Darwin Núñez

Fifa go nie zawiesi, wbij to sobie w końcu do głowy. Wiem, że masz taką nadzieję, ale bedziesz zmuszony kibicować Darwinowi w nowym sezonie :wink:

1 polubienie

Ciekawe, kto pierwszy opuści LFC. Nunez czy Slot?

Po sezonie mogą odpaść oboje xd

Jeden, ani drugi. Nunez w tym sezonie król strzelców, a Slot wygrywa ligę w debiucie. :grinning:

Do tego Gravenberch na 6 zacznie grać jak Mascherano

:rofl::rofl:

2 polubienia

Najgorszy na boisku, az szok ze zagral az 60 minut. 0 zaangazowania, pare razy sie minal z piłka, tracił pilke przez to ze nie widzial przeciwnika za nim, opoznial podanie do przodu, szedl sam. Mial jedna 100% sytuacje strzelil jak amator.
Oby Jota byl zdrowy bo na Nuneza liczyc chyba nie ma co

1 polubienie

Ale to chyba jego pierwsze minuty u Slota także trzeba poczekać z oceną do np. 2 kolejki.

Ja już po 2 meczach widziałem że z ogóra tego absolutnie nic nie będzie, a oni chcą go trzymać w klubie 3 sezon xD Sprzedać go póki jest jeszcze szansa że ktoś się nabierze, bo inaczej skończy się jak z Keitą

7 polubień

Keita to może czyścić buty Ursusowi.

1 polubienie

Polska to stan umysłu, takie talenty marnują się, jedź chłopie na zachód szkolić się na szefa skautingu w jakimś gigancie, żeby Cię żaden polski związek skateboardingu czy innego skateparku nie blokował!

2 polubienia

Ale to nie jest jakiś wyczyn, ludzie którzy rzeczywiście oglądali Benfike, mówili że on jest przehajpowany jeszcze przed transferem do LFC. Wielkie kluby nie zawsze dokonują racjonalne decyzje.

Ten transfer podobnie jak Minamino, Gakpo i Gravenberch to była prawdopodobnie zachcianka Lijndersa/Kloppa, a nie decyzja departamentu skautingu poparta danymi.

Nunez jest do odstrzału. Byle znaleźć jelenia.

Chyba w Fifie.

1 polubienie

Jeszcze sezon się nie zaczął, a tu już narzekanie. Ludzie wyjdźie na dwór i się przewietrzcie na nowy sezon. Bo Nunez w tym sezonie strzeli 20+ goli.

1 polubienie

i tak byłoby to za mało, zaraz by się znaleźli eksperci mówiący “Co z tego że strzelił 20/30/40 jak mógł jeszcze z 10/15 dołożyć ale pudłował” XD

Zaraz usłyszę że Jota na jego miejscu zostałby królem strzelców, no cóż, jakoś kolejny sezon z rzędu nim nie jest, jedynie buja się po szpitalach XD

1 polubienie

nie no strzeli 30 nie wierzysz w jego?> jestem dobrej myśli

W Fife to sobie możesz grać ile chcesz.

Jak tam Twój Gakpo zagrał :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:?

Bo wypadł gorzej od Nuneza i zapamiętam go z meczu jak zmarnował dobrą akcje po podciągnięciu środkiem przez Urugwajczyka.

Mecz bez echa w wykonaniu Urusa, mnie bardziej rozczarował właśnie Holender czy Elliot, do których miałem większe oczekiwania.

Ten sezon jest dla niego kluczowy. Jeżeli nie odpali to trzeba go będzie oddać na olx. A co to znaczy odpali? Jeżeli wygrywamy 5:0 z jakimś Burnley czy nieudacznikami z United to jego gol niczego nie zmienia… On musi strzelać ważne gole jak np. w pamiętnym meczu z Newcastle. Nie mam na myśli tylko takich, które odwracają losy meczu, ale takie gdzie nawet wygrywamy 1:0 po jego jedynym golu.

4 polubienia

ogólnie nie bez powodu my siedzimy przed komputerami/telefonami, a Arne Slot, Nunez czy inni w Melwood. Więc skupmy się na kibicowaniu, a zarządzanie klubem i granie w piłkę zostawmy osobom, które mają do tego kompetencje.

1 polubienie

Ale to jest forum i od tego jest ten wątek. Żeby dyskutować. Moim zdaniem ten wielki snajper znowu strzeli z 10 goli w sezonie i spudłuje z 40 razy. Ja bym go sprzedał póki jest coś wart