Darwin Núñez

tak, nie wtrącaj się, gdy nie masz nic do powiedzenia. Dobrej nocy

Jeszcze chwila i ruszy wątek “Wpływ siły coriolisa przy ruchu obrotowym Ziemi na celność strzałów Nuneza”.

12 polubień

Chociaż w jednym się zgadzamy. Ja również nie mam ochoty na dyskusję z tobą, nie podoba mi się twój ton, nie mam też zamiaru marnować swój czas na odpowiedź na twój referat.

e: ale ty jesteś pyszny🤣
e2: Ostatni raz ci odpisuję obiecuję. Po prostu szokuje mnie jaka wielką pycha wylewa się z każdego twojego postu🤐

Nie ma argumentów? Trudno powiedzieć, bo nie chcę mi się czytać ściany tekstu tego Pana z nadętym ego z przytykami co akapit. Odpuściłem po pierwszych dwóch. Później jeszcze odnosić się do wszystkiego i tworzyć kolejną ścianę tekstu, po czym dostanę odpowiedź z kolejną ścianą testu do odpowiedzi i tak w kółko. Nie czuję potrzeby by marnować tyle czasu, ani łechtania sobie w ten sposób ego na forum kibicowskim w temacie o Nunezie. Skoro jednak tak twierdzisz spoko każdy może mieć swoje zdanie :grinning:

1 polubienie

Super pomysl! A pozniej stworzymy wątek z efektem Dunninga Krugera, gdzie bedziesz glownym moderatorem :ok_hand:

Udowadniacie, ze piaskownica to jest Wasze miejsce. Bawcie sie dalej.

Chociaż w jednym się zgadzamy. Ja również nie mam ochoty na dyskusję z tobą, nie podoba mi się twój ton, nie mam też zamiaru marnować swój czas na odpowiedź na twój referat.

Ogromna strata, masz tyle do powiedzenia, ze to wielka tragedia.

Edit: przeciez miales juz nie odpisywac, co tu robisz ciagle? :sweat_smile:

I to by było na tyle. Amen.

Darwin rulez

1 polubienie

I tak widać progres, kiedyś jak nie było argumentów to była odpowiedź nie zesraj się, teraz jest nie gadam z tobą bo mi się nie podoba twój ton😂
Nunez mimo że jest takim nieudacznikiem dowiózł najlepszą Kanadyjkę po Salahu w sezonie, który był raczej udany dla LFC. Na prawdę trzeba mieć krótką pamięć, żeby zapomnieć okresy tego sezonu gdzie Nunez był jednym z najlepszych na boisku a pod nieobecność Salaha ciągnął atak. A już te wycieczki do składania się do strzału ludzie, a jakby do każdego strzału składał się jak Beckham ale i tak nie trafiał to gdzie będzie wtedy szukanie problemu? U Darwina leży psycha, on jak pudła nie poprawi golem to traci pewność siebie. Dla niego dłuższy rozbrat z golami będzie pogłębiał brak pewności siebie czyli w jego przypadku blokada w głowie. Jak mu jakiś psycholog nie w wbije do głowy jak sobie radzić szybko z niepowodzeniem to nic się nie zmieni.

6 polubień

tak widać progres, kiedyś jak nie było argumentów to była odpowiedź nie zesraj się, teraz jest nie gadam z tobą bo mi się nie podoba twój ton😂

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

Tamten ekspert od ulozenia ciala prawdopodobnie jest na dobrej drodze. Podpuscic i wyczekac :sweat_smile:

A tak już powaznie hoster masz totalnie racje. Widac, ze gosc nie dojezdza, brakuje pewnosci siebie, podejmuje zle decyzje i tyle. A tutaj czysta demagogia, ze Darwin sie brzydko uklada i dlatego nie trafia. A moze to przez dlugie wlosy? Nieladne sa, moglby sie na lyso obciac. A moze buty za male? Ktory ekspert sie wypowie?

Ostatni raz ci odpisuję obiecuję. Po prostu szokuje mnie jaka wielką pycha wylewa się z każdego twojego postu🤐

Prawda, prawda. Jestem pyszny, ale najgorsze jest to, ze na wiadomosc odpisuje leżąc! To jest dopiero ulozenie ciala!!!

1 polubienie

Kim ty jestes, zeby komukolwiek cos dyktowac? Ty chociaz piszac ten pseudointelektualny wysryw go przeczytales?

Ok, a możemy bez Ciebie?

Nunez niech się pierw nauczy biegać prosto czy chociażby kopnąć piłkę przed siebie a później niech dopiero bierze się za salta, co to w ogóle jest za śmietnik tutaj?
Czekamy na pogodynkę, która wypisze różnice atmosferyczne w Urugwaju/Portugalii a Anglii i podciągnie to pod pudła z metra na pustaka na obronę Darwina :slight_smile:

1 polubienie

A zrozumiales do czego odnosila sie historia salt? Gdzie bylo napisane, ze Darwin ma robic salta? Czy Wy macie problem z czytaniem tekstow dluzszycy niz 5 slow?

Ta historia odnosi sie do tego, ze przelomy w sporcie sa rozne i to jest przelom, gdy zrozumiano, ze mozna skakac, lepiej, wyzej. Mieliescie dowody, przypisy, wszystko.

