Fenway Sports Group (FSG)

Po jednym meczu mamy zmienić zdanie? A Ty dalej uważasz, że gra Darwina przypomina Carrolla?

12 polubień

Noooo, do tej pory po każdej porażce pisaliscie FSGoutt (z apogeum po Realu), tak że tego.

Teraz boli.

Jeśli latem nie dadzą dużych funduszy na transfery to nikt tutaj zdania nie zmieni co do Amerykanów

Naplucie w ryj, tak jakby to John Henry strzelił te 6 goli xD Ten wynik nie zmienia nic w kontekście FSG, mogą wypierdalać.

1 polubienie

Na przykład tak dużych jak United dostający właśnie w dupę 0-7?
250 milionów netto wydali. Kurdę, jakos nie pomogło. :rofl: :rofl: :rofl:

Chlipu chlipu chlip, chlipu chlipu chlip. Dziś Liverpool na boisku udowodnił kto ma rację. :rofl:

Doskonały miałeś pomysł i timing, żeby przed meczem wrzucić tę przerobioną fotkę. Nic tylko pogratulować przeciwnikom FSG pomysłom jak oczernić właścicieli i samych siebie skompromitować po całości ahahahaha

1 polubienie

Niesamowite jest to jak ty jesteś ograniczony. Oczywiście wielkie brawa za ten kapitalny występ dla zespołu i Jurgena, i niezmiennie mela na ryj FSG, za to że przez ich skąpstwo Liverpool w tym sezonie niczego nie wygra.

Nic nie jest przerobione, wejdz sobie na profil Pearce’a na twitterze jeśli nie wierzysz prymitywie

3 polubienia

Ja nie wiem jak z Tobą dyskutować… Jeden mecz, choćby tak wspaniały jak ten, nie zmienia faktu, że skład wymaga przebudowy i to za duże pieniądze. Nunez zaczyna pokazywać, że jest piłkarzem z dużym potencjałem. Jednak warto kupować 1 zawodnika za duze pieniądze a nie kilku przeciętniaków.

1 polubienie

Nie używał bym tak ostrych słów. Ale ten mecz właśnie pokazuje, że Liverpool ma duży potencjał który pozwoliłby na jeszcze lepsze wyniki gdyby nie za mały budżet. Radbug krytykował że po co kupiliśmy Darwina i Gakpo, trzeba było kupić więcej tańszych zawodników i latać dziury w pomocy. No nie, to były dobre transfery. Gdyby było więcej kasy to porządnego pomocnika kupilibyśmy znacznie wcześniej. A tak Klopp zawsze staje przed dylematem - czy wzmacniać tą czy inną pozycję bo na wszystkie potrzeby nie ma środków

Ktoś jeszcze z nim dyskutuje? Chłop nie ma nic do powiedzenia oprócz napisania FSGout oraz słaby Henderson. Wszystkie teksty populistyczne i na jedno kopyto. Jego ostatni bastion zostanie obalony w letnie okienko transferowe i być może jest szansa, że się w końcu zamknie.

Kolega @CzerwonyBartek ma rację. Przyznać mu rację, dać wygrać bo zamęczy nas tutaj.

2 polubienia

Przecież to jest fotoshop czy inna przeróbka, a nie prawdziwy plakat nad stadionem. Skąd to info, bo wszedłem na Twittera i nigdzie tego nie ma.

1 polubienie

Ten jeden raz odpuśćcie, przyznajcie mu racje i niech będzie spokój bo i tak nic z tego nie wynika. Serio, rozwalenie 7-0 największego rywala w historii to nie jest powód żeby znowu napędzać kłótnie o nic. Noo a ta logika Radbuga i atak na przeciwników FSG przyznaje trochę słabe. Tak jakbym się cofnął do gimnazjum. Ten wynik nie zmienia tego, że skład był ostatnimi czasy niedoinwestowany. Tym bardziej, że w tym sezonie już taki jeden historyczny wynik zdobyliśmy w 4 kolejce?

7 polubień

No wypomina innym FSGout po słabych meczach, a po jednym meczu sam robi to samo w drugą stronę. No to pytanie kto gorszy, Ci którym to wypomina czy ten co wypominając innym robi to samo? Tym zakończę dzisiaj tutaj komentowanie, bo nie zamierzam się wpierdalać w tę wojenkę, moje stanowisko jest jasne - FSG doprowadziło nas do pięknych chwil dzięki zatrudnieniu Jurgena, ale mocno zaniedbali później inwestycje w skład i to ich wina w jakiej ciężkiej sytuacji jesteśmy obecnie. W nadchodzące lato mają szanse na poprawę oceny, ale jeśli znowu zamiast odpowiedniego wzmocnienia składu zrobimy ze 2/3 transfery przy okazji tracąc kilku kolejnych zawodników (jak Firmino np.) i skład dalej pozostanie tak słabo zbalansowany jak obecnie, to dalej będę bardziej przychylnym okiem patrzył ku #FSGout aniżeli #FSGstay.

