Darwin Núñez

Darwin dziś wrócił do treningu :smiley:

7 polubień

3 polubienia

Od powrotu to nawet Darwin słabo wygląda. Jakoś tak brakuje tego startu, obrońcy go trochę wyczuli i wolą się głębiej ustawić niż się z nim ścigać. do tego nasza dynamika w rozegraniu też mu średnio pomaga.

Brakuje startu bo gra nizej jako skrzydlowy. A w zasadzie nawet jeszcze nizej niz np. Salah. Widac, ze sie do tego nie nadaje bo to nie jest typ dryblera, a grajac na skrzydle z zadaniem zejscia do srodka trzeba potrafic wygrac pojedynek 1vs1 z obronca - cos w czym Nunez moze i jest slaby, ale za to jest tragiczny. Po powrocie zreszta zagral 2x30 minut wiec troche trudno oczekiwac zeby odmienil caly zespol, ktory gra gowno. Przede wszystkim (i to w sumie nic odkrywczego, kazdy to pewnie wie) trzeba sie skupic na syfiastej pomocy, ktora jest cala do wymiany bo nawet Elliot czy Bajcetic to nie sa pilkarze na juz. No i na pozbyciu sie Gakpo z ataku bo granie nim tam to jak wychodzenie w 10. Rzygac sie chce ogladajac ten pseudopressing old boya.

statystki Darwina w derbach:

2 polubienia

Wyświetlił mi się filmik.

Od razu mówię, że część to mocno naciągany playmaking, bo sporo tam przypadku, albo nie jakichś wybitnych wystaw, ale widać u niego też często przytomne zachowania i to jest jakiś pozytyw, bo to głównie ostatnie mecze. Generalnie potrafi się znaleźć w odpowiednim czasie i odpowiednim miejscu i zagrać w tempo.

2 polubienia

Można go lubić bądź nie. Naciągać fakty w jedną, albo drugą stronę, spierać się o poziom jaki prezentuje, ale dzisiejsza bramka w końcu była bramką na poziomie napastnika za 90 mln. Oby takich było teraz coraz więcej.

8 polubień

Problemy Darwina z barkiem/ramieniem, wkrótce skany i więcej będzie wiadomo

Kurde,żeby tylko nie wypadł na jakiś czas

Najgorsze w tym wszystkim jest to , ze kurde wygrywamy mega ważny mecz, ale przecież nie może być idealnie i zawsze jakaś kontuzja musi być. I to jeszcze trafiło na Darwina, który prezentuje się super w ostatnich meczach ;/ Oby to nie było nic poważnego, i może na Real nie zdąży ale dobrze by było jakby był dostępny w następnych meczach. Dobrze że wrocili Jota i Bobby to przynajmniej jest kim go zastąpić, ale znając nasze szczęście to Urugwajczyk wypadnie na 3-4 tygodnie…

1 polubienie

Wiadomo co z Darwinem? Zestresował mnie tym barkiem

Pewnie jutro więcej informacji będzie, jednak na 99% opuści spotkanie z Realem.

1 polubienie

znając nas, to nic nie podadzą,a za 3 tyg Klopp powie na konferencji, że jeszcze nie wróci do treningów.
Wszystkie kluby podają na ile wypada zawodnik, tylko u nas jakies dziwne tajemnice, jakby nie wiem co to miało dać. Chyba wkurzenie kibiców.

2 polubienia

Znając naszych lekarzy klubowych to będzie się kurował 3,5 miesiąca.

1 polubienie

Widzę że nowy kozioł ofiarny w postaci sztabu medycznego powstał

Gdyby ogarniali temat Diaz pewnie byłby już do dyspozycji. Nie mów, że ktoś robi z nich kozłów ofiarnych bo tak nie jest, po prostu słabo wykonują swoją robotę. U nas zawsze drobny uraz przeciąga się do 2-miesięcznej przerwy.

1 polubienie

Bez Nuneza będzie cholernie ciężko. Mam cichą nadzieję ze jutro będzie do dyspozycji. Może to stłuczenie zabolało w trakcie meczu, więc zszedł, ale po meczu zamrażacz pomógł :grinning:

Nunez robi dużo wiatru ale bez przesady, to czy zagra czy nie w obecnej sytuacji niewiele zmienia więc nie traktowałbym go jak zbawiciela.
Aczkolwiek rozumiem, że po serii zmarnowanych setek kilka dobrych zagrań wywindowało jego pozycję do roli niezastąpionego

Darwin może zagra jutro, dziś na treningu wyjdzie co z nim.
@Elnino6786 Klopp na konferencji

1 polubienie

Źródło jakieś?.czy wróżenie z fusów?

@Loku64 właśnie widziałem :heart::heart: