Darwin Núñez

Jota pomimo, że zaliczał asysty po nieudanych podaniach i odbiciach od przeciwnika czy golu po masakrycznym szczęściu to był niebywale chwalony, że to “taki” typ zawodnika. Darwin pomimo nieskuteczności zalicza udział przy 2 golach i jest jebany.

8 polubień

Tak, wolałbym nie widzieć tego jak nieudolnie wyskoczył do piłki i przypadkiem ją przekierował do Salaha.
Ale w statystykach asysta, niech żyje Darwin! Nie rozśmieszaj mnie.

1 polubienie

Serio chcesz te farse z samobójem Casha oceniać jako “udział przy bramce Nuneza”? Chłop walnął w słupek w spoko sytuacji i miał mega, mega farta, że ta piłka tak się właśnie odbiła. Naprawdę trzeba aż takiej brzytwy sie chwytać żeby znaleźć cokolwiek by go pochwalić. Już lepiej, napisać ogólnie, że był bardzo aktywny w ataku i ogólnie mu się dzisiaj chciało grac, a nie chwalić go za te “asysty”.

Sam jego występ oczywiście dziś na plus 6, może nawet 7/10 bym dał. Ale ku*wa, nie dlatego, zę tak “doskonale” trafił w słupek, albo “doskonale zaasytował z różnego”. Raczej za całokształt.

2 polubienia

W sumie większość goli Joty to dokładanie nogi do siatki przy najłatwiejszych sytuacjach albo gole z główki. I za to w sumie jest przez nas kochany xd. Może grac gówno przez 70 minut, ale strzeli farfocla i już ma świetną notę.

1 polubienie

Chłopie dołączyłeś niecałe 40 minut temu na forum i jedyne twoje wpisy to beka z Darwina

Jesteś czyimś subkontem, czy założyłeś konto tylko po to żeby krytykować piłkarza naszej drużyny (ciekawe to się czyta patrząc na twój nick swoją droga xD) no przyznaj się bo ciekawy jestem

4 polubienia

To był identyczny występ Nuneza co jego gra na początku poprzedniego sezonu, robi wiatr, piłka go szuka, ale wykonczenie bardzo słabe i piłka odskakuje mu od nogi jak u trampkarza.

Co najwyzej przeciętny występ

1 polubienie

Bardzo dobry występ Nuneza, kij mnie obchodzi czy trafił w słupek, niektórzy by pewnie do tej piłki nawet nie dobiegli, jak asystował, może nawet plecami albo brzuchem podać, dobry występ i tyle w temacie.

9 polubień

Ah klasyczek, ale nie dziwne bo tutaj zawsze jak coś Darwinowi wyjdzie to jest fartem. Strzeli gola “huru duru strzelił piszczelem na pewno tak nie chciał fart”, zaliczy asystę “huru duru nieudolnie wyskoczył do piłki na pewno tak nie chciał”. Wszystko co chłop zrobi to fart XD

I żeby nie było też uważam że jego występ nie był idealny. Mimo dobrego podłączania się do ataku zmarnował dwie setki i okok tutaj można się zgodzić. Ale na Boga nie zabierajmy mu każdej dobrej rzeczy jaką zrobił i zasłaniajmy go fartem. Gwarantuję że jakby Gakpo tak przedłużył piłkę czy Jota to forum by piało z zachwytu.

3 polubienia

Osobiście jak oglądam Darwina to nie wiem już sam co o nim myśleć.
Z jednej strony imponuje jaki jest szybki i jak łatwo może dojść do sytuacji, druga strona medalu to frustracja i pytanie jak można być tak niedokładnym technicznie oraz mega chaotycznym na tym poziomie.
Jednak koniec końców występ dzisiaj zdecydowanie na PLUS
Z Wolves też w podstawie

1 polubienie

Popatrz na ilości odpowiedzi przy danych postach. Po co mam pisać że Arnold czy Salah zagrali dobry mecz, skoro nikt nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Nunez jest gorącym tematem, więc dorzucam tutaj swoje 3 grosze.
Nie wiem jakie ma znaczenie to że mam konto 40 minut, ale jak tak Cię to interesuje to x czasu temu miałem konto do którego zapomniałem danych, a po tym meczu poczułem potrzebę powrotu:)
A jakie znaczenie ma nick to też ciekawa sprawa, Liverpool enjoyer- to jak najbardziej ja. Enjoyer 80 milionów które przypadkiem zrobiły asystę- niekoniecznie;)

Dodam raz jeszcze, ostatnio zrobił robotę i chwała mu za to, ale nie ma co udawać że dzisiejszy mecz to jego zasługa.

Ale wiesz, że całą tę dyskusje rozpoczęli właśnie twardogłowi zwolennicy Nuneza pisząc “ależ piękna asysta Darwina z rożnego”?

1 polubienie

Zagrał solidny mecz i miał bezpośredni udział przy 2 z 3 bramkach. Nie wiem ile razy to jeszcze trzeba powtarzać, że to solidny występ i czepialstwo jest naprawdę zbędne

1 polubienie

Nieważne kto ją zaczął. Fakty są jakie są. Czy zmarnował dwie setki? Tak i powinien był to wykorzystać. Ale czy zaliczył ładą asystę przedłużając piłkę? Również tak.

@LiverpoolEnjoyer A potrzeby powrotu nie poczułeś jak nam Nunez wygrał mecz z NUFC?

1 polubienie

Nie no to bylby skandal liczyc mu udzial w tym golu. Przeciez wszyscy widzielismy, ze sam Duch Swiety zstapil od Jezuska i kopnal ta pilke w strone bramki Martineza.

Wszyscy widzieli prawda?
Wszyscy?

8 polubień

Zaczęło się od jechania po Darwinie jeszcze w wątku meczowym.

Samo określenie twardogłowi zwolennicy już z miejsca przekonuje mnie, że nie warto z wami dyskutować. Doceniłem jego wkład w mecz, asystę, ale od razu takie słowa ? Litości. Sam byłem jego krytykiem jakiś czas temu, ale nie można wiecznie narzekać jeśli coś dobrze wyjdzie.

Nie, ale tak jak powtarzam po raz kolejny. Wtedy zrobił świetną robotę i nikt mu tego nie odbiera. Po prostu mam nadzieję widzieć go takiego częściej, pozostaje mieć nadzieję że to nie była jednorazowa akcja.

Bubel czy jak Ty tam - dlaczego do tych swoich poprzeczek nie dopisałeś asysty i poniekąd bramki? Dzięki niemu wpadła brama, bo nabił Mateusza.

Kiedy czepiać się i ganić to tak należy robić, ale pora otworzyć oczy gdy występ jest dobry i jak to krytycy mówią są liczby. Tak swoją droga na koniec - od kiedy liczby są wyznacznikiem dobrego występu? Pierwsze słyszę o czymś takim.

Jak już kogoś krytykować to znowu Salaha za samolubność. Widzi kolegę lepiej ustawionego to woli się sam ze sobą kiwać i kopać na pałę, aby tylko On uderzył.

Noooo, musze przyznać, ze gola strzelił Darwin w tej sytuacji równie pięknego co asystę… a nie, czekaj.

Bo żadna strona nie prowadzi statystk liczących “poniekąd bramki” :person_shrugging:

1 polubienie

A asystę to co zgubiło sie po drodze po raz kolejny? Niektórzy na siłę czegoś nie widzą, nie chcą zobaczyć nie wiem czemu.

1 polubienie