Drużyny młodzieżowe

Polecam artykuł od Neila Jonesa na temat najciekawszych młodych zawodników Liverpoolu:

Czy to nie będzie przypadkowo Musiałowski? Bo koszulka na 100% LFC. Jeśli tak to niezły downgrade zaliczył chłopak.

A skąd Ty takie zdjęcie wyczarowałeś? :smiley: Radość nie wierzę, ale te kolory Radomiak albo Warta jak najbardziej…

A słuchaj z ich FB

To na pewno sobie clickbait jakiś robią, bo to nie jest możliwe absolutnie. :smiley: albo prowadzący ich stronę jest fanem najlepszego klubu świata :wink:

Raczej stać go na ciut więcej niż Parafialny Klub Sportowy :smile:

3 polubienia

Jeśli clickbait to dobrze im wyszło :smiley: Jeszcze obstawiałem że może ich nowy nabytek to po prostu fan LFC.

Też tak może być. Na pewno szybciej do tego klubu trafi Perchał niż Musiałowski.

Musiałowski spokojnie zakręci się w Ekstraklasie. Może nie w czołówce (Legia, Raków, Lech), ale taki Śląsk czy Widzew nie pogardzą “młodym talentem” z Liverpoolu

A może wszyscy przeceniacie Musiałowskiego jak swego rodzaju ECHO?
Typ jest upośledzony taktycznie, umiejętności też nie ma jakiś dobrych. Ale co zrobił kilka solowych rajdów to jego.

Gdzie jest ten pomocnik,mega talent który nie poradził sobie na wypożyczeniu w jakimś słabym klubie i miał kontuzje? Jak się nazywał ten chłopak

Pytanie który? XD bo takich nasza akademia wypluwa, a potem wciskają nam kit, że mamy super akademię XD

2 polubienia

Ben Woodburn, widzę że jest w Preston

Billy Kid!
https://youtube.com/shorts/RgdG7DPnysc?feature=share4

Jeden z moich ulubieńców czyli Mateusz Musiałowski dobrze się zaprezentował w meczu z Evertonem. Mega cieszy. W sumie w październiku będzie miał 20 lat czyli jest kilka miesięcy starszy od Lavi. Został mu ostatni rok kontraktu, a nikt go nawet nie chce wypożyczyć zbytnio. Niby Leganés czy polskie kluby się nim interesowały. Fajnie jakby złapał formę, nabrał trochę masy i klub przedłużył jego kontrakt.

Po co mają przedłużać kontrakt z zawodnikiem, który nigdy się nie zbliży do pierwszego zespołu? Ma to sens, jeżeli się zakłada, że zgłosi się ktoś po niego i sypnie jakąś gotówką. Za 21 letniego zawodnika bez meczu w seniorskiej piłce nikt nie da więcej niż kilauset tysięcy. Mija się więc to z jakimkolwiek sensem. Pogra ten sezon w rezerwach i odejdzie za darmo do Ekstraklasy. Jeżeli trafi do niezłego klubu (np. Raków, Legia, Lech) i dadzą mu tam dużo swobody (pressing, destrukcja i taktyka u niego leżą) to może wyląduje jeszcze na gdzieś na zachodzie. Ale znając kariery ekstraklasowiczów byłaby to bardziej Belgia, Holandia czy druga liga niemiecka, a jeżeli Premier League.

Lubię gościa. I nie bez powodów dostał jakiś czas temu możliwość trenowania z pierwszym zespołem. Jak nie dostanie jakiejś poważnej kontuzji jak Kaide Gordon to mogą być z niego ludzie.

1 polubienie

Jeden z większych talentów w akademi, oprócz niego warto obserwować najnowszy nabytek akademi 16 letniego Treya Nyonego, w 3 meczach 4 gole i 2 asysty.

1 polubienie