Darwin Núñez

Wtedy co irracjonalną decyzję podjął Jota i zamiast strzelać to podał mu na wysokości pasa zamiast po ziemi gdy się tego nie spodziewał? W sumie to pokracznie przyjął, fakt. Miał również strzał blisko słupka.

1 polubienie

Niestety jak się nie gra regularnie, to tak to się najczęściej kończy.

I najlepsze jest to, że to nie jest nawet tak, że on nie biega, bo jak wchodzi to zasuwa po całym boisku.
Z zeszłym sezonie, kiedy graliśmy najgorsze gówno w styczniu i ten zespół wyglądał tragicznie, on często był najlepszy na boisku, a teraz, gdy w końcu mamy działającą pomoc on wchodzi z ławki w 85 minucie.

Sezon jeszcze długi i czas pewnie pokaże, ale na pewno jest mi go najbardziej szkoda.

Ciężko jest być gościem, gdzie nawet jak źle przyjmiesz piłkę, to cały internet się zlatuje, żeby to mu wypominać przez już ponad tydzień, a nie oszukujmy się na razie wszedł na mecz z Chelsea, gdzie mieliśmy powalające 35% posiadania piłki i nie potrafiliśmy wyjść z obrony przez większość drugiej połowy i na parę minut z Bournemouth, gdzie graliśmy w 10 w końcówcę ( w momencie wejścia) i chcieliśmy utrzymać wynik.

No miał się faktycznie jak pokazać :wink:

2 polubienia

Pewnie jak zacznie się LE i puchary to Darwin będzie częściej wychodzil w pierwszym składzie przeciwko słabszym przeciwnikom żeby trochę postrzelał i nabrał pewności siebie i opanowania. Jak ktoś wcześniej wspomniał widać że pracuje nad swoimi słabymi stronami, latem w towarzyskich strzelił 4 gole i chociaż nadal nie spełnia pokładanych w nim nadziei to dopiero co skończył 24 lata więc prime dopiero przed nim. Musi jednak więcej grać i na pozycji na którą się najlepiej nadaje.

1 polubienie

No nic. Ja jak każdy tutaj mu kibicuje. Widać po nim dużą ambicje i pracowitość. Może w końcu dorzuci bardziej chłodna głowę w dogodnych sytuacjach.

Z jednej strony młody, bo dopiero 24 lata. Z drugiej strony napastnicy osiągają co do zasady swój prime znacznie szybciej niż pomocnicy czy obrońcy i też wcześniej z nie wychodzą. To niego jest napastnik bazujący na sile, technice czy inteligencji (Lewandowski, Benzema, RvP etc.) ale na dynamice. Jeżeli spojrzymy na niego w ten sposób to nagle okaże się, że te 24 lata to wcale nie tak mało, gdyż inni napastnicy bazujący na szybkości, przyspieszeniu czy zwinności potrafili w wieku 18-22 lat ciągnąć całe zespoły, a kończyli się przed 30.

Widać dużo chęci po wejściu, jak jest dobry to będzie dostawał coraz więcej minut i udowodni swoją przydatność. Osobiście jestem pozytywnie nastawiony do Darwina

3 polubienia

Ależ to wykończył. Brawo Darwin!!!

Dawaj mu Kur mac Klopp grać, bo chłopak potrzebuje gry żeby się odblokować! Co z tego że strzeli bramkę, zagra dobry mecz jak później wychodzi bezjajeczny Jota. Płacimy 80 mln, niech chłopak gra bo papiery na granie ma, tylko Klopp blokuje jego rozwój. A niech zagra 2-3 mecze źle, ale później będzie się na spłacał…

3 polubienia

Zamknął nam trochę mordę?

Na swoją obronę mam to, że pisałem, że dzisiaj wolałbym akurat jego xD

6 polubień

Brawo Fernando! Znaki znaki

1 polubienie

Dał dzisiaj znakomitą zmianę, aż jestem zaskoczony. Brawo Darwin, tak przekonasz nieprzekonanych.

A czy tam pierwszy i drugi gol dla Liverpoolu nie był przypadkiem strzelony piszczelą?

Na serio to teraz kolejna okazja na strzelenie gola gdzieś w lutym albo za kandencji De Zerbiego.

Zaledwie kilka osób wierzyło w niego. Gratulację im i sobie.

3 polubienia

Darwin dziś zmiana, co będzie zapamiętana chyba przez dekady. Masakra tyle osób w niego nie wierzyło, a chłopak wchodzi na 15 minut i ładuje 2 bramki. Jeszcze po takim meczu. Masakra.

Mam nadzieje, ze następny mecz w podstawie i oby to był początek wielkiej serii😃

9 polubień

Może byś już skonczyl z zwalnianiem Jurka, bo jak widać pozamiatał Howe’a na wyjeździe grając w 10tke w tym kilkoma rezerwowymi…

5 polubień

Nie jestem mentalnie na poziomie Radbuga a więc napisze jedynie, że gościu zaliczył wejście tłustego wielkiego głodnego jak diabli smoka :sweat_smile::sweat_smile: mam nadzieje, że następny mecz zacznie w podstawie.

No i cholera Henry nie rób jaj spraw żeby ta drużyna była gotowa do walki na poważnie o wysokie cele. Obrońca i pomocnik ASAP!!!

3 polubienia

Jeśli oto chodziło Jurgenowi, żeby wyzwolić dodatkową wściekłość w tym chłopaku to gratuluje. Na takiego właśnie Darwina czekałem na takiego napastnika. Ma sytuacje bierze i wykorzystuje. Co za wejście co za spotkanie. Jestem zadowolony.

1 polubienie

Origi 2.0 Świetne wejście, dwa gole i pokazał, że warto mu dawać grać od początku. Brawo.

Będą mecze w których w wyjściowej jedenastce powinien grać Gakpo. Będą mecze w których pierwszy powinien wychodzić Nunez. Jota powinien być za nimi. Może Jurgen przetrzeźwieje i da temu chłopakowi więcej prawdziwych szans.

9 polubień

Piękną zmianę dał dzisiaj i pokazal kliniczne wykonczenie, oby to bylo nowe otwarcie Nuneza w LFC wszyscy bysmy tego chcieli, jednak trzeba wziac poprawkę, że gra po czerwonej kartce byla wrecz ulozona pod niego, chaos z przodu i gra na kontre dlugą pilką. Tym bardziej dziwi zmiana Diaza bo szybkiego dzika w przodzie bylo nam trzeba.

1 polubienie

Narzekanie, ze Liverpool nie gral atakiem pozycyjnym, tylko bezposrednio grajac w dziesiatke, do tego kiedy odwracaja losy meczu - XD.
Przeciez on w poprzednim sezonie, kiedy gral to mial MASE okazji…