Darwin Núñez

To że nie umie angielskiego to jedno, bo większość w sumie latynosów co przychodzi ma problem z językiem. Nawet Firmino który jest tyle lat u nas, niby rozmawia po angielsku, ale widać że ma jeszcze dużo do nauki. Najważniejsze jest chyba to żeby się tego języka uczył i próbował w tym języku rozmawiać. Zobaczymy tak za 3-4 miesiące czy w jakimś wywiadzie będzie coś tam mówił w innym języku.

Ktoś jakiś zakładzik? Ja obstawiam że strzeli 2 brameczki i chociaż na kilka dni pozamyka niektórych buzie.

A to to tak. Jeśli gra w Anglii to jest to mus i nie ma nawet gadania.

tu nie chodzi o Anglię, bo choćby w rozgrywkach europejskich jest to istotne. Jak zawodnik ma się komunikować choćby z sędzią? Na migi? Co z trenerami w klubie? Poważni piłkarze dbają o to by swobodnie rozmawiać po angielsku.

Zapytajmy Messiego jak się komunikuje w rozgrywkach europejskich, czy choćby z sędziami :slight_smile:

3 polubienia

Może piszą listy miłosne xD

13 setek :+1:

Ja nie wiem może praca z psychologiem czy coś. Wszystko robi dobrze ale to wykończenie.

4 polubienia

Kolejna 100 i tylko fart uratował dupę Darwina.

2 polubienia

Słupek może zdarzyć się każdemu, raczej specjalnie w niego nie celował, wiem, że w statystykach liczy się to jako niecelny strzał ale ciężko przyczepić się Darwina co do tej sytuacji, zrobił wszystko jak należy, pomogło szczęście. Czepianie się go w stosunku do tej akcji to naprawdę przesada.

13 polubień

Gdyby nie Nunez to nasza ofensywa by nie istniala. xD To jest tragiczne jak wiele od tego chlopaka zalezy.

10 polubień

Sie dziwię, że im nie wstyd nawet w takim meczu starać się szukać powodów do krytyki😂

@FanLFC25 to mnie coś ominęło, bo nie widziałem takich porównań

To pewnie dlatego, że czytam głównie forum, a komentarze pod newsami w większości omijam.

1 polubienie

Większy wstyd to chyba cieszyć się że zmarnowanej setki Salaha, żeby móc ją wytknąć w kontekście, że nie tylko Nunez jest nieskuteczny

E. Poczytaj komentarze na stronie

2 polubienia

Tragedia…. Moim zdaniem tego jest już po prostu za dużo. A jak już wkur*wienie przechodzi w śmiech, to naprawdę jest źle.

1 polubienie

Czy to się dzieje naprawdę? To jest kompromitacja

Genialny… póki nie przyjdzie strzelać. Bardzo mi się podoba jego gra, ale czeka tutaj na niego praca z psychologiem. Darwin potrafi strzelać, co pokazywał przed mundialem czy w Benfice, ale coś go totalnie blokuje. Na pewno nie pomaga seria nietrafionych strzałów, a i media robią swoje.
Na pewno na wielki plus to, że nie wdaje się w żadne pyskówki, nie doskakuje do przeciwnika jak kretyn. Tzn agresji może by się więcej przydało w pozytywnym znaczeniu, ale jeśli tak ma grać i musimy tylko poczekać, aż się odblokuje, to może tak zostać. Dobrze, że obrońca Lisów wbił to do bramki, bo póki wygrywamy, to nie ma tragedii, ale jak stracimy punkty, a on zaliczy kolejne pudła, to będzie mu to mocno wypominane.
Szkoda, że kolejne mecze w lidze to Brentford i BHA na wyjeździe, bo to mogą być ciężkie mecze do przełamania.

1 polubienie

Damy radę, ja w niego wierze

Mam też nadzieję że Gakpo taką jakość wprowadzi do ataku, że i Darwin zacznie trafiać

1 polubienie

Tak jak go od dluzszego czasu krytykowalem, to dzisiaj jednak zasluzyl na bramke, byl duzo lepszy od Salaha, parę razy zrobil coś z niczego ale znowu czegoś zabraklo do zdobycia gola. Potrzebuje ławki, ciszy i pracy w spokoju, wejsc koło 60min na podmęczonego rywala, po nowym roku bedzie wiecej ludzi do gry wiec powinien to dostac. Pierwszy raz bylo mi go dzisiaj zwyczajnie żal, cieszę się, że odnalazlem w sobie resztki czlowieczenstwa czego i wam w nowym roku życze hehe

Moim celem nie było bronienie ludzi, którzy tak jak napisałeś cieszą się ze zmarnowanej setki Salaha, tylko pokazanie, że krytyka jaka go spotyka jest nieproporcjonalna do tego jak wygląda jego gra ogólnie. Mo nie jest krytykowany za każde swoję pudło i uważam, że jest to dużo zdrowsze podejście, tym bardziej że dzisiaj Darwin ciągnął naszą grę z przodu. Tak dla kontekstu wrzucam ilość zmarnowanych dużych okazji (mam nadzieję, że w przyszłym roku wykończenie obu naszych napastników się poprawi, bo pole do poprawy jest olbrzymie):

image

3 polubienia

Nunez ciągnie naszą grę ofensywną, kreuje sytuacje partnerom (powinien mieć dziś co najmniej 2 asysty).
Ale celownik dramatyczny, tu chyba niezbędne sesje treningowe.

Ta grafika w ogóle się nie zgadza z tym co jest napisane w artykule na stronie głównej, więc któraś kłamie
Inna sprawa, że Nunez wygrał na loterii kontuzję Diaza i Joty oraz to, że za bardzo o nic nie specjalnego nie walczymy w tym sezonie i może sobie spokojnie grać i marnować swoje okazje.

Tak jak pisalem… jak nuczy sie strzelac to bedzie mega kocurem z topu
Ale na chwile obecna jest posmiewiskiem dla calego pilkarskiego swiata…
Porownywanie go np do Hochlanda to grzech wolajacy o pomste do nieba… juz Rasiak by wiecej ugral

Niech sie uczy stzrelac to berziemy mieli tony powodow do radosci… a tak to jest ten to tego… no…

2 polubienia