1 polubienie

Hahaha już oczywiście największy lizodup Radbuga który przewiduje co mecz wypadnięcie Arsenalu z walki o tytuł przybył na ratunek.
Zdjęcie jest autentyczne, a nie żadna przeróbka, tutaj dowód:

Serio postuluje żeby ten tekst zamknąć. Tu są takie emocje że nikt nikogo nie przekona

2 polubienia

Nie. Za FSG byłem od samego początku a nie po 1 meczu. Więc sobie wypraszam. A moje wypominanie odnosi sie tylko do idiotycznych komentarzy FSGout po każdej porażce. Po której także ja osobiście byłem często wołany i obrażany w stylu “o zobacz Radbug, przegraliśmy i gdzie teraz jesteś, co nam napiszesz frajerze FANATYKU o właścicielach jak przegraliśmy,co?” Dzisiaj wygraliśmy z United 7-0 tym rzekomo chujowym skłądem, który już absolutnie nic nie osiagnie bez drogich i licznych wzmocnień, z dziadkiem Hendersonem i Fabinho, którego trzeba jak najszybciej sprzedać. Dzis Liverpool pozamykał mordy tym krzykaczom. Pokazał, że to nie brak transferów albo brak wydanych 500 milionów latem jest naszym problemem. Naszym problemem były tylko i wyłącznie kontuzje oraz słaba forma niektórych kluczowych zawodników.

I będę im takie zachowanie wypominał. Może jak na własnej skórze poczują jak głupia jest ich argumentacja to przestana po każdym słabszym występie do porzygu pisać jedno i to samo jaki to henry zły, jacy to właściciele żydzi i przez nich przegrywamy? Skoro w ich logice przegrywamy przez włascicieli, to dzisiejsze wielki zwyciesto dedykuje Henremu! :wink:

Oczywiście to sie nie wydarzy, bo do tego musieliby posiadać choćby minimum autorefleksji.

2 polubienia

Chłop co przez ostatni rok pisze o Pearce’a jako o tubie propagandowej, ale jak trzeba wrzucić jakiś tweet potwierdzający to wtedy Pearce jest jak najbardziej autentycznym dziennikarzem. Proszę oto dowód. Hipokryzja level 100. Dać mu się wyszaleć, potem podać leki i szklankę wody. Pocieszyć w chorobie.

5 polubień

A kto dzisiaj strzelił 4 gole ? Zawodnicy sprowadzeni ostatnio za duże pieniądze. Czyli jednak wydatki są potrzebne

Mówisz o tych zawodnikach United sprowadzonych latem za 250 mln netto, czyli mniej więcej tyle ilu przeciwnicy FSG domagają się w co drugim poście od nas? Jak widzimy, to pieniadze grają i jesli wydalibyśmy tyle ile United to gralibyśmy tak samo dobrze jak oni!

Co do zarzutów to:
Transfer Gakpo chwaliłem, transfery talentów 20+ lat za mniej niż 40 milionów to mój ideał, więc tego…

Nuneza bardzo ganiłem jako transfer i nie byłem do niego przekonany jako zawodnika. Dziś wypada go pochwalić, bo zagrał na poziomie jakiego oczekuję od gracza za 90 milionów. Oby tak grał dalej.

1 polubienie

Ale co ma wspólnego wiarygodność Pearce’a w kontekście spraw wewnętrznych klubu z informacją o tym że nad stadionem lata baner? XD

Nie wiem w jaki jeszcze inny sposób mam udowodnić że tamto zdjęcie jest autentyczne, wysłać ten samolot nad twój dom? Chociaż pewnie nawet wtedy w umyśle twoim i Radbuga (razem z jego wszystkimi multikontami) pojawiałyby się wątpliwości.

Swoją droga niesamowite że wasza dwójka jest w stanie uwierzyć w farmazony typu Aston Villa sprzedała mecz z city, czy w to że sir Alex Ferguson jest Anglikiem, a w coś takiego pomimo dowodów juz nie.

Nie wiem z czego Ty sie Radbug cieszysz, ten mecz tylko obnaża fsg, pokazuje ze to nie era sie skonczyla, Klopp nie jest do zwolnienia, druzyna nie jest spalona do ziemi a wszystko do zaorania, tylko ze po prostu zabraklo wymiany kilku elementow wtedy kiedy wszyscy o tym pisali, ale skąpe wuje nie mogli sfinansowac transferu zadnego pomocnika, zeby wpuscic troche swiezej krwi do srodka pola, odciazyc innych, dodac kreatywnosci itd i tak przez pol sezonu musielismy sie meczyc z Fabsem i Hendo ktorzy szukali swojej formy, Hendo dzisiaj swietnie ale wydaje sie ze on juz nie da rady fizycznie co 3 dni tak grac, a Fabs tez bedzie potrzebowal wiekszej rotacji nawet jak wroci do swojej formy.
Edit.i tak jeszcze dodam, ze mlody Bajcetic musial przetoczyc troche swiezej przez nasz srodek pola aby mozna bylo tego trupa, jakim byla nasza pomoc poddac reanimacji i kilku graczy moglo zlapac oddech aby jeszcze pograc ma swoim poziomie. I naprawde zalosne sa te twoje wpisy po meczu dot.
wlascicieli, bo to nie fsg powinno byc dzisiaj glownym tematem dyskusji a swietna gra naszych pilkarzy.

8 polubień