Darwin Núñez

Ten człowiek powinien być jak najszybciej wypierdzielony z klubu. Gołym okiem widać, że przez jego głowę nic wielkiego w piłce już nie osiągnie.

2 polubienia

Jeżeli nawiązujesz do newsa na głównej to przed dodaniem komentarza warto sprawdzić treść newsa, żeby nie pisać komentarzy na forum po przeczytaniu tylko click Beitowego tytułu.

1 polubienie

Trochę się zastanawiałem czemu ludzie na forum są tak cięci na Nuneza i doszedłem do wniosku, że jedynym powodem tej ciągłej na niego nagonki są głębokie kompleksy. Gość jest bogaty robiąc to co kocha, wygląda jak model, a z życia zdaje się czerpać garściami nie bacząc na konsekwencje. To może budzić zazdrość w małych ludziach, ale żeby tak prymitywną, ordynarną i ohydną? :stuck_out_tongue:

17 polubień

Ależ z Ciebie uszczypliwy człowiek, mój drogi forumowy kolego :stuck_out_tongue_winking_eye:

Dobre zachowanie Nuneza z napie*dalaniem tych prostaków, taki Lewy to by sam pewnie im babsko rzucił, żeby se z nimi potańczyła baczate

12 polubień

Czyli jakby Twoją rodzinę atakowała grupa dzikusów to stałbyś i klaskał? Brawo dla Ciebie i współczuje bliskim. Nunez zachował się jak prawdziwy facet. A to czy jest sławny czy nie, nie ma znaczenia.

1 polubienie

O moją rodzinę się nie martw :slight_smile: potrafię o Nią zadbać i nie ma czego współczuć, a Twojej życzę wszystkiego dobrego.

Wracając do sedna. Źle zrozumieliście moją wypowiedź, lub źle się wyraziłem.

Historie zawodników Liverpoolu, niejednokrotnie pokazywały, że szum medialny czy jakiekolwiek przepychanki słowne itp, nie przynosiły żadnej korzyści. Pierwsze przykłady z brzegu to Sakho i Balotelli. Jak toczyła się ich kariera w naszym klubie ? Zdecydowanie najlepszym wyjściem było rozwiązanie z Nimi umów.

W sytuacji gdy Darwin kosztował ogromne pieniądze a od dwóch sezonów nie potrafi wejść na odpowiedni poziom (tym samym mało dając drużynie), dodając do tego ciągłe problemy z mediami (w jakiekolwiek sposob), to Jego sytuacja/pozycja czy forma w naszym klubie nie wzrośnie. Dlatego uważam, że powinno się Go jak najszybciej pozbyć z klubu.

To miał być przekaz mojej wypowiedzi.

2 polubienia

Eee tam, można podać kontrprzykłady np. Gerrarda, który pobił DJ’a w klubie. Suarez też notorycznie coś głupiego robił, Bellamy chciał tłuc Riise kijem golfowym xd

1 polubienie

Ja bym sie go nie czepiał tego co po meczu, w zaistniałej sytuacji jego reakcja była zrozumiała i moim zdaniem w dużym stopniu usprawiedliwiona, chociaż pokazuje też że on słabo nad sobą panuje.
Bardziej mnie martwi to co się działo w trakcie meczu, w pierwszej, otwartej połowie typowy Darwin - świetnie dochodził do sytuacji tylko że po prostu nie umiał trafić w bramkę. W drugiej natomiast, po czerwonej kartce i przejściu Kolumbii do obrony, pokazał że jest praktycznie bezużyteczny w ataku pozycyjnym bo już nawet sytuacji nie miał.
Jest nowy trener, moim zdaniem powinien dostać szansę jeszcze ten sezon ale jeśli nie będzie widocznej poprawy to przechodzę do obozu #darwinout

Z darwinem problem jest taki że jest on strasznie wyrazisty z wielu powodów i polaryzuje to ludzie, natomiast wypierdzielanie go z klubu i wyzywanie go jest słabe. To nie Darwin za siebie tyle zapłacił tylko my. Zapłaciliśmy bo facet grał świetnie w benfice. Czy Darwin daje z siebie wszystko. Zdecydowanie tak!! Facet zasuwa ile może. Nigdy nie pęka przed rywalem i zawsze jest gotowy do walki o nasz klub. Za to u mnie zawsze będzie miał szacunek. Czy zawodzi. Trochę tak. Można oczekiwać więcej bramkę i często lepszych decyzji. Natomiast nie jest on jakimś totalnym ogórkiem. Czemu ludzie piszą tu o nunezie takie rzeczy a co np z takim jota? Lubię go, ale w dużej mierze przez brak zdrowia nie gra więc nie strzela. Co z codym który przez 1,5 roku nie wygryzł ani Darwina ani diaza? Oczywiście można myśleć że jeden z najlepszych menadżerów na swieci stawiał na słabszych graczy a lepszego trzymał na ławce, no ale z takimi nie dyskutuje. Darwin jest dobrym graczem i tyle. Przestanmy po każdym jego dobrym meczu mówić że to już poziom Złotej piłki a jak zagra słabiej że to ogórek.
Ja tam wolę gościa który próbuje bronić swoją rodzinę niż takiego co tego nie robi, ale być może jestem dziwny :person_shrugging:

11 polubień

To tak dla osób, które myślały, ze klub machnie na to ręką i pozwoli sobie na straty wizerunkowe. Nunez trafi na dywanik i może mocno oberwać. Nie chcemy być kojarzeni z klubem bandytów.

A co ma byc z Jotą? Gość jest nieporównywalnie lepszy od Nuneza tylko że ma problem z kontuzjami

4 polubienia

To ja chyba mam problemy z angielskim bo zupełnie inaczej odbieram słowa “their priority is the forward’s welfare”

7 polubień

A dopiero jak Thiago był dobry, ale co z tego jeśli finalnie klub ma mniej z nich pożytku niż z Darwina.

6 polubień

Zawsze najlepsi są ci co nie grają. Najpierw niech jota zagra cały sezon to wtedy można porównywać. Niestety zdrowie w piłce to cholernie ważna rzeczy i nawet jeśli to co mówisz jest prawda to lepiej mieć ciut gorszego zawodnika który może grać 55 meczy niż takiego co może 30

2 polubienia


Rodzina jest najważniejsza a nie pijar, brawo Darwin

18 polubień

Ale to inne rodziny nie były zagrożone? Rodzina każdego piłkarza była obecną na trybunach, a tylko jeden zawodnik bil się z kibicami i to akurat on. Zero zdziwienia. Kara od klubu będzie słuszna. Myślę, że te 3 miesiące zawieszenia będą sprawiedliwe.

1 polubienie

Dlatego też nic mu strasznego nie grozi ze strony klubu czy zarządzających piłką w obu Amerykach, bo przede wszystkim głównym winnym jest organizator, który dopuścił do takiej sytuacji na trybunach. A psy niech szczekają dalej, jaki to Darwin straszny i głupi, gorąca krew gorącą krwią i już z krzesłem przesadził, gdy sytuacja była opanowana, ale kto ma dziecko ten wie, że sam nie dałby rady się opanować, gdyby coś jego dziecku czy matce dziecka zagrażało. Reakcja wg mnie spokojnie do wybronienia.

3 polubienia

Kazaliście mi się podniecać hattrickiem w sparingu czy golami z ogórkami, a przyszli poważni rywale i wrócił bezzębny Nunez🫥

2 polubienia