Darwin Núñez

Wszystko naprawdę si. Ale nad nerwami to On dalej misi pracować.

Umiejętności to on ma, predyspozycje na topowego napastnika ligi również. Ale musi trzymać nerwy na wodzy. Szybko się denerwuje, wdaje z zaczepki, daje się prowokować rywalom. Dla mnie to jest równie ważne co strzelanie goli, bo jeśli zachowa więcej zimnej i nie da się prowokować nabierze więcej pewności siebie. Także sporo przed nim pracy.

2 polubienia

jeśli strzeli minimum 30 bramek w tym sezonie(we wszystkich rozgrywkach), to posypię głowę popiołem.

2 polubienia

Cytując everlasta odnośnie zmiany Nuneza “jakimi zmianami. Znowu strzelilismy ze stałych fragmentów, z gry tradycyjnie nic ciekawego nie wynikało, poza jedną kontrą.”
Także, niech strzeli coś z gry to pogadamy. Chyba, ze w zależności od wątku na forum, u Nuneza go chwalimy za dobrą zmianę, u Kloppa krytykujemy że gole po stałych fragmentach, czyli chyba mniej ważne :smiley:

Myślisz, że kogoś to obchodzi?

Tutaj panuje jakieś zabawne przekonanie, że zdanie użytkownika ma jakiekolwiek znaczenia i każdy walczy o swoją rację jak o niepodległość :smiley:

11 polubień

Chyba na tym polega forum, że każdy przedstawia swoje opinie i w toku dyskusji broni ich przedstawiając argumenty. Skoro dyskusja i argumentowanie swojego punktu widzenia nie ma żadnego znaczenia, to po co jest to forum?

Wiem, że nasze dyskusje nie mają wpływu na to co rzeczywiście wydarzy się w klubie, ale przecież nie o to w tym chodzi. Tak naprawdę to wykluczasz każdą wymianę myśli na dowolny temat poza przypadkami, które dotyczą rzeczy na ktore można mieć bezpośredni wpływ.

4 polubienia

Jestem na tym forum od roku i jeszcze nie zdarzyło mi się zobaczyć, żeby ktoś zmieniał swój punkt widzenia. Widziałem natomiast całą masę zacietrzewionych szczekaczy, którzy jeśli nie atakują swojego rozmówcy to wylewają podobne nic nie znaczące frazesy pokroju tego bełkotu o posypywaniu głowy popiołem.

Ale proszę, dyskutujcie dalej :wink:

Czy przyłapałeś tego użytkownika @ImmortalKing8 na tym, że za nic nie chciał się przyznać do błędów w swoich opiniach? Czy po prostu sam sobie przyznałeś prawo do oceniania innych (może swoją miarą?). Skąd wiesz, że to “bełkot”, a nie deklaracja, która zostanie zrealizowana przy pewnym obrocie spraw w klubie? To, że Ty nie widzialeś danej sytuacji to nie oznacza, że takich nie było. Ja pamiętam, że niektórzy użytkownicy potrafili normalnie przyznać się do błedu w głoszonych przez siebie tezach.

Właśnie takimi teksatmi udowadniasz, że to ty jestes przykładem na atakowanie rozmówcy i zacietrzewionego szczekacza

9 polubień

Tylko to sie bardziej tyczy tego, ze Trent nie ma asyst, a pomoc mamy jaka mamy. Dlatego nic nie kreujemy i mamy problem, zeby strzelic z gry. Co do samego Nuneza to on akurat jakos do sytuacji potrafi dojsc. Wiec jak zaczniemy kreowac to bedzie mial ich wiecej. To i wiecej bramek strzelic powinien

