Fábio Carvalho

Fabio w grze wygląda 1:1 jak młody Coutinho podczas swoich pierwszych sezonów w Liverpoolu. Identyczne operowane piłką i taki sam luz, troche jeszcze przypakuje na siłowni i może być z niego świetny zawodnik

Niech Barcelona szykuje 150 mln :joy:

2 polubienia

Ale to będzie kocur.

6 polubień

Czy tylko mi carvalho przypomina specyfikacja coutinho?

Ja bym raczej zapytał czy ktoś myśli, że Fabio jest inny profilem niż Coutinho :rofl:.
Perełka jak nic, a u Kloppa jeśli da radę fizycznie w porównaniu do Cou to będzie genialny.

2 polubienia

Rzeczywiście bardzo przypomina Cou prowadzeniem piłki, jest zdaję się nawet dynamiczniejszy od Cou. Jakby jescze mial uderzenie z dystansu jak Phil byłoby idealnie :smiley:

Wielki talent, ale przede wszystkim dajmy mu czas na rozwój i nie oceniajmy jego gry. To ledwo 20-latek wchodzący do najciężej ligi świata. Czas, czas i jeszcze raz czas. Jak odpali to będzie wymarzoną 10.

1 polubienie

:rotating_light: NEW: Fabio Carvalho could be in line for his first Premier League start for the Reds after an impressive cameo off the bench against Man United on Monday night. #LFC [liverpool echo]

Powiem Wam ze Fafio robi ogromne wrażenie. Myślę że powinien wreszcie zagrac od pierwszej minuty. Elliott i Fabio to nasze perełki. Potem uzupełnić to Nevesem i Jude i mamy kozacka i młoda pomoc.

To fajnie ciekawe na jaka pozycję, myślę że za Bobbyego i wyląduję na prawym szydle a Mo na środku. Też może Harvey wylądować na skrzydle prawym a Fabio na 8-10. Byleby kapitan nie zaczął bo aż oczy krwawią od oglądania go w tym sezonie, w sumie to już chyba od kilku sezonów :stuck_out_tongue:

Z braku kreatywnych graczy z Wisienkami Fabio mógłby zagrać na lewej ‘8’, obok Hendo i przed Fabem, w ataku Diaz i Elliott na skrzydłach i Mo na środku.
Firmino ławka, niewiele wnosi do gry i zajmując ‘9’ sprawia, ze jesteśmy bezzębni, bo Salah z Diazem są podwajani i grają za daleko od pola karnego.

Tak w ogóle droga Redakcjo, to w zakładce kadra jest, że Fabio urodził sie 13tego a nie 30 sierpnia.

Coś się ewidentnie zepsuło, że Ox(który również nie jest lewoskrzydłwym) wygryza go ze składu, a warto pamiętać jakie mamy braki z przodu. Carvalho to typowy ofensywny pomocnik, na skrzydle się marnuje, ale my znowu nie gramy z 10tka na boisku więc co robić z tym zawodnikiem? Oby był na niego jakiś długoterminowy plan, a nie granie nim tylko w pucharach i nieraz ogony meczów.

Też się zmartwiłem nie widząc go na boisku ani w meczu z Aston Villą, ani z Leicester /:

@qba3 @radzimordka chyba jedyne rozsądne wytłumaczenie, to takie, że Ox jest po prostu lepiej zbudowany i łatwiej radzi sobie w starciach fizycznych. Fabio musi jeszcze pojeść kotletów czy tam steków, bo łatwo go przestawiają i przegrywa prawie każde starcie fizyczne.

Ile OX wygrał pojedynków, przez cały mecz był zupełnie niewidoczny, nie widziałem, żeby harował w pomocy czy kreował sytuację w ataku, tak jakbyśmy grali w 10. Znowu sie powtarza dogmat Kloppa - strzelił Carvalho super bramkę, potem ławka, ławka, ławka, dobrze, że nie trybuny. Gra mało, naprawdę za mało. Tsimikas też nie wygląda na atletę a potrafi zastawić się, powalczyć, być agresywny (w pozytywnym znaczeniu).

OX gra bo ktoś liczy na cud, że zgłosi się po niego jakiś klub już w zimie i zejdzie z listy płac Liverpoolu.

Poważnie ? Muszę przyznać ocena sytuacji mistrzowska :rofl::rofl:

1 polubienie

Dobrze, że Messi nie wiedzial, że musi miec masę i siłę, żeby sobie w dorosłej piłce poradzić.

Messiego to akurat naszprycowali sterydami jak się tylko dało.
Ale bardziej od Carvalho w oczy wczoraj mi się rzuciło jaki ten Bajcetik to szczypior jest :smiley: