Darwin Núñez

Powinien wejść zamiast Elliota, który nic nie dał kompletnie. To było jedyne rozwiązanie, laga na Nuneza i wykorzystać jego szybkość i to jeszcze jak grał na środku, a nie na skrzydle.

TSOOO? Jakie Elliott nic nie dał? Gość nam zrobił akcje na 2-1

11 polubień

Come on, piłka mu się odbiła od brzucha, po pressie Szobo- akcja dał tam Salah z passem na 40 metrów.

Jasne, ale tam główną robotę zrobili Szobo i Salah- byłoby to delikatnie niewłaściwe, żeby pisać, że to Elliott zrobił tam akcje. Miał swój udział? Jasne. Istotną? Eghhh

Po prostu nie zgadzam się na termin “zrobił akcje”.

@PyrkaLFC Pardon, to Jota spressował. Niemniej nie zmienia to samego clou mojej wypowiedzi.

1 polubienie

No taka jest idea pressingu,zmusić do błędu. A przypominam że presowalismy o jednego gracza mniej

1 polubienie

Całe szczęście, że stał w tym miejscu. Bez niego by nie było gola. A poza tym, że został nabity piłką to co zrobił ? Odprowadził Gordona pod pole karne i pozwolił mu groźnie strzelić. Biegał jak kurczak bez głowy.

Oczko i buziak do kibiców Srok po drugiej bramce w wykonaniu Nuneza miodzio.

1 polubienie

No właśnie o to chodzi, że nie stał. On tam pobiegł i przeciął podanie gracza NUFC

Co do Darwina, sztos zmiana. Wjechał na stadion razem z drzwiami i futryną, dał zespołowi dokładnie to, czego zespół potrzebował: dynamiki, wbiegania w wolne przestrzenie i oczywiście 3 punktów. Fantastyczne 2 gole

Szoboszlai nawet nie brał udziału w tej akcji

2 polubienia

Dzisiaj Darwin chirurg, klasa.

1 polubienie

Jedno tylko martwi, widać, ze ewidentnej nie ma chemii miedzy Kloppem, a Darwinem. Klopp na koniec każdego przytulał jak kochany Ojciec, a z Darwinem poklepali się po plecach jak z nielubianym Wujkiem

Kesher

Tu nie chodzi o brak chemii. Ja tam widziałem dużo życzliwości, po prostu Jurgen nie zna hiszpańskiego a Darwin dalej się nie nauczył angielskiego więc nie może sobie uciąć z nim dłuższej pogawędki jak z Jotą, Trentem czy Szobo. Mam nadzieję, że w tym sezonie weźmie się za naukę na poważnie. Widać, że chyba coś drgnęło z nauką języka u Diaza więc może u Darwina też drgnie. Pamiętam, że lata zajęło to np. Kunowi Aguero, żeby gadać po angielsku. Jak Darwin będzie w takiej firmie jak jest to będzie w końcu pierwszym wyborem do ataku. Bo jak do jego umiejętności doszła też skuteczność to w tym sezonie może być kotem

5 polubień

Nie umiem zrobić print screena na Viaplay, ale musisz mi zaufać- rzucili się sobie w ramiona. Zaraz po meczu jest taki fragment na Viaplay- w tym momencie o 19:29 na audycji jak się ją włączy od nowa.

2 polubienia

Poleciłbym obejrzec jeszcze raz obrazki po meczu. Klopp zawolal Darwina, mocno sie wyściskali i klepali po plecach.

5 polubień

Dokładnie. Było dużo życzliwości klepania się po plecach itp. Po prostu Kloppo nie może sobie z nim narazie uciąć pogawędki.

To trochę kamień z serca, bo po ich pierwszym kontakcie już myślałem że jest jakiś Zgrzyt między nimi. Ale skoro później było coś cieplejszego to w porządku. chłopak ma mega potencjał także oby się układało miedzy nimi. A rzeczywiście od początku chyba problemem jest język, Ale to chyba Standard u piłkarzy z ameryki południowej

https://twitter.com/LFCTransferRoom/status/1695864931122401378?t=FjH72QdBOPmjMDCJ01L55A&s=19

Nie ma za co Darwin :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

3 polubienia

Szybkość, umiejętność wychodzenia na czyste pozycje. To wszystko już było, dzisiaj tylko doszła najważniejsza rzecz - trafił piłką w bramkę. Zwątpiłem po tamtym sezonie, ale może jednak on wreszcie wystrzeli jak na 90mln przystało.

2 polubienia

Dobrze że strzelił te 2 bramki bo zaraz jak wszedł to dostał dobre długie podanie od Harveya i źle przyjął - odskoczyła mu piłka - i znowu by było jechanie po nim że nie ma techniki.

Wykończenie klasa światowa, oby to był prognostyk Darwin wersja 2.0😁

Co za przyspieszenie i siła uderzenia. On to po prostu ma. Bardzo mnie cieszy, że ewidentnie popracował nad celnością.

1 polubienie

Takich strzałów oczekiwałem! Gość podbił serca i odmienił wieczór. Mam nadzieję, że to tylko go odblokuje i zbuduje pewność siebie.

Cały wywiad z Nunezem, tłumaczy Alison.
Nawet jest kwestia po angielsku.

A tutaj tłumaczenie na polski:
image

4 polubienia

Po roku nauki angielskiego to troche słabo, że nie rozumie o co go pytają, ja już nie mowię, że musi odpowiadać po angielsku. Słabo to wygląda, hmm a Allison po portugalsku mu mówił, czy hiszpańsku?