Darwin Núñez

no ale jakiś pomysł kto go kupi?

Dla mnie jako jednego z większych zwolenników Nuneza na tym forum sprzedaż wchodziłaby w grę gdybyśmy mogli ściągnąć kogoś lepszego na te 9.

Z naszymi właścicielami jest to niemożliwe.

Dopiero co Solankę poszedł za 65 baniek, a gorszy Alvarez za 95.

Na rynku po prostu brak dobrych 9 na nasz budżet o ile w ogóle taki mamy.

Nasza nadzieja to wyczarować jakiegoś małolata z akademii jak Bradley.

4 polubienia

Też to pierwszy sparing Darwina w zestawieniu, w którym wyszliśmy pierwszy i ostatni raz. Ogólnie na ocenianie jego przydatności pod Slotem poczekałbym na chociaż kilka ligowych kolejek. Każdy zdaje się zauważać błędy Darwina, za to strasznie nijakiego dziś Gakpo nikt nie krytykuje. Jakbyśmy mieli Coadyego zestawić dziś z Diazem to straszna przepaść.

Nie no, typ wrócił parę dni temu, trenuje tydzień i zagrał w meczu nie tyle co sparingowym co treningowym. A ludzie jeżdżą z nim jak po szmacie. Gdzie każdy grał przeciętnie/słabo. Elliott, gorzej niż zwykle, Bradley głównie biegał. Gakpo wygląda jak pijany brat bliźniak tego co grał na Euro. Jones grający na alibi, Kellegher wyglądał jak dziecko Kariusa z Mignoletem, a Endo wyglądał jak piłkarz w meczu Old Boyów który został zorganizowany na zbiórkę hajsu na poczet leczenia przyszłych kontuzji Jonesa. Ale dostaje się Nunezowi. Nie powinno się dostać nikomu poza tymi piłkarzami którzy już grają któryś mecz pod wodzą łysego. Nie wszyscy piłkarze są tacy sami. Sa tacy piłkarze jak Trent który może nie grać w piłkę miesiąc, nawet nie biegając dużo ma taki cyrkiel w nodze, że stojąc w miejscu robi więcej niż inni. Czy taki Diaz który zawsze wydaje się być dobrze przygotowany do sezonu. Ale są tacy którzy później wchodzą.

7 polubień

Przecież te sparingi są nic nie warte w kontekście wyników w sezonie. Można sobie obejrzeć by zobaczyć jaki trener ma pomysł na grę lub obejrzeć młodych zawodników co potrafią ale to tyle. Jednakże wiara, że Nunez zacznie seryjnie strzelać bramki to jak wiara w wygranie głównej nagrody lotto.

1 polubienie

Sorry za off , do kiedy ten Ursus ma kontrakt bo 90 mln siedzace na ławce… no miał tam jakieś przebłyski, szybko biega… ale to mój 63 letni ojciec który 20 lat grał w 4 lidze ma lepsze przyjecie niż on… a nie oszukujmy się jego cena leci tylko w dół.

Jak masz marudzić to zmień stronę. Pierwszy mecz i już narzekanie na Nuneza, który nawet nie zagrał.

11 polubień

Dzień bez przypierdole… się do Nuneza, to dzień stracony xd. Już szykuję popcorn, co tu się będzie działo, jak zagra.

6 polubień

Od tych wakacji niektórym dzieciom już odpierdziela.

10 polubień

Gratuluję nagrody najgłupszego komentarza miesiąca.
Czepiać się faceta po pierwszym meczu w którym nie zagrał to iż gruba odkleja. To tylko pokazuje jak wiele emocji wzbudza swoją osobą nunez tylko dlatego że benfica chciała pieniądze.

3 polubienia

Dlatego właśnie @kokso twój ojciec grał w 4 lidze a Nunez gra w Premier League

1 polubienie

Patrząc na to jak Slot gada na Quansaha, to on tego Nuneza zniszczy psychicznie w kilka miesięcy max

2 polubienia

Bo Slot to taki twardziel jest, tu właśnie tłumaczy jego podejście do zawodników.

Manager jest od tego żeby wyciągać z graczy jak najwięcej. Jeśli slot tak mówił to uważa że tego właśnie quansah potrzebuje.

Ja o psychikę Darwina bym się nie martwił. Myślę że u niego problemem jest po prostu temperament a nie psychika. On wszystko robi na maca i to pod bramką czasami go gubi.

Gość który kompletnie nie radzi sobie z krytyką i emocjami. Dobry przykład jak wykasował wszystkie zdjęcia związane z LFC z instagrama i zablokował komentarze. Psychika nastolatka, jak najbardziej jest się o co martwić.

3 polubienia

Cytat Gość który kompletnie nie radzi sobie z krytyką i emocjami. Dobry przykład jak wykasował wszystkie zdjęcia związane z LFC z instagrama i zablokował komentarze. Psychika nastolatka, jak najbardziej jest się o co martwić.

On specjalnie zablokował, żeby polscy scouserzy nie brudzili mu profilu. Totalnie go rozumiem.

Poza tym dlatego usunął zdjęcia, bo on wie, że teraz reelsy bardziej działają.

3 polubienia

Polscy scouserzy to są oazą wyważonej i konstruktywnej krytyki w porównaniu do tego co mu pisali zagraniczni scouserzy :wink:

wydaje mi się że bardzo długo miał ograniczone komentarze, tylko osoby które obserwował mogły pisać

Ale skąd wiesz że to było powodem? Dla mnie np sytuacja z Andersenem i czerwienią to właśnie problem temperamentu. A pokaż że on ma silną psyche jest to kiedy miał już łatkę osoby psującej sytuację, a idąc 2 na 1 wali podcinke xd

Rozumiem że każdy może interpretować pewne sprawy na swój sposob

Kisnę ostro, ile tu speców od psychologii. Tak Quasnaha zniszczy, Nuneza zniszczy. Nie powiedział nic złego na Jarella, że nie dawał sobie rady z napastnikiem gospodarzy. Mało tego oszczędził go w przypadku porażki bo całą wina poszła by na niego. To jest jego praca i raczej krytyka od trenera nie jest niczym nowym i złym. W pracy też dostajesz uwagi i starasz się poprawić.

Z Nunezem tak samo, a że zamknął swojego insta, to oznacza to słabą psychikę? Może, ale który z was speców dałby radę z taką napływającą ilością gówna jakie banda orangutanów w sieci wylewała na niego pod postami i w wiadomościach prywatnych. Myślę, że odsetek by tylko sobie z tym poradził i to całkowicie normalne bo zachowanie małpiszonów nie powinno być akceptowalne. A, że trener powie, że piłkarz czasem coś spieprzył to nie ma z tym problemu, byle by w niego nie nawalał jak peak Mourinho czy Conte. Każdy ma też oczy i widzi kto jak zagrał.

Mam wrażenie, że niektórzy nie pracują w robocie w której dostają jakikolwiek uwagi. A Piłka nożna to ten typ roboty w której dostajesz co chwile uwagi i co chwile jest coś do poprawy, jak by nie byli wstanie tego znieść to nie grali by w piłkę profesjonalnie, a nie mówiąc już o takim poziomie jakim jest Liverpool.

3 polubienia