Darwin Núñez

Nie no ale Lovren i Nunez w jednym zdaniu to srogie przegięcie. Takiego turbo przygłupa jak Dejan, to naprawdę trza umieć wylosować, niesamowicie słaby zawodnik. Ostatni z gatunku “parodie stoperów w Liverpoolu”, za to najbardziej okazały

4 polubienia

U niego niestety poza kiepską grą, po latach też wyszło, że ma bardzo “kontrowersyjne” poglądy. Pamietam jak bujał się z jakimś chorwackim dziennikarzem, który nie ukrywał się ze swoimi neofaszystowskimi poglądami
Jeszcze pamiętam, że jak rosja najechala Ukrainę to też coś tam chyba gadał prorosyjskiego xd

4 polubienia

Chorwaci ogólnie są bardzo nacjonalistycznym narodem. Historia o tym mówi wyraźnie.

Z tym, że Dejan jako osoba publiczna powinien się jednak wstrzymać. (co wskazuje faktycznie, że poziomem IQ nie grzeszy)

Nasz Darwin, przykro mi o tym mówić wydaje się mieć podobnie. To znaczy tuzem inteligencji nie jest i jak na niego patrze to przypominają mi się właśnie “koledzy” ze szkoły, którzy sobie radzili “gorzej”.

Nie mówię, że każdy piłkarz musi być super mądry ale na pewno im mądrzejszy tym łatwiej jest coś budować.

Podsumowując. Mam nadzieję, że z Darwinem tego lata się pożegnamy ale nie mamy na to żadnego wpływu więc nie pozostaje nam nic innego jak zaczekać do końca okienka i zaakceptować to co będzie nam dane. :slight_smile:

Ta, Dejan onuca w ch*j, chyba najbardziej nielubiany przeze mnie zawodnik, który nosił czerwoną koszulkę. Oczywiście współczuje mu tego paskudnego rozwodu, problemów rodzinnych i całego tego tabloidowego szamba, które przy okazji narosło w okół niego. Z drugiej strony jak sobie przypomnę jak biegał za Salahem, żeby ratować wizerunek, to mam trochę bekę, no typowy łeb

2 polubienia