Darwin Núñez

Czytając sobie artykuł z głównej, z wywiadem Suareza można wywnioskować, że serio psycha Nuneza jest bardzo krucha.

Z nim to chyba trzeba postępować jak z małym dzieckiem.

4 polubienia

Jak kasował zdjęcia z LFC na instagramie to też pewnie płakał. Ehh

Czyli sprzedaż po sezonie, Slot się nie będzie z nim bawić.

Slot mówił co innego przed sezonem i w trakcie. Wierzy w niego i na pewno mu da szansę, oceniać będziemy na koniec sezonu.

Nic nowego. Każdy z nas kto obserwował Darwina wiedział że ten facet ma temperament jak mustang. U niego nic nie robi się na pół gwizdka. Jak go wspierasz to odda za cb wszystko jak mu nie idzie to popada w rozpacz. Nie ma nudy :slight_smile:

Ja myślę że sprawa jest prosta. Ursus ma cały sezon aby przekonać słota do siebie. Slot i hughes raczej nie będą podchodzić emocjonalnie tylko chłodna kalkulacja. Jak nunez wygryzie jotę i walnie koło 20 goli to nikt nie bd się zastanawiał czy płacze w koncie. Jak będzie miewał tylko przebłyski i będzie tylko solidnym zmiennikiem zdrowego joty, to klub nie będzie trzymał tak drogiego rezerwowego i poszuka nowego miejsca darwinowi, a sami postaramy się kupić kogoś lepszego niż diogo.

Normalna życiową sytuacja ot chłopak który się bardzo stara ostatecznie nie sięga odpowiedniego poziomu. Nie ma co wieszać psów na Darwinie. Liverpool jest klubem elitarnym. Nie każdy mimo najszczerszych chęci jest wstanie osiągnąć taki poziom. Darwin zawsze jak wejdzie haruje jak wół, ale czasami to nie wystarcza. Po prostu

1 polubienie

Slot to nie Klopp i już widać, że nie będzie się bawił w sentymenty. Koniec takich historii jak trzymanie Keity do końca czy dawanie kontraktu Hendo za zasługi i sentyment.

Jestem przekonany, że Darwin poleci po sezonie.

3 polubienia

No no. Zaraz się okaże, że Nunez zostanie do końca kontraktu, bo nie będzie kogo kupić a i po drugie kasy nie będzie. Kloppowi można dużo zrzucić, ale może właśnie trzymał tych piłkarzy ponieważ nie było na rynku podobnych jakościowo w tej kwocie, którą mogliśmy zapłacić? Ufał np. Giniemu, Fabinho, Hendo, wiedział na co ich stać.
Osobiście też jestem zdania, że powinniśmy spieniężać piłkarzy, którym nie chcieliśmy oferować nowej umowy. Odszedł Fab i Hendo w ich miejsce przyszedł MacAllister oraz Szobo.
Ox, Lallana, Can, Matip. Za nich mogliśmy wyrwać pare milionów spokojnie…
Przyszłe okienka zapowiadają się emocjonująco. Od lat sie słyszy, że pieniądze w sakiewce są, tylko jakoś co roku brakuje zawodników na których można je wydać… I dziwnym trafem, nasze wydatki pokrywają się z przychodami.

Odbiegając od Darwina to skąd wyciągnąłeś wnioski jaki jest Slot w Liverpoolu w stosunku do piłkarzy?

Przecież on jest dopiero parę Miechów i w lato nie miał nic do gadania…

Po następnym letnim okienku już coś można powiedzieć jak rozpatrzy przyszłość naszych zawodników.

Bo ja jest jak mówisz to w lato trzeba będzie pożegnać Nuneza, Szoboszlaia, Elliota , Robertsona, Endo, Jote jak opuści swoją standardową ilość meczów chyba też.

Paru zawodników jeszcze pewnie się znajdzie którzy grają poniżej oczekiwań, w ogóle, albo się starzeją i to najlepszy Moment żeby coś jeszcze zarobić lub odzyskać pieniądze.

4 polubienia

Taki mi wydaje, że Holender jest bardziej pragmatyczny, niż romantyczny. Sluchajac jego konferencji i też tego jak zachowuje się w meczu. A może to tylko moje wrażenie.
Na pewno nie pozbędzie sie Szobo i Elliotta, bo oni mają za duży potencjał, żeby ich pogonić. Pozostała wymieniona czwórka bardziej realna, ale Robbo i Jota mogą być solidnymi rezerwowymi i wątpię, że Slot pozwoli im odejść.

Zobaczymy.

Dokładnie, tu potrzeba kogoś w stylu Opendy, czy nawet wymieniany ostatnio Marmoush.

1 polubienie

Suarez zbyt bystry nie jest. Jeśli tak się o niego troszczy to takimi wypowiedziami mu nie pomaga.

1 polubienie

Byle zaczepka podpala mu lont i gościu jest wyłączony z gry. Zamiast skupić się na spotkaniu szuka momentu do rewanżu. Strasznie irytujący myślałem że może ten mecz go odblokuje.

Ogólnie naprawdę dobry mecz Nuneza. Mi się podobał.

4 polubienia

Dobra 1 polowa, 2 ciut słabsza. Zna ktoś statystykę ile oddał strzałów u Slota w tym sezonie?

Akurat po tym meczu największe pretensje za żółtą kartkę, jako rzekomą konsekwencję rewanżu, miałbym do sędziego, który chyba był bardziej odrealniony ze swoimi reakcjami niż Nunez. Starcie Badiashille z Nunezem zupełnie bez konsekwencji dla Francuza, gdzie dosłownie kilkadziesiąt sekund później podobne starcie kończy się żółtą dla Urusa.

Imo Nunez dziś jak na to, czym przyzwyczaił kibiców, zagrał dziś bardzo dobrze. Szczególnie jego odbiory w defensywie.

1 polubienie

Taka ciekawostka strzały celne w tym sezonie PL, wybranych zawodnikow, poza obrońcami (za premierleague.com):

Salah 16 (2 miejsce w lidze)
Diaz 9
Jota 3
Szobo 3
Jones 3
TAA 2
Nunez 2
Mac 2
Graven 2
Chiesa 1
Gakpo ? (nie widzialem go, mozliwe że 0)

Haaland 23 (1 miejsce w lidze)

Kartka Nuneza to typowe podpalenie się Darwina, widać było, że chce się ogryźć Badiashilowi. Ale to chyba jedyny zły moment Darwina, poza tym świetny mecz.

Świetny mecz Darwina, zrobił 300% tego co na co pozwalały mu okoliczności. Szkoda (albo może i dobrze), że nie miał żadnej okazji strzeleckiej, koledzy dziś go ewidentnie nie szukali.

1000007511

4 polubienia

Darwin w drugiej połowie głównie zajmował się wybijaniem z rytmu rywali i to mu wyszło znakomicie, dostał kartkę z dupy i musiał się ograniczać ale po za tym to zrobił świetną robotę.

3 polubienia