Darwin Núñez

Nunez, Nunez! zawołam razem z naszymi kibicami z Anfield :red_circle::blush:

Wierzę w tego chłopaka i daję mu potrzebny czas aby potwierdził swoją przydatność w LFC.

4 polubienia

W artykule na stronie jest podane ze Nunez zmarnowal 12 stu% sytuacji, plus dzisiejsze trzy to sie zgadza 15

Na stronie jest podane, że Nunez zmarnował ponad 2 razy więcej okazji niż Jesus, Toney, Salah. Nie licząc dzisiejszych trzech. Więc coś tu się nie zgadza, bo z dzisiejszymi wyjdzie prawie 3 razy więcej

Są gdzieś statystyki wykreowanych przez Nuneza okazji? Bo tutaj też jest w czołówce, dzisiaj stworzył dwie znakomite Salahowi, gol na 2-1 po jego akcji i strzale.
Marnuje bardzo dużo i to irytuje, ale stwarza rownie sporo i dzieki temu stwarzamy okazje.

Panowie. Każdy szanujący się fascynat i entuzjasta piłki nożnej patrząc ogółem, ponad pojedyncze fragmenty, statystyki, który i tak są mizerne, że Darwin Nunez to jest zawodnik, który musi cofnąć się do wieku 12 latka i przyłożyć się do podstaw piłki nożnej. Co się nie stanie. Tadam.

80 mln. Zero przyjęcia, zero gry na dwa tempa, inteligencja boiskowa na poziomie jego angielskiego Jasne, szybki, ze swoimi kilkoma cechami, które pozwolą mu w niedalekiej przyszłości być solidniakiem w West Hamie lub jakimś tureckim klubie.

Klopp niedowierza, że musi z niego ustrugać piłkarza za którego ktoś chociaż połowę odda.

Gakpo i Enzo na ratunek? Ryzykowne. Ale przyjąć piłkę(sic) potrafią więc gorzej nie będzie niż walczący, pokazujący się na pozycji, Joga Bonito Nunez.

2 polubienia

Smieszy mnie jak ludzie tutaj myślą że znają sie na futbolu lepiej od Kloppa i mówią ze nic z niego nie będzie😂 Wywalil na niego kupe kasy tzn. ze widzi w nim Kilera. Wiatr robi nieziemski , zawsze jest do gry, nie ma piłek straconych
dochodzi do wielu sytuacji strzeleckich. Chłopaki kwestia czasu jak bedzie bił u nas rekordy strzeleckie

8 polubień

Na ta chwile Darwina broni tylko fakt, że jest to Jego pierwszy sezon. Mam nadziej, że w drugim będzie zdecydowanie lepiej.

1 polubienie

Abstrahuję już od samego Darwina, ale mówienie, że hehe, ludzie myślą, że znają się lepiej od Kloppa, a skoro wywaliliśmy na niego gorę hajsu tzn. że ma potencjał.
Podobne zdanie można złożyć np.: przy zakupie Carrolla. Wydaliśmy na niego od cholery hajsu, więc Kenny i sztab muszą wiedzieć, że to będzie kocur. I takie przykłady można mnożyć.

Innymi słowami to że wydaliśmy na niego w cholerę hajsu przy akceptacji Kloppa nie deprecjonuje forumowych wypowiedzi, że “nic z niego nie będzie”.

3 polubienia

Wrzucam poprawioną grafikę, bo zaczynacie pukać w dno od spodu w tych desperackich próbach jego obrony…

image

Wczoraj jedno piękne podanie do Salaha, na poziomie najlepszego Thiago, trochę walki, a w najważniejszym momencie tradycyjnie kompromitacja i zmarnowana setka. Już nie chcę się nad nim pastwić, bo on jest tutaj bożyszczem, nie wolno o nim napisać złego słowa i dyskusją z forumkiem nie ma wielkiego sensu. Kto ma oczy (a oczy ma każdy obiektywny kibic i każdy ekspert, któremu nasza koszulka nie przesłania obrazu) widzi co on ostatnio wyprawia. Gdyby nie Faes skończylibyśmy ten mecz bez punktów.

