Diogo Jota

A po lewej byl niepilnowany Andy, mógł mieć gole w dwóch kolejnych meczach, chyba pierwszy raz w życiu?

Dzisiaj cały nasz atak wyglądał jak po wielkiej balandze u Jurgena w pokoju, jednak świętowali przedłużenie kontraktu bossa.

1 polubienie

Diogo to taki nasz lepszy Chicharito. Gość z niesamowitym talentem do łowienia bramek z jednoczesną oszczędnością w finezji przy ich zdobywaniu.

1 polubienie

Albo Higuaín z Realu który dużo strzelał a czasami w prostych sytuacjach czy sam na sam nie potrafił wykończyć jak Jota ostatnio z Newcastle czy choćby z Wolves…

2 polubienia

Ogromny zjazd zaliczył Jota. Szeroka ofensywa zaczyna się kurczyć zważając na ostatnie występy Portugalczyka i Mo

Ciężko o dobrą formę grając połówki, gdzie cała drużyna gra chujnię albo wchodzą na ogony, gdzie też nic nie idzie.
Gdyby grał jak Salah od deski do deski ostatnie 2 miesiące to na bank wykręciłby lepsze liczby i złapał formę

Gdyby zagrał 90 minut to jestem pewny, że jednego gola by strzelił. W swoim stylu

7 polubień

Jota przed transferem Diaza - 22 gry, 12 goli.
Jota po transferze Diaza - 16 gier, 3 gole.

A jak te 22 do 16 gier przekłada się na faktyczne ilości minut na boisku? Bo ja mam wrażenie, że to nie bezpośrednio Diaz zwolnił Jote tylko gra Mane na środku ataku i fakt, że Jota wchodzi na ogony.

672 minuty Joty (liga) + 277 LM

801 minut Diaza (liga) + 320 LM

949 minut do 1121 dla Diaza + Jota miał kontuzje i nie grał w dwóch spotkaniach w lutym (w lidze).

Chodziło mi o to ile minut uzbierał w 22 meczach przed przyjściem Diaza i w 16 meczach po przyjściu Diaza :slight_smile:

Lipa ze Jota nie gra. Uważam że powinniśmy sprawdzić ustawienie Diaz-Jota-Mane bez Salaha. Wydaje się ze Jota mimo wszystko więcej by dal niz Salah i nie partaczylby tyle na skrzydle, bo najlepiej sobie radzi w środku.

2 polubienia

To są minuty od przyjścia Diaza.

Coś wiadomo nt kontuzji Joty? Jak dla mnie jest to kluczowy zawodnik w drużynie i szkoda byłoby gdyby opuścił początek sezonu

Z wypowiedzi Kloppa wynika, że jeszcze ‘kilka tygodni’ przerwy czeka Portugalczyka. Czy będzie to 2 tygodnie, czy np 4-5 … tego obecnie nikt nie wie. Nie chcą narzucać na niego w sztabie medycznym niepotrzebnej presji. Wrócił nie do końca wyleczony ze zgrupowania kadry i tak to potem wygląda …

Tzn wrócił z kadry z urazem, wyleczył go i niestety pierwszego dnia powrotu do treningów kontuzja się odnowiła, jest to nie pokojąca wiadomość bo nie wiemy jak to będzie w przyszłości z tym ścięgnem podkolanowym, Diogo jak zdrowy to koń, ale jak coś złapie to nie dwu tygodniówkę tylko coś dłuższego, jak w meczu CL w Danii. Trzeba trzymać kciuki i być dobrej myśli

Liverpool chce nagrodzić Diogo nowym kontraktem.
Chris Bascombe na łamach The Telegraph.

Diogo Jota 2027, cacy!

Joyce pisze, że już podpisał przedłużenie do 2027

I już

Podane zostały nowe zarobki?