Darwin Núñez

Boże to nie jest pierwszy raz w historii piłki jak jakiś nieznany napastnik ze słabej drużyny nastuka więcej bramek w sezonie niż większość napastników z ligi. A uczepiłeś się tego jak nie wiem i spamisz tym argumentem jakby cokolwiek miał merytorycznego wnosić xd

Dzień, w którym Chris Wood przebił Darwina w bramkach musiał być wielkim dniem dla blancika, szampana otwierałeś?

A o kolejnej kompletnie niepotrzebnej politycznej wrzutce już nawet nie będę wspominał

2 polubienia

Hehe, ciekawe w takim razie jakim napastnikiem byl Darren Bent. Byl na pudle w 2009 roku, sttzelil 24 gole. Wiecej niz Benzema na innym podworku. Monster! Potem przez wszystkie sezony nie strzelil wiecej w lidze niz 10 goli. Lepszy niz Torres.

To ten, o ktorym sie mowilo, ze bedzie gral w lfc. Darwina wciagnalby nosem :slight_smile:

Dobrze mowisz Aldor, Darwin jest po prostu dobry, a opinia jest taka, jakby to byl pierwszy do kopania ziemniakow.

To jest tak glupie, ze do tych betoniarzy nic nie trafia

Fajnie ze Panowie sie odezwaliscie, znowu poziom dyskusji urosl

2 polubienia

Twierdzenie że Darwin jest dobry to bardzo wysoki poziom dyskusji, bawcie się dobrze

Dobra, można się z nimi nie zgadzać ale ja tam uważam, że nie powinno być jednogłosu na forum

jest natomiast różnica między odmiennymi opiniami i różnorodnością głosów, a chamstwem, bucowością i toksycznością

W większości przypadków, myślę że użytkownicy to mają za złe wyżej wymienionym, a nie za odmienne zdanie.

9 polubień

No przeciez jest plus minus jakas tam skala.

Chujowy > bardzo slaby > slaby > przecietny > calkiem dobry > dobry > bardzo dobry > zajebisty.

Czy ktos stawia go w pozycji zajebisty? Czy wszyscy na swiecie maja 2 metry wzrostu i 98 kg wagi? Sa rozne skale, co jest tutaj skomplikowanego?

Nie wszystko jest czarno i biale, sa rowniez szarosci.

Czy kazda kobieta na swiecie to Angelina Jolie a kazdy chlop to Brad Pitt? Nie i co to zmienia?

Nunez to dobry piłkarz ale kiepski napastnik. Wood to średni napastnik i raczej kiepski piłkarz. Jeden cholera wie czy się jeszcze rozwija czy zwyczajnie pomału zwija swój grajdołek zwany talentem. Drugi walną sezon życia w wieku 32 lat o którym będzie opowiadał dzieciom. Nie sądzę, że Nunez jeszcze odpali niemniej jego obecny maks czyli Tottenham i granie w parze z jego alter ego Wernerem sprawia, że określanie go kompletnym pomiotłem jest przesadą.

3 polubienia

Więcej niż 25 goli w sezonie PL :
23/24 - Haaland
22/23 - Haaland & Kane
21/22 - Nikt
20/21 - Nikt
19/20 - Nikt

Spore oczekiwania :wink:

5 polubień

Haaland potrafi dowieźć te liczby, więc dlaczego nie oczekiwać tego samego od Darwina? Skoro jest taką topową 9 to niech wreszcie to udowodni. Mamy kolejny sezon głaskać go po główce, kiedy pudłuje z dwóch metrów na pustą bramkę?

Salah wykręcił 32 bramki.

@ManiacK wiesz, że wraz z kupnem Nuneza zmieniła się rola 9 w klubie na klasyczną? To już nie czasy Bobbego, które robił miejsce Mane i Salahowi.

Na przestrzeni ostatnich 25 lat tylko dwa razy udało się osiągnąć zawodnikowi LFC wynik powyżej 25 goli w PL :
17/18 - Salah 32 gole
13/14 Suarez 31 goli

3 polubienia

Tylko co z tego, że on jest typową 9, skoro Jurgen wymagał od niego rozgrywania i zasuwania w obronie.
Haaland może sobie sterczeć w ataku i liczyć na to, że dostanie podanie na 2 metr czy idealną wrzutkę na pustą bramkę i jego skupienie w czasie meczu jest temu poświęcone w 100%.

Może Slot da mu więcej luzu, może wymyśli trochę inny system ofensywny, wtedy przyjdzie czas na ocenę.

