Darwin Núñez

Jeżeli uważasz, że użycie emotikony, to “ostateczny argument” co zbija wszystkie inne to się mylisz.

3 polubienia

W sumie nigdy tak na to nie patrzylem, ale moze to i racja? Brakuje tutaj takich przemyslanych postow wlasnie. Biorac pod uwage, ze “gowno” oznacza 7 miejsce w lidze w przeliczeniu G+A/Min to pozostaje nam siegnac gleboko do portfela i wybrac jedna z opcji:
a) wyrwac Haalanda
b) wyrwac Fodena
c) sklonowac Salaha
d) wyrwac Palmera
Mysle, ze genialny Edwards wraz z tym mitycznym 300 milionowym budzetem, ktory czeka od 8 sezonow na wydanie (tylko zly Klopp zabronil go ruszac) zalatwia sprawe i sciagna nam co najmniej 3 z tej listy (uznajmy, ze Salaha sklonowac sie nie da wiec bedzie nam musial wystarczyc napad w stylu Palmer-Foden-Haaland).

Generalnie forum trzyma sie mocno, nadal najwiekszym problemem sa Nunez (G+A / 107 min) czy Salah (G+A / 90 min) i dyskutuje sie o ich sprzedazy, jednoczesnie w tematach uselessow typu Gakpo (G+A / 127 min) czy Diaz (G+A / 203 min) jest cisza. xD Ogolnie ciagniecie dyskusji o napadzie przez dziesiatki czy setki postow jest zabawne bo to formacja, w ktorej paradoksalnie czekaja nas najmniejsze problemy wlasciwie.

7 polubień

Przecież każdy pisze, że też Diaz i Gakpo są do wyjebania, a ten płacze, że tylko Nuneza się krytykuje. Diaz to przynajmniej miał dobre pierwsze pół roku, a Nunez nawet pół roku dobrego nie miał. W każdym bądź razie wszyscy piszą, że powinno się zmodernizować atak, a nie tylko Nuneza, ale z Nuneza jest po prostu beka bo dawno tutaj nie było takiego klauna.

1 polubienie

A co Ty się tak podniecasz tymi śmiesznymi asystami u napastnika, który strzelił mniej goli niż Chris Wood z Nottingham, które zajmuje bodaj 17 miejsce. Połowa tych jego asyst ty przypadkowe strącenie czy oddanie piłki komuś obok.
Odejmij sobie te asysty i Nunez zajmuje jakieś 30 miejsce jeśli chodzi o gole a to głównie z goli rozlicza się napastnika. Chociaż może niekoniecznie Nuneza, bo temu to liczyliście tutaj nawet wygrane auty XD

4 polubienia

A to skoro tak to powinniśmy oddać te bramki i punkty drużynom przeciwnym co. Jeżeli te asysty to tylko stracenia i są nieważne to nie zasługujemy na wygrane mecze dzięki temu i charytatywnie oddajmy punkty żeby być fair :smiley:

Przecież “byle jakie” asysty są nic nieważne prawda

No nie wiem to ty ignorujesz i dyskredytujesz asysty bo były “przypadkowymi strąceniami”

Dałbym sobie rękę uciąć, że gdyby miał 0 asyst to byś go za to grillował, że “nawet asystować i prosto do kolegi podać nie potrafi” xd

3 polubienia

W którym sezonie miał te dobre pół roku?

No tak, jak Salahowi się odejmie asysty i śmieszne gole z karnych to człowiek się zastanawia jakie głupki pracują w zarządzie, że dali odejść Minamino zamiast sprzedać Salaha.

Nawet znienawidzony Nunez miałby wtedy staty jak Faraon :rofl::rofl:

4 polubienia

Rozprawka nad Darwinem przypomina mi serial The Good Doctor, gdzie główny bohater broniony jest rękami i nogami żeby dac mu szansę, ale wielu jest też przeciwników, którzy tej szansy dać nie chcą.

Problemem Doctora jest spektrum autyzmu, a problemem Darwina jest nieznajomość angielskiego i brak wykończenia akcji.

Koniec końców Doktorek dostał szansę i się sprawdził ale życie to nie serial i odpaliłbym Darwina jeśli pojawi się możliwość. :slight_smile:

Dziś na forum lfc.pl zaczynamy nowy cykl bezsensownych wypowiedzi pt. “Jakim serialem jest Darwin Nunez”! Musisz tu być!

A już za miesiąc następny cykl pt. “Jakim daniem jest Darwin Nunez?”, Smacznego!

6 polubień

Dobre pół roku to miał w sezonie 21/22. Nie wiem co wy oglądacie, ale na pewno nie Liverpool.

1 polubienie

Hej ale nie bądźmy nie sprawiedliwi. Nunez miał faktycznie bardzo dobry okres trwający może 3 miesiące w tym sezonie, gdzie wydawało się, że się rozkręca i wchodzi na właściwe tory. Pisanie, że cały sezon grał gówno jest nieprawdą.

2 polubienia

3 miesiące gry to bardzo dużo jak na gościa, który miał pozamiatać ligę.

