Darwin Núñez

Jeśli Darwin poprawi wykończenie akcji i będzie wykorzystywał okazje do których potrafi dochodzić - to będzie prawdziwą super gwiazdą. Mam nadzieję, że Xabi będzie w stanie w pełni odblokować jego potencjał

1 polubienie

Darwizy jak zwiększy swoją skuteczność to będzie maszynką do strzelania goli :sunglasses:

Mój napastnik♥️

11 polubień

Pięknie sieknął no Darwin oby tak dalej

Ładne uderzenie + pijany bramkarz.

23 polubienia

Na pustą nie trafi ale z woleja z dosyć dużego kąta czemu nie

1 polubienie

I to jest napadzior. W sumie racje mieli ci, ktorzy pisali, ze pierwsze sezony Urugwajczyk miewa srednie, a w drugim jest eksplozja talentu. Fajnie, ze w tak waznym momencie lapie forme.

A Gakpo mam ochote jebnac w leb.

2 polubienia

W ogóle przez kontuzję w wieku 17 lat nie trafił na trial do Liverpoolu. Przeznaczenie🥰

Lisan Al-Gaib!

Piękne się układa

5 polubień

Co ten Darwin dziś gra. Jaki spokój przy wykończeniu, a ten strzał z dystansu to klękajcie narody. Jeszcze tak z 15 minut po przerwie i zjazd pod prysznic. Potrzebujemy go na City.

1 polubienie

Warto dodać, że to 4 z rzędu mecz darwina z golem

Ale w sumie trochę się rozruszał. To już wolę Gakpo biegającego i nawet marnującego sytuację niż takiego, który stoi i robi za ducha.

2 polubienia

Ale złapał formę, 8 goli w ostatnich 9 meczach. Gole stadiony świata. Wygląda na to, że wreszcie mamy napadziora jakiego po nim oczekiwalismy. Oby utrzymał podobną dyspozycję do konca sezonu.

7 polubień

Jest Urus jest party!
Prosta recepta w Liverpoolu :red_circle::muscle::grinning:

2 polubienia

A zwłaszcza żeby formę miał w niedziele.

@HappyBlancik to będą z Darwina jeszcze ludzie czy to chwilowy wyskok? :upside_down_face::upside_down_face:

Wolej ładniejszy. Ale t subiektywna opinia bo rogalo-petarda była do wyjęcia mimo wszystko

Oby złapał pozytywną energię i pewność siebie. Jest w gazie, piłka go szuka, on szuka strzałów. To dobry prognostyk na niedziele. Tylko żeby głowa się nie zagrzała.

Nie prowokuj Kolego :face_with_hand_over_mouth:
Happy jest… happy i został fanem Darwina tylko nie chce się ujawniać!

3 polubienia

Od kiedy Darwin zaczal strzelac to HappyBlancik sie ulotnil xD

3 polubienia