Drużyny młodzieżowe

Niektórzy się tak szejków boja, ale czarno na białym widać, że szejkowie inwestują w przyszłość. Ile talentów przechodzi przez City, nawet jak nie lądują u nich to potem robią kariery- Sancho, Douglas Luiz, Brahim Diaz, Angelino…
O ilu naszych zawodnikach to mozna powiedzieć?

Drużyna do lat 19 przeszła do kolejnej rundy młodzieżowej ligi mistrzów, po rzutach karnych pokonując drużynę Porto u-19. Młodzi zawodnicy the Reds po remisie 1:1 (bramka Frauendorfa, dobitka po strzale Doaka) w regulaminowym czasie gry wygrali konkurs jedenastek z Porto u-19 wynikiem 6:5 (jedenastkę zmarnował Doak, co ciekawe jedną ze zmarnowanych jedenastek Porto wykonywał Jesus Diaz, brat Luisa Diaza).

1 polubienie

Mam nadzieję, że uda się wejść do jakiegolwiek europejskiego pucharu, nawet jeżeli oznaczałoby to długie podróże do jakiś “egzotycznych” krajów. Mamy w klubie mimo wszystko sporo młodych zawodników, którym można dać szansę w przypadku takich spotkań. Dużo na tym mogliby skorzystać chociażby: Morton, Bradley/Ramsay, Carvalho, Elliott, czy Bajcetic (o ile nie zostaną wypożyczeni) , a sam bardzo chętnie oglądałbym takie spotkania (zwłaszcza, że Viaplay i tak je transmituje). Braku ligi mistrzów to nie zrekompensuje ale dla mnie byłoby to spore pocieszenie.

Jestem totalnie za w takim wypadku, nawet jeśli by to skutkowało odpadnięciem z fazy grupowej LE czy Conference League, wtedy by pokazało jak mamy żenującą młodzież. I mowa o młodzieży, a nie o Carvalho, Elliocie, Bajeticiu, a ci co grają w Premier League u21.

W domowych meczach mozna grac pierwszym skladem. Gra co tydzien to moze dobra jest w Polsce. W kazdej powaznej lidze to moze miec czasem negatywne skutki,bo wybija z rytmu

Nie rozumiem czemu mielibyśmy wychodzić aż takimi rezerwami, chodziło mi o szansę dla zawodników szerokiego składu, czyli tylko wyróżniających się zawodników z akadademi. Nie mówię też, że cała 11 musi składać się z nastolatków. Nasza “żenująca” młodzież jak to nazwałeś zajmuje czwarte miejsce w rozgrywkach u-21, więc chyba nie jest ona aż tak “żenująca”. Do tych nazwisk, które wyżej wymieniłeś (chociaż nie wiem czemu nie można traktować jako młodzież) mógłbym jeszcze dodać takie nazwiska jak: Doak, Gordon, Clark, trochę tych młodych zawodników jest.

1 polubienie

Wie ktoś może co się dzieje z Kubą Ojrzyńskim po powrocie z wypożyczenia? Próżno go szukać nawet w składzie u21.

Polecam artykuł od Neila Jonesa na temat najciekawszych młodych zawodników Liverpoolu:

Czy to nie będzie przypadkowo Musiałowski? Bo koszulka na 100% LFC. Jeśli tak to niezły downgrade zaliczył chłopak.

A skąd Ty takie zdjęcie wyczarowałeś? :smiley: Radość nie wierzę, ale te kolory Radomiak albo Warta jak najbardziej…

A słuchaj z ich FB

To na pewno sobie clickbait jakiś robią, bo to nie jest możliwe absolutnie. :smiley: albo prowadzący ich stronę jest fanem najlepszego klubu świata :wink:

Raczej stać go na ciut więcej niż Parafialny Klub Sportowy :smile:

3 polubienia

Jeśli clickbait to dobrze im wyszło :smiley: Jeszcze obstawiałem że może ich nowy nabytek to po prostu fan LFC.

Też tak może być. Na pewno szybciej do tego klubu trafi Perchał niż Musiałowski.

Musiałowski spokojnie zakręci się w Ekstraklasie. Może nie w czołówce (Legia, Raków, Lech), ale taki Śląsk czy Widzew nie pogardzą “młodym talentem” z Liverpoolu

A może wszyscy przeceniacie Musiałowskiego jak swego rodzaju ECHO?
Typ jest upośledzony taktycznie, umiejętności też nie ma jakiś dobrych. Ale co zrobił kilka solowych rajdów to jego.

Gdzie jest ten pomocnik,mega talent który nie poradził sobie na wypożyczeniu w jakimś słabym klubie i miał kontuzje? Jak się nazywał ten chłopak

Pytanie który? XD bo takich nasza akademia wypluwa, a potem wciskają nam kit, że mamy super akademię XD

2 polubienia

Ben Woodburn, widzę że jest w Preston

Billy Kid!
https://youtube.com/shorts/RgdG7DPnysc?feature=share4