnym przeciwników.

2 polubienia

Nawet jak gość nie zrobił niczego złego w tym meczu to i tak będzie krytykowany, ja pie$dole xd

Ten słupek w obliczu spalonego można sobie o kant d*py potłuc

Występ bez większego echa, ale niczego nie zepsuł. Powinien mieć asystę.

8 polubień

Mniej więcej działa to w dwie strony, jak nie zrobi nic dobrego, jest wychwalany bo nie zrobił nic złego :smiley:

3 polubienia

Po zejściu Darwina nasz gra ofensywna siadła. Kolejny dobry mecz w jego wykonaniu.

Może i biegał, może i szarpał, ale w kluczowym momentach znowu nie dowiózł. Jak się stało, że idąc 3v1 ostatecznie nie skończyliśmy chociażby ze strzałem na bramkę to tylko Darwin wie. Powinien od razu wypuścić Diaza i samemu biec do przodu zamiast holować przez kilkadziesiąt metrów.

7 polubień

Wczoraj raczej słaby mecz, ale można było się tego spodziewać po ostatnim dublecie. Taki już jest Darwin - nieobliczalny. Pięknie wczoraj obijał słupki :clap:

Oby jego niechlujność nie kosztowała kiedyś pucharu LM.

1 polubienie

Darwin wczoraj obijał słupki? Oglądałem tylko pierwszą połowę. Wg whoscored miał dwa strzały celne, jeden niecelny i po zero w obramowanie i zablokowanych

Trafił w słupek ale był na spalonym więc fakt nie do odnotowania. Poza tym ładny strzał techniczny gdzie Leno pięknie wybronił, niecelny strzał po tym jak zrobił sobie miejsce w polu karnym, i chyba w pierwszej połowie strzelił zza pola karnego w bramkarza, nie pamiętam dokładnie, ogólnie występ na plus robił dużo szumu i cały czas naciskał na obrońców.

12 polubień

Słupek chciałeś napisać bo tyle jeden był. No i najlepsze że i tak był spalony…

Chyba nie oglądałeś tego meczu i piszesz by pisać.

2 polubienia

Wiedziałem, że tu będzie po tym imba. Z drugiej strony jak strzelił na spalonym z przewrotki to też tu była imba tylko, że odwrotnym tonie. Mamy nasz forumowy temat o K. i W. z tego co widzę (piszę skrótami, żeby nie mieszać polityki bardziej niż w przeznaczonym do tego wątku). Musimy się żreć jako Polacy o każde nieistotne gówno. Chłop zatrzyma się na 10 bramkach w sezonie to sam napiszę, że to niewypał ale ma jeszcze pół sezonu przed sobą.

Serio ??? strzelając 10 bramek (i tyle samo asysty) można być niewypałem. Szok

Ale on tam kawałeczek dalej napisał, że jak się tu zatrzyma to tak stwierdzi i ma jeszcze pół sezonu.:blush: Jednako nie stwierdził, że jest niewypałem tylko, że to zrobi. Ma do tego prawo bo na półmetku liczby są ok jeżeli tak to zostanie po całym sezonie gdzie tych spotkań jest sporo to bliżej mu będzie do jakiegoś riczarlisona.

1 polubienie

Dodatkowo myślę, że skupiając się w dużej mierze na pudłach Darwina, zbyt mało uwagi poświęcamy na umiejętnościach rozgrywania - kilka naprawdę świetnych długich piłek wczoraj do Elliotta czy Bradleya. Nunez świetnie czuje zarówno grę krótkimi jak i długimi podaniami

1 polubienie

Pewien angielski komentarz na temat Darwina:
-Boje się o rozwój Nuneza, jeśli jego trenerem nie jest Jurgen Klopp.

Też mnie łapie na myślenie, jeśli by spojrzeć w ten sposób na sytuację z Darwinem.