Darwin Núñez

Coraz to nowe argumenty, ostatnio było wyczekiwanie aż Salah coś zmarnuje, żeby można było wyskoczyć z argumentami, że nie tylko Nunez setki marnuje

1 polubienie

Ale dlaczego wy ciagle porównujecie go do Salaha ?? My rozmawiamy o Darwinie i wymagam od gościa że wkoncu ogarnie ta swoją gorąca głowę i zamknie mi mordę zdobywając jakiegoś gola. Proste

W Benfice ładował tylko w sezonie 21/22. Sezon wcześniej grał jak dziesiątki innych zawodników. W Almerii też nie miał jakichś wybitnych statystyk 16 bramek na 32 mecze. Ja mu życzę jak najlepiej, ale żebyśmy nie popłynęli z nim na fali jednego wonder sezonu. A takich napastników, którzy po jednym sezonie byli brani za przyszłe gwiazdy było już wielu.

1 polubienie

Wiadomo to nie jego wina, nie dało się tego przeciez strzelić, ważne że doszedł do sytuacji xD

7 polubień

jak to absurdalnie wygląda na tym zdjęciu. Pusta bramka, napastnik za 80 milionów i nie potrafi tego strzelić. Definicja dramatu na jednym zdjęciu.

1 polubienie

I to będzie dokładnie takie samo zachowanie, jak tych, o których pisałem. Nie ma o co się zakładać.

Można ? Można. Obronił się sam.

A jednak nie.

1 polubienie

Tylko tu masz stop klatkę, a Nunez był w pełnym sprincie. Co raz więcej absurdów widzę tu.

5 polubień

Brawo Darwin! Wreszcie!

edit: nieważne.

Z tobą nie ma wgl co rozmawiać. Jak kto pisze nie tak jak tego oczekujesz to od razu starasz się z niego zrobić durnia i ośmieszyć rozmówce. Nieskuteczność Darwina to fakt, ale czepianie się go jako kozła ofiarnego w momencie kiedy na boisku znajduje się conajmniej kilku słabszych dziś zawodników to kuriozum. Natoamist ciągle stawianie na Oxa i Keite sprawia, że nie potrafimy realnie zdominować jakiś pastuchów z Brentfordu a linia defensywna ma nieodpowiednie wsparcie z drugiej linii.

1 polubienie

No nie wiem, dla mnie jednak większe kuriozum to Twoje czepianie sie Keity, który… nawet nie gra w tym meczu w 1 polowie.

O, no i Ox bramka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

E: Tylko czy ja gdzieś twierdze, że przez tę 1 bramkę to Ox już jest dobrym zawodnikiem, zasłużył na nowy kontrakt, a jego cena transferowa była odpowiednia bo zapłaciliśmy za “potencjał” :thinking:

2 polubienia

jesteś niesamowity :slight_smile:

Gość był jednym z niewielu jasnych punktów w pierwszej połowie, a wy nadal go szkalujecie

Nazwać was “sympatykami” Liverpoolu to za dużo

4 polubienia

Od 4 meczów jest dla was “jednym z jasnych punktów”. Nie zmienia to faktu, że w każdym z tych meczów marnował przynajmniej 1 setkę, nie strzelając gola. Tego jest po prostu za dużo.

Gdzie masz to szkalowanie? Jakieś wyzywanie, inwektywy? Może źle przeczytałeś i wziąłeś obrażanie osób krytykujących Nuneza, za szkalowanie samego napastnika.

@down Nieadekwatny? NIEADEKWATNY? 16 zmarnowanych super sytuacji, w tym połowa to pewnie tylko poprzednie mecze. Za co mamy krytykować NAPASTNIKA sprowadzonego za 80 milionów, rekord transferowy? Za nie wywalczanie rożnych? Czy za nie bronienie karnych? Za co należy się krytyka napastnika, jeśli nie za marnowanie dogodnych sytuacji?

3 polubienia

No nie wiem może ciągły wylew krytyki, nieadekwatny do jego gry (nie mówię o skuteczności jakby ktoś się miał przyczepić xd), ciągle robienie z niego kozła ofiarnego, zwalanie całej winy i wyśmiewanie

3 polubienia

Ja tu widzę ciągłe wymówki i coraz bardziej abstrakcyjne argumenty usprawiedliwiające te zmarnowane okazje…

3 polubienia

O panie teraz to przymierzył

Pomijając wszystkie problemy Liverpoolu w tym sezonie, to z Mane zamiast Nuneza, Liverpool nadal liczyłby się w walce o mistrzostwo i nikt mnie nie przekona że byłoby inaczej

3 polubienia

W tym musze przyznac racje. Diaz tez pomimo ze zdolny z niego grajek to nie wejdzie w buty Mane jeszcze przez dlugi czas.

Czyli zapomniałeś o całym tym hejcie i grze Mane przez prawie półtora roku przed Mistrzostwami Afryki?
Sadio był regularnie krytykowany i chciano go sprzedawać, nie mówiąc już o tekstach o straconej szybkości, kręconym liczniku itd.

8 polubień