6 polubień

Porównywanie gry na 9 w City i w Liverpoolu… kolejny raz piszesz głupoty. Dodatkowo nikt tutaj poważny nie uważa, by Darwin był poziomem blisko Erlinga, który jednak za ten poziom jest słono opłacany (o cenie transferu też nie wspominam, bo TYLKO klauzula pozwoliła go tak tanio kupić, normalnie poszedłby za 120+ z BVB).

1 polubienie

Jestem naczelnym fanem i obrońcą Darwina, ale tutaj troche sie nie zgodze.
O ile w pierwszym sezonie i poczatkiem drugiego to byla prawda tak wg. mnie Klopp mocno zmienil do niego podejscie w drugiej czesci ostatniego sezonu. Co ciekawe Darwin gral wtedy jeszcze gorzej.

Na poczatku faktycznie - Nunez grywal czesto na skrzydle lub bardzo gleboko sie cofal, a jezeli juz mial sytuacje to czesto wypracowane w taki sposob, ze najpierw musial przebiec z pilka lub bez na pelnym sprincie kilkadziesiat metrow i mozna bylo usprawiedliwic slaba forme strzelecka chwilowym “zmęczeniem” bo ciagle tak to wygladalo. Wydaje mi sie jednak, ze w ostatnim czasie Nunez byl ustawiony jeszcze wyzej i juz nie musial sie az tak bardzo cofac.

Chociaz brakuje mi niestety danych do tej obserwacji - fajnie jakby ktos mial heatmape z 1 sezonu i z 2. A najlepiej jeszcze z pierwszej polowy 2 sezonu i z drugiej.

No tak mi sie wydaje. Wiele wskazuje na to, ze Darwin jednak jest wlasnie “dobry” - a to poziom BARDZO daleki od scislego topu. Ale tez bardzo daleki od tego jak go niektorzy rysuja.

Za tym, ze jest “dobry” przemawia chocby fakt, ze w takim klubie jak Liverpool jest drugim najlepszym atakujacym. Jezeli faktycznie gosc jest cienki jak sik pająka to kim jest jakis Gakpo czy Diaz? To by oznaczalo, ze gramy tak genialnie w obronie i pomocy, ze wystarczyloby wymienic Diaza, Gakpo i Nuneza na jakichs ligowych średniaków i bedziemy miażdzyć każdego w EPL i w LM. Tak niestety nie bedzie, bo cala ta trojka to pilkarze po prostu dobrzy. I w sumie tez chcialbym lepszych, ale nie widze obecnie wielu takich dostepnych na rynku, niestety.

Na pewno tak jest. Sam tez mam odmienne zdanie bardzo czesto niz Aquederation czy Clashman, ale w zyciu bym nie chcial zeby ich postow na forum zabraklo bo są po prostu wartosciowe i przedstawiaja wiecej niz jednozdaniowe obrzucenie kogos syfem lub wyzwanie od lewaka. Takie posty pozwalaja dostrzec cos z innej perspektywy, z innej strony.

3 polubienia

Niesamowite, Bedzie zaraz miesiąc po sezonie, a ten temat dalej w czołówce Forum :smiley: Że wam się nie nudzi taka dyskusja - to podziwiam :smiley: Dajcie sobie ludzie spokój, z nowym trenerem każdy ma czystą kartę, aczkolwiek kogoś do rywalizacji z Nunezem musimy mieć.

6 polubień

Zaraz się znudzi. Blancik ma bana, obszczyjmurek ma bana. Jeżeli nie założą nowych kont to temat będzie spokojny na długi czas

Ale z ciebie hejter… Przecież Nunez dopiero co hattricka strzelił.

Zaczynam chcieć, żeby klub sprzedał Nuneza, bo się wtedy skończy ta wojna na forum

Nah, nie skończy. Przyjdzie ktoś nowy i jak mu nie będzie szło to będzie nawiązywanie do Nuneza że Urus nie był taki zły, a jak mu będzie szło to że o patrzcie mówione było że ten będzie lepszy. Zależy co się wylosuje

3 polubienia

Dokladnie, nie skonczy sie. Niektorzy po prostu musza miec kogos do obwiniania, na kogo moga zrzucic cale zlo tego swiata. Jest Nunez, byl Henderson, Lovren czy inny Lucas. Bedzie ktos nastepny jak tylko Nunez odejdzie. :slight_smile:

4 polubienia

Na Jego temat było wszystko powiedziane, a nawet za dużo. Poczekajmy teraz jakiś czas, co pokaże pod skrzydłami nowego trenera i tyle, wtedy będzie można coś dalej powiedzieć.
Na prawdę nie macie nic innego do roboty w życiu jak klepać 24/h jedno i to samo? Olać ludzi co się natarczywie powielają w danym temacie, nie czytać wpisów, a zobaczycie że wszystko samo szybko ucichnie.

1 polubienie