Szanowny ekspert od ruchu ciala powiedzial, ze Isak rusza sie ladniej. Sklada sie jakos lepiej do strzalu, a Darwin to w ogole gniot. To wlasnie wspomnialem, ze Isak to nie zaden przelom, bo tutaj probuje sie z Darwina robic kogos niedoleznego.

Ty robisz to samo, mowiac, ze nie umie biegac.

Mam sie domyslec, ze nick nie jest dzielem przypadku?

3 polubienia

Nie czytałem, nie chciałem tracić swoich cennych 5 minut życia na takie bzdury, w których czymkolwiek i jakkolwiek próbuje się uargumentować niedołężność i drewnianą technikę chłopa, którego w golach przebił sam Chris Wood :slight_smile:

1 polubienie

Dokładnie. Takie wywody, a wniosek jest krótki - Darwin nadaje się do kopania buraków razem z jego kolumbijskim amigo. Obu sprzedać i wykreślić te flopy z historii klubu.

1 polubienie

Ciebie zawiesić i Blancika na pare miesięcy, dopiero wtedy byłby spokój w temacie Nuneza. Urugwajczyk zostaje na przyszły sezon, więc Twoje komentarze o sprzedaży są zbędne. Szkoda zaśmiecać forum takimi farmazonami.

6 polubień

No ale za to wywody o fizyce ułożenia malego palca w stopie wcale nie zaśmiecają forum i wszystkich interesują :slight_smile:

3 polubienia

No ale za to wywody o fizyce ułożenia malego palca w stopie wcale nie zaśmiecają forum i wszystkich interesują :slight_smile:

Blancik, skończ z jaraniem, szkodzi Ci to.

Przyznałeś się, że nawet nie doczytałeś posta, więc nawet nie wiesz czego on dotyczył. Dotyczył on tego, że na temat wielu rzeczy w sporcie, debatuje się latami. I nad tym pracują naukowcy.
Po to tworzy się książki, po to debatuje wiele ludzi.

Wywody o fizyce ułożenia małego palca dotyczyły przelotem Dicka Fosbury’ego. Jako dowód, że w sporcie są rzeczy ważne, przełomowe, których nie da się ocenić w trybie ładny/nie ładny. Był to sportowiec, który dokonał rewolucji skoku wzwyż. To właśnie on był początkowo wyśmiewany (jak wszyscy starający się tutaj pisać merytorycznie, logicznie) przez takich jak Ty i reszta leniuchów, którzy ograniczają swoje wywody do jednozdaniowych smrodów.

Na tym właśnie polega rozwój w sporcie, rozumieniu go szerzej, bo potem rozumienie piłki ogranicza się do kopnięcia piłki prosto. To nie jest podwórko, że do składu wybiera się najwyższego i najszybszego, tutaj decyduje więcej rzeczy.

Poczytaj, wyedyukuj się. Nigdy nie jest za późno. Są też filmiki, wierzę, że dasz radę. Just do it!

O cię kręcę, poczułem się jak z Januszami na elektrodzie xD
A mógł ten Nunez nie strzelać tego hat tricka, miałby spokój :slight_smile:

6 polubień

@mazi

Temat skuteczności Nuneza był już poruszany!
Zamykany temat :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

4 polubienia

Troche jałowa ta wasza “dyskusja”. Tudziez z jednej strony dyskusja, z drugiej rzucanie gównem.

Czy kibice serio musza sie zastanawiac nad ulozeniem malego palca w lewej stopie przy oddawaniu strzalu Nuneza? No nie, bez przesady. I nie swiadczy to o ignoranctwie, po prostu rozkminianie takich tematow czesto wymaga albo masy czasu albo wiedzy specjalistycznej.

Z drugiej strony czy Nunez jest tak slaby jak usilnie troll “Hmmm” (swoja droga ten gosc zasluguje na jakis order bo tak subtelnego i dobrego trolla nie bylo tutaj nigdy) czy nasz mały fanatyk marihuany go tutaj rysują? No tez nie i raczej nikt normalny sie z nimi w pelni nie zgadza.

Z trzeciej strony - Nunez to napastnik po prostu dobry. Nie cienki, nie wybitny, po prostu dobry. Tylko tyle i az tyle, biorac pod uwage posuche na tej pozycji na swiecie. Ciekawe czy ewentualne inne ustawienie pod wodza Slota w jakis sposob odbije sie na formie Nuneza. Szczerze w to watpie bo on w zarowno pierwszym jak i drugim sezonie potrafil wypracowac sobie mase sytuacji wiec jego problemem raczej nie sa juz kwestie taktyczne (zwlaszcza od kiedy Klopp faktycznie wystawial go na ataku).

Natomiast niesamowite to jest jak niektorzy potrafia sie zesrac o to, ze Urus se hat-tricka strzelil w repce. xD

8 polubień

Czy Nunez jest faktycznie dobry jak nasz forumowy lewus Aldor go rysuje? Niekoniecznie, bo w takim bądź razie jak zaje**sty musi być Chris Wood :slight_smile:

1 polubienie