Darwin Núñez

No tak, oceniajmy ich przez pryzmat jednego zdjęcia na treningu. Niech zaczną grać i wtedy będziemy oceniać ich grę. Oby tylko to Holender miał te ostatnie dotknięcie z piłką, bo Nunez to wiemy jak lubie takie okazje ‘wykorzystywać’.

2 polubienia

Gakpo już ustawia Nuneza do pionu :rofl:

2 polubienia

Uwielbiam tego świra (chodzi o próbę przewrotki) :heart: Oby zaczął koksić :smiley:

1 polubienie

Ty tak na poważnie? Chłop się prawie połamał

No i elegancko bardzo ważna bramka Nuneza musiał się w końcu przełamać.
W piłkę czysto nie trafił, ale to nieistotne najważniejsze żeby nabrał więcej pewności.

2 polubienia

Każdy gol się liczy, nawet ten strzelony piszczelem. :wink: Oby było tylko lepiej.

6 polubień

Piękna asysta świetnie to uderzył wiedział co chce zrobić. Brawo :clap::+1:

1 polubienie

Let’s goooo wracamy do gry

A Ty co nie wspierasz naszych? Ty tak poważnie?
Darwin będzie koksił i tego jestem pewien. Nie teraz nie w przyszłym to na pewno za dwa lata, choć już teraz dużo daje. Nie znika w meczach, choć te spartolone okazje bolą.
A tak poza tym to go polubiłem za to że nie wiadomo co odwali, mój aktualnie ulubiony zawodnik.
To jak z Suarezem, jak jest w twoim klubie to go kochasz, a jak nie to go nienawidzisz. Ten sam typ zawodnika.
Darwin nakurwiaj!
I przepraszam za wulgaryzmy, musiałem :stuck_out_tongue:

Z kapy, piszczelem, lewym jajem🤣 obojętnie!
Gol to gol⚽
Bardzo cieszy mnie ta bramka w jego wykonaniu :muscle::smiley:

1 polubienie

Oj mnie też. I nawet powiem, że czułem przed meczem, że coś wsadzi.
Szkoda że tak kaleczymy te mecze…

Świetna bramka Darwina. Widać, że bardzo jej potrzebował. Ale co za piłę posłał TAA! No i Núñez w końcu nie był na spalonym. Oby do przodu i z odrobinę mniejszą presją teraz, bo ktoś ten zespół musi ciągnąć strzelając gole.

Ale chłop jaka reakcja po golu. Że spływa mu ta krytyka i ma silną psyche. Kur*a kocham gościa. Żeby tylko zaczął trafiać co ma i będzie jak Bóg na Anfield. Tego mu życzę bo go uwielbiam i dla dobra naszego klubu :slight_smile: J… hejterów.

21 polubień

Dziś mało widoczny ale co miał to wykorzystał. I tu pytanie. Czy lepiej tak czy lepiej jak go jest więcej ale nie strzela. To pytanie retoryczne bo tu nie ma dobrej odpowiedzi. Szkoda że gramy powtórkę…

Mało widoczny, bo poza dograniem Trenta reszta podań do niego na Berdyczów.
Najważniejsze że strzelił gola, widać po jego reakcji na bramkę, że był mu ten gol potrzebny.

O To ile Darwin zjebał wczoraj setek??

a nie miał 1 i strzelil…

cisza…

1 polubienie

Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę na to z jaką siłą strzelił tego gola Nunez. Strzał był słabszy i bardziej wymierzony. Podobnie strzelił z Milanem. Również strzał był słabszy i bardziej wymierzony. To jest dokładnie to samo co na początku próbował robić Diaz. Mocne strzały, które miały bardziej pokazać jak się urywa ręce bramkarzowi. Po prostu gość musi nabrać więcej luzu i strzelać bardziej technicznie, bo on to potrafi robić. Powoli, ale do przodu.

Przecież on strzelił z piszczela. Gdzie tu jakaś kontrola piłki, wywarzona siła strzału. Litości. Chwała mu za to, że trafił i mamy remis, ale nie doszukujmy się jakieś analizy przy tym farcie strzale.

7 polubień

NIe pamietam dokladnie wszystkich jego goli ale ostatnio mówili w czasie transmisji że wszystkie strzelił po uderzeniach z pierwszej piłki, a gdy już dochodziło do przyjęcia piłki to nie strzelił ani jednego. Wczoraj miał 1 sytuacje i strzelił i chwała mu za to, ale nie wiem czy się z tego cieszyć czy smucić bo ostatnie 2 mecze pokazały ile jest prawdy w tym mitycznym dochodzeniu do sytuacji, tej łatwości gdy nie gramy z kontry. Nasz napastnik w ataku pozycyjnym jest tak samo pożyteczny jak Henderson. W sumie to nie jego wina, bo wiedzieliśmy że kupujemy rasową 9 a nie gościa który będzie zawiązywał akcje, pomagał w rozegraniu czy klepał kombinacyjnie. Oczywiscie można i nawet trzeba zrzucić sporą winę na pomoc ale problem jest dużo głębszy niż tylko pomoc.

1 polubienie

Mam nadzieję, że tej główki serio nie pamiętasz, bo to dla zawodnika dobrze grającego głową było spokojnie do skończenia, przynajmniej celnym strzałem na bramkę

E. https://www.youtube.com/watch?v=nlRdbsBSaF4 2:44

Ale to czyja to wina, że po wyskoku nie miał jak się ustawić do piłki? :smiley:

3 polubienia