4 polubienia

Zgoda, gdyby nie Faes skoczylibyśmy bez punktów. Aczkolwiek kolejny mecz spod znaku:

„Nunez czegoś nie zrobi z przodu: to my nie jesteśmy w stanie wykreować absolutnie nic z gry.”

Już mi się nie chce boksować kolejny raz na temat Nuneza, aczkolwiek zastanawiam się jak Liverpool będzie wyglądał w takich meczach bez Urugwajczyk.

Wczorajszy mecz dobitnie to pokazał. 3 sytuacje Salaha, w których padł strzał na bramkę - każda od Nuneza.

Zabawne, że niektórzy usilnie nie chcą tego dostrzec.

2 polubienia

Radbug nie szkoda Ci czasu na toczenie tej bezsensownej wojenki?

Przecież chyba rozumiesz, że każdy choć trochę znający się na futbolu widzi wady Darwina ale jednocześnie dostrzega ten potencjał w nim drzemiący.
Nie mogę pojąć dlaczego jako kibic LFC nie chcesz dać chłopakowi szansy na rozwinięcie się i praktycznie już go skreśliłeś?
Chyba zależy Ci na tym aby nasz klub grał o najwyższe cele a w tym bardzo pomocny może być Nunez, pod warunkiem oczywiście, że poprawi w pierwszym rzędzie swoją skuteczność?

Życzę więcej cierpliwości oraz zrozumienia na przyszły rok :red_circle::slightly_smiling_face:

3 polubienia

Sugerujesz, że 90% forumka, które tych wad nie dostrzega i próbuje go usprawiedliwiać tekstami “Salah tez nie strzelił”, “wywalczył rzut rożny po którym padł gol”, nie zna się na piłce? :thinking:

Oj tak, tak. Tutaj pełna zgoda :smiley:

I tak, szkoda mi czasu na kopanie sie z koniem, który nawet nie przeczyta wpisów innych osób, ale jest pierwszy do odpowiadania, osądzania i wystawiania opinii kto kogo “skreśla” i “nie daje szansy”. Masz rację, dyskusja z totalnymi fanboyami nie ma sensu.

Życzę czytania ze zrozumieniem na przyszły rok. Może się przydać. :+1:

1 polubienie

Zapewniam Cię, że lwia cześć jeśli nie wszyscy którzy bronią Nuneza, zauważają jego wady. Sam wielokrotnie powtarzałem, że przed nim i Kloppem jest duużo pracy aby wyzwolić jego potencjał.
Natomiast (tutaj bazuje na zawodnej pamięci więc mogę die mylić) nie powiesz mi, że świetny Sturridge który często walił cudowne bramki ALE strzelone od obramowań był geniuszem bo tak celował a np. wczorajsza podcinka Darwina to potwierdzenie tego, że jest patałachem… chłopak oprócz gorącej głowy i pewnych braków ma również zwyczajnie … sporego pecha.

Tak samo jak Ty masz racje, że FSG to wcale nie są źli właściciele, tak obrońcy Darwina mają racje że to naprawdę nie jest zły piłkarz.

1 polubienie

Nie kieruje mojego postu personalnie do nikogo, ale serio trzeba mieć wybujałe ego żeby stawiać swoją opinię ponad większą część forum ( których opinia jest równa waszej czy tego chcecie czy nie chcecie) , oraz Kloppa, sztabu i ogólnie masy ludzi. Jak ktoś może myśleć , że inni nie znają się na piłce , bo mają odmienne zdanie :flushed: Każdy może się oczywiście mylić i nikt nie zna przyszłości. Núñez może być kozakiem jak i nie wypałem, czas pokaże.
( Ja jestem w grupie jego zwolenników i widzę jego wady i zalety, nie zgodzę się z kimś kto mi powie , że Darwin to niewypał, bo jego wykończenie szwankuje jak wprowadził tyle pozytywnego do naszego ataku, a już na pewno nie śmiał bym myśleć , że znam się od kogoś lepiej na piłce nożnej)

