Darwin Núñez

Tutaj nie tylko o Nuneza bym się obawiał. Nowy trener na pewno przyjdzie i oceni w czasie okresu przygotowawczego kto się nada a kogo trzeba pożegnać.

Nie zdziwiłbym się jakby w przedniej formacji doszło do paru konkretnych zmian.

@lfc777 I co to ma do rzeczy względem nowego trenera? Przecież taki Alonso może przyjść i powiedzieć że Nunez go nie przekonuje a Salaha woli sprzedać za konkretna sumę dopóki może na nim zarobić i ściągnąć kogoś innego w jego miejsce.

To się może stać praktycznie z każdą formacją bo trenerzy jeśli ktoś im do zamysłu taktycznego nie pasuję to go zmienią

Mnie łapie myślenie co dalej z moim zdrowiem psychicznym. Póki co jestem wrakiem człowieka.

Dzięki Jurgen, nie musiałeś mi tego teraz mówić…

Zmiany w przedniej formacji :joy:
Chelsea, Arsenal, United, Tottenham - wszyscy maja dramat w ataku dali by sie pociac by miec 5 takich napastnikow jak my.

Niby moze, jesli dobrze ich sprzeda to jeszcze zarzad bedzie klaskal uszami. Ale watpie ze kibicom to sie spodoba i zycze powodzenia z taka presja.

Cisza w temacie Nuneza po meczu Liverpoolu godna odnotowania. Wsłuchuję się w nią niczym w śpiew ptaków o poranku.

Pewnie teraz wszystko przeniosło się do tematu Gakpo. A nie, czekaj…

11 polubień

Nie znasz sie na pilce i w ogole! :crazy_face:
Przeciez znowu trafil w slupek,nie strzelil hat-tricka a kazdy Urus przeciwko Norwich powinien ba! wrecz musi i przez to jest nic niewart a wydalismy na niego 80 baniek.
Kolega to jakis oportunista widze i nie pisze zgodnie z panujacymi tu trendami.
No tak! ta dzisiejsza mlodziez :sweat_smile:

Cisza jak makiem zasiał. Co się dzieje? Stary dobry Darwin od kilku występów nie daje uczty dla hejterów? Wesoły Blancik siedzi cicho, w ogóle nie angażuje się w forum, inne Cocajuniory podobnie. Jeszcze co niektórzy wpadną w depresję :shushing_face:

2 polubienia

Może Urus z Chelsea na początek zmarnuje ze dwie setki, zacznie się znów ruch w interesie :laughing:

Za chwile przyjdzie Blancik i napisze coś w stylu “Napastnik za 80 baniek powinien to wykończyć słabsza nogą a kto uważa inaczej jest lewakiem"

W zasadzie nie zrobił nic ponadprzeciętnego i nie zawalił nic więc cisza podobnie jak u innych strzelców bramek, Jonesa, Graven czy Joty
Chociaż na pewno na plus kolejna bramka i całkiem ładny rogal który zatrzymał się na słupku

1 polubienie

Typ jest niereformowalny. Mam nadzieje, ze nowy menager odpali go z powrotem do Portugalii.

Z czym ty masz znowu problem?

12 polubień

Z jego skutecznością, a raczej jej brakiem i kwadratowymi nogami.

xD, gość próbuje to chcesz go za to ganić? Weź się ogarnij.

Że to się nie mogło wkręcić… świetny strzał, ale jeszcze lepszy Petrović.

Chłop oddaje dobre strzały obiema nogami, a tu taki smerf wejdzie po 10min meczu i narzeka. :joy:

1 polubienie

Świetnie sobie radzi, brakowało mi strzałów, bramek że stałych fragmentów gry. Póki co Urugwajczykowi super idzie.

Jota pokazał jak się wykorzystuje takie sytuacje. Nim Darwin coś strzeli to to Diogo będzie miał hat tricka

1 polubienie

Wiedziałem że ktoś tu napluje na Darwina po bardzo dobrych pierwszych 20 minutach.

2 polubienia

Poczekamy do końca meczu i się zobaczy.

Na razie obydwóch panów w formie.

1 polubienie