Porównywanie Nuneza do innych napastników nie ma sensu, bo w każdej sytuacji będzie to jego kompromitacja. Może w sumie najwyżej do Origiego chociaż w sumie Origi strzelał gole w kluczowych meczach, a Nunez to miał tylko jeden dobry mecz z Newcastle. Dlatego Nuneza można porównać do jakiejś postaci z serialu, a najlepiej gdyby to była komedia.

1 polubienie

Jakie 3 miesiące kolego? On zagrał może jeden dobry miesiąc, kiedy nie było Salaha.

2 polubienia

No cóż, jak widać nie jesteśmy też nieomylni, i zdarzają się niewypały jak w innych klubach. Trzeba spróbować tego Nuneza komuś opchnąć, bo co to za pożytek z napastnika który nie strzela bramek? Napastnika rozlicza się z bramek i skuteczności, to jest najważniejsze, a to mu wychodzi najgorzej. Śmieszy mnie to jak niektórzy najważniejsze braki napastnika potrafią usprawiedliwiać w sposób typu: A bo tu kilka asyst dołożył, a bo szybki, a bo dobrze się zastawia i zgrywa, co to ma do rzeczy w ogóle? Za tego gościa zapłacono grube miliony, bo miał jak na napastnika przystało strzelać bramki, a tego nie robi więc dla mnie jest do odstrzału. Myślę że warto by było teraz spróbować kogoś wyciągnąć na napad w rozsądnej cenie tak do 50 mln, bo płacenie za takiego Osimhena 150 mln czy za Lautaro Martineza 100/120 to jest totalna głupota. Myślę że nie ma zbyt wielu opcji w normalnej cenie. Jest Watkins z Aston Villi za którego będą chcieli pewnie 80-100 mln czy Toney z Brenford za którego chcą również podobną cenę, ale raczej mało realne że ktoś z tej dwójki tutaj dołączy póki w klubie jest ten urugwajski Morata.

1 polubienie

Obawiam się, że w tej cenie nie będzie żadnego w miarę “sprawdzonego” napastnika i wyłącznie będą to ryzykowne transfery, które może wypalą, a może i nie

Jest lipa z napastnikami na rynku, albo ryzyko, albo grube miliony (i to tylko w sytuacji, że konkretny napastnik będzie chciał odejść!)

1 polubienie

Tak, Darwin jest fatalny, właściciele to idioci, Klopp to idiota. Firmino przez 8 lat strzelił 82 gole ligowe, pewnie też jest fatalny.

2 polubienia

Dobra, ale takie same liczby lub nawet lepsze są w stanie wyciągnąć Mateta z Crystal Palace czy Jackson z Chelsea od Nuneza który kosztował dużo, dużo więcej. Nawet ten Joselu z Realu ma staty na jego poziomie czy rezerwowy, wiecznie kontuzjowany Wilson z Newcastle więc zamiast trzymać w kadrze tego przepłaconego Urugwajczyka równie dobrze można by było zastąpić go którymś z nich, i by miał te same, a może i nawet lepsze liczby. XD Dlatego moim zdaniem przy stylu gry Liverpoolu który będzie raczej kontynuowany lepiej skupić się na transferze napastnika do 50 mln i te 15 bramek w samej lidze może strzeli. Nie ma tak naprawdę do kupienia żadnego klasowego napastnika. Nie wierzę w to, że Osimhen za 150 mln strzeli w tej lidze tyle bramek co chociażby Kane jak tu grał, nie ma szans. U nas każdy napastnik będzie miał wiele okazji do strzelania bramek, dlatego moim zdaniem warto zaryzykować z wyszukaniem kogoś tańszego niż pakować 100-150 mln na napastnika i później oczekiwać od niego bardzo dobrych liczb, bo znowu się przejedziemy na tym.

1 polubienie

Tego nie możesz być pewny. Kloppa już nie ma, a według ten Haga Slot to przeciętniak.

Akurat jest napastnik którego można kupić stosunkowo tanio, ale zapewne z większą tygodniówką i jest to Lewy, co moim zdaniem w przypadku pozostawienia Nuneza byłoby świetną opcją, wiem że klub niby prowadzi inną politykę, ale prawdopodobnie gdyby to Lewy miał sytuacje Nuneza z tego sezonu mielibyśmy w tym momencie mistrzostwo, z drugiej strony, nie wiadomo czy sam Lewy doszedłby do tylu sytuacji, bo fakty są takie że Nunez sporo tych sytuacji sam sobie wypracował, po czym koncertowo zmarnował, także pisanie że nasz napastnik będzie miał dużo sytuacji jest na wyrost, a rozwiązanie z pozostawieniem Darwina i ściągnięciem Lewego w mojej opinii jest dość dobrym pomysłem, na którym raczej nie da się stracić, bo same ściągnięcie Lewego to marketingowo dobry ruch, z jego podejściem jestem przekonany że sezon/dwa jeszcze pogra na wyższym poziomie, mając klasyczną 9tkę i Nuneza, w pakiecie z resztą ofensywnych graczy wyglądałoby to ciekawie.

Serhou Guirassy - 28 spotkań, 28 goli, 28 lat i klauzula też w okolicach 28 milionów.

2 polubienia