Darwin Núñez

Gracze Urugwaju zwłaszcza ci rzucający krzesełkami lepiej niech uważają, żeby sami nie zostali oskarżani o powodowanie zagrożenia utraty zdrowia a nawet życia. Obejrzałem ze trzy filmiki i jakoś nie widzę, żeby Nunez tam ratował jakieś kobiety i dzieci. Psów na nim wieszać nie będę, grzechu śmiertelnego nie popełnił, raczej niewielu było tam przypadkowych uczestników a ja wyznaję zasadę “chcącemu nie dzieje się krzywda”. Natomiast, facet jest napastnikiem jednego z najpoważniejszych i najdroższych klubów świata, sam jest jednym z najdroższych transferów i robi to co widać na video. Wuja on tam myśli o dziecku i żonie.
Ogólnie pamiętam serię tych historyjek jakim to Klopp jest świetnym psychologiem i jak ważna jest dla niego mentalność zawodników. Jak to przed transferem idzie z zawodnikiem na piwo i zadając podchwytliwe pytania pozornie bez związku z tematem bez pudła rozpoznaje czy osobnik nadaje się do drużyny czy nie. Albo to były opowieści z drzewa sandałowego, albo zbyt mocno się skupił na tym piwie akurat. Ten Nunez to kompletny półmózg zbyt dużo takich dziwnych historii się wkoło niego zbudowało, żeby je zignorować. Mentalność wojownika bywa cechą pożądaną u piłkarza, ale to u gości co wiedzą kiedy mają uwolnić więcej agresji a nie nabuzowanych cymbałów pozbawionych samokontroli, przecież to wszystko widać na boisku. W Nabym Keicie jakoś też Jurek nie wyczuł pozbawionego ambicji lesera.

1 polubienie

Forumowe maskotki by broniły Darwina nawet jakby zastrzelił kogoś z Kolumbii, co z tego, że inni potrafili zachować skrajne emocje i nie rzucali krzesłami. Darwin to przykład męstwa i tego, co powinien zrobić kazdy mężczyzna

Nunez to umysłowo jest niżej niż Balotelli. Zwykły zadymiarz, aby tylko była okazja :slight_smile: Jedyne co go pewnie ratuje to dobra grupa psychologów w klubie, którzy mu wtłaczają do głowy jak powinien się zachowywać i czego unikać, bo gdyby nie to to pewnie co 3 mecz by kończył z czerwoną kartką.

Czy w ogóle Nunez może zostać zawieszony przez UEFA bądź Premier League za coś co zrobił w meczu Copa America? Przecież to byłby absurd. Po co kluby w takim razie miałyby się zgadzać wysyłać piłkarzy do gry w takich turniejach? To byłyby skrajnie niekorzystne warunki.

A co ma UEFA do całej sprawy? Tu FIFA weźmie Darwina za dupę. Jeśli oni nałożą karę to lokalne federacje nie mają nic do gadania.

W mojej ocenie sytuacja z finału stawia organizatorów w jeszcze gorszym świetle, co może być korzystne dla Darwina.

Bronienie rodziny to jedno, ale próba rzucenia krzesła z murawy w sektor Kolumbijskich kibiców to już zwykłe chuligaństwo.

Największy błąd zrobili organizatorzy. Samo dopuszczenie 2 razy do takich sytuacji jest haniebne. Zachowanie Darwina jest niejednoznaczne. Będą ludzie którzy zrozumieją faceta który poczuł zagrożenie swojej rodziny i to że go poniosło właśnie z tego powodu. Są tacy którzy będą uważali że musi zawsze być profesjonalista i nie może się ponieść emocja :person_shrugging: ja tam wolę ta pierwszą opcję. Po prostu dużo bardziej wolę piłkarzy autentycznych, a nie tych wypranych z emocji jak foden. Co do ludzi którzy mówią że inni gracze się aż tak nie zachowywali, cóż każdy jest inny. Ja mam tka w nosie co Darwin robił, ma strzelać bramki dla live i zasuwać dla naszych barw. Stevie też kiedyś chłopa nastukal. Czy to było mądre. Nie, ale taki właśnie był. Niesutepliwy

Nie tylko okropna organizacja turnieju, ale w ogóle co to za kibice, którzy atakują rodziny piłkarzy? Wstyd.

1 polubienie

W sumie dziwne byłoby gdyby go zawiesili teraz, skoro mógł zagrać w meczu o trzecie miejsce. Tego Turka zawiesili od razu. Oczywiście, to samo nie dotyczy Bellinghama, ale to zawodnik Realu. Mam nadzieję, że go nie zawieszą, bo te kilka pierwszych kolejek mogłoby zaważyć na tym, że Darwin nie zdobędzie króla strzelców w tym sezonie.

@CzerwonyBartek Sí Señor

Myślę, że go zawieszą na co najmniej 6 meczy bo Diera zawiesili na 4 za mniejsze przewinienie z udziałem kibiców

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: toś dał go garach

Rozumiem, że to ironia

https://www.facebook.com/share/r/AbAQWSc1vvoGxB5L/

Darwin już też wrócił.

Zobaczymy co pokaże pod skrzydłami Holendra.

Liczyłem, że nie trafi przy przybijaniu piątki

1 polubienie

Jak myślicie odpali w przyszłym sezonie?

Co najwyżej Fifę 25 jeśli FIFA go zawiesi.

Nie sądzę żeby miał jakiś spory skok jakości, ale stopniowy progres.

Bardziej boję się o skrzydła, bo Salah coraz słabszy, a Diaz i Gakpo mieli rozczarowujące sezony.

Jeden rabin powie tak, drugi nie. Wydaje mi się, że przy większej kontroli w środku, Darwin teoretycznie powinien mieć więcej swobody, to trzeci sezon, więc i z presją powinien być bardziej oswojony. Tylko czy ta kontrola środka rzeczywiście będzie, to przekonamy się w trakcie sezonu. Z środkiem regulującym tempo i wyciągającym mocniej obrońców, to teoretycznie powinna być woda na młyn 9tki, byleby głowa tam Darwinowi odpowiednio pracowała.

Daj spokój XD nikt go nie zawiesi.

Po tym co widziałem na Copa America to niewiele się zmienia. Dalej ma przebłyski genialnej gry ale równie często marnuje świetne sytuacje co wcześniej. A sytuacja na trybunach pokazała że nadal nie nauczył się panować nad sobą. Może nowy trener i ustawienie coś poprawią ale nie liczę na jakiś przełom, moim zdaniem Diogo powinien być naszym podstawowym napastnikiem a Darwin zmiennikiem.

4 polubienia

Jeeee mój ulubiony temat od zeszłego roku powraca. Tera Darwin wam kurła pokaże…sezon trzeci. A za pół roku, Slott do zmiany, marnuje jego potencjał taktyką niedostosowaną do zawodnika.

2 polubienia