Darwin ma pecha, ponieważ trafił do nas gdzie mamy chyba największy kryzys od początku panowania Kloppa, a mimo to i tak daje sobie radę według mnie. Oczywiście tych goli mogło być więcej, mogło nie być tej czerwonej kartki, ale młody jest, latynos, kubeł zimnej wody i będzie strzelał jak na zawołanie. Pasuje się wzmocnić do pomocy, kupić kogoś kto będzie go szukał w polu karnym, kogoś nastawionego ofensywnie i do wzmocnienia podstawowej 11-stki. Możecie kopiować mojego posta, ale zobaczycie że w przyszłym sezonie będzie strzelał jedną za drugą i będziemy pisać o tym jakiego mamy kompletnego napastnika. A dla tych co porównują go do Carrolla, to ludzie, zejdzie na ziemie i nie wylewajcie w taki sposób swojej frustracji. :slight_smile:

1 polubienie

Coś czuję, że zarobi w tym sezonie jeszcze jedną bezpośrednią czerwoną kartkę…

3 polubienia

A niech robi jak w międzyczasie strzeli 40 bramek :smiley:
Tak tak wiem, tak nie będzie i jak będzie czerwo to nie będzie tych 40. Nawet bez tego. Chyba, że zacznie wykorzystywać wszystko co ma i trafiać z niczego. Wtedy tak :stuck_out_tongue:
A tak serio. Jak zrobi 20+ bramek w sezonie to będzie elegantia galia.
Ja wiem że Haaland trochę wypacza wyniki innych ale naprawdę spoko to będzie wynik i po tym gdy go ogłosiili jako piłkarza LFC założyłem sobie te 20+ bramek za dobry wynik i tego się trzymam.
Debiut w nowej lidze. Jak się okazuje drużynie bez formy/mentalu. W 15. meczach 7 goli. Minutowy mecz z Bringhton możemy chyba odliczyć… Czyli tak naprawdę 14/7. Jak to utrzyma to 20 goli + jest możliwe w sezonie.
Gabriel Jesus robi furorę. Super wejście w nową drużynę… A Darwin niewypał. Nowy w lidze…
A Darwin ma więcej goli na dwa razy mniej minut rozegranych. To jak to jest?

1 polubienie

Mówcie co chcecie, ale nie wierzę, że Mane w takich sytuacjach jak w 0:18 i 1:18 podałby do Salaha. Raczej szukałby zwodu balansem ciała i oddałby strzał nad bramką.

Widać poprawę u Darwina jeżeli chodzi o decyzyjność w polu karnym. Gość się uczy na błędach, a to najważniejsze.

3 polubienia

Skreślony przez wielu ekspertow po okresie gdzie forma i wyniki druzyny slabe, a on po 1 wejsciu bramka, a potem pauza za czerwo XD
chlopak podpalał sie strasznie, ale ze drużyna go wspierala po tak nieprawdopobnych partaczeniach i samolubach ze podziwiam. Zaprocentowało, już chyba golami nabrał pewności siebie, bo dzis podania w polu karnym miodzio, kazdy by kończyc próbował.
Cena wysoka? A jaka u Sancho, Antony, Lukaku, Werner, Grealish? Pezeciez każdy wydawał na ofensywe grubo, a potem chyba nie obronily ich. Darwin pewnie bedzie w pierwszym sezonie lepszy niz panowie po swoich transferach. Porównania do Haalanda nie na miescu, typ juz do spółki z Mbappe zajął miejsce na topie. Pozostaje czekać na jego transfer do Realu

Nabrał pewnosci siebie to i w polu karnym jest spokojniejszy i więcej dostrzega. Z każdym meczem widać, że gra i rozumie się z drużyną coraz lepiej.
Gdyby jeszcze nauczył się wykańczać akcje tak jak Salah w 0:45…

1 polubienie

7 polubień

No i Haaland gdyby nie klauzula to ze 150 mln by kosztował… Więc razy dwa względem tego co Darvin.

Cholera, oglądam każdy mecz Urugwaju, niestety Nunez gra fatalnie

6 polubień

Potwierdzam, jest fatalny na tym mundialu, aczkolwiek karny dziś na nim powinien być odgwizdany.

1 polubienie

Oby nic nie wcisnęli (bo Korea przejdzie na golach) - lepiej spożytkuje czas na treningach niż siedząc tam kolejny tydzień.