Tak trochę dla żartów i z przymrużeniem oka :wink:

P.s odebrałem twoją odpowiedź pozytywnie :smirk:

6 polubień

Lapaino:

Też Lapaino:

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na szczęście naliczyłem tylko 1-2 osoby z całego forumka, które go definitywnie “skreślają”. Więcej jest takich, którzy zdążyli napisać, że to będzie na pewno “kozak” jak już “tylko” poprawi strzały.

P.S. wiem, że wstawiłeś wykres jako żart, więc bez spiny :wink:

Dyskusje trochę jak z piaskownicy…
Nunez ani nie jest doskonały, ani nie jest flopem. Ale gdyby go nie było w klubie albo złapał dłuższą kontuzję to nasza ofensywa by nie istniała, chłopak kreuje nam mnóstwo sytuacji (przy okazji sam sporo marnuje).
Co do jego oceny - bardziej przekonuje mnie opinia Kloppa niż ekspertów internetowych. Poczekajmy do konca sezonu.

9 polubień

Cenowo - na ten moment przepłacony mocno. Tylko że cena odzwierciedla nie tylko to, co piłkarz daje obecnie, ale również potencjał. Tego, że przestrzeliwuje o wiele ZA DUŻO sytuacji nie neguje NIKT. Widocznie jednak mało kto widzi to, jak dochodzi do sytuacji, jak usprawnia działanie naszej ofensywy i do tego daje powód do zadowolenia z myślą w przyszłość, gdy tylko to, co na treningu przełoży na mecze (a skoro w Benfice też miał słabszy początek, to trzeba wierzyć, że u Nas będzie podobnie). Jeśli za rok będzie dalej tak samo pudłować, to wtedy przyznam się do błędu, nie mówię że tak może nie być, bo to jednak piłka nożna i najlepiej zapowiadający się zawodnicy potrafili utonąć w morzu oczekiwań. Jednak nie przesadzajmy, bo jestem ciekaw czy tutejsi ‘górnicy’ nie będą za rok szukać postów, jak te Radbuga by autorom coś przypomnieć.

2 polubienia

No tak się składa, że to ja jestem tutaj królem górników i kopania po postach, wiec sami gracie o wysoką stawkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem co moglibyście mi wytknąć, nawet za ten rok? To, że w grudniu 2022 r. twierdziłem, że Nunez nie strzela setek? No już teraz powoli sami zaczynacie mi w tym przyznawać rację, mimo, ze to zwykły fakt. To, że na te chwilę (grudzień 2022) jest to nasz transferowy niewypał? No taki się w tym momencie wydaje.

To, że wywalczenie rożnego po którym padł gol, to żadna zasługa dla kupionego za 80 milionów napastnika? Oj, tak, będę się za rok pewnie tego wstydził :wink:

1 polubienie

Bo piszesz że to flop i gunwo z niego będzie. Trudno to zrozumieć? Jak będzie walił gola za golem to się schowasz w budzie, jeśli nie,ja się schowam. Ale nie wiesz jak się rozwinie i potoczy jego kariera. A robisz tu krucjatę przeciw niemu, jakby to był twój najważniejszy cel w życiu.

1 polubienie

A weź zacytuj ten fragment gdzie napisałem, że to “gówno”, albo wypowiadałem się negatywnie o potencjalnej przyszłości Nuneza.

Jak już nie znajdziesz, to grzecznie przeprosisz, czy jaj pod mikroskopem trzeba szukać? :slight_smile:

Nie potraficie czytać ze zrozumieniem a potem takie kwiatki i mity się tworzą.