Fenway Sports Group (FSG)

Ciesze sie, że ten rzekomo fatalny Liverpool, bez dobrego zawodnika w pomocy i z koniecznoscią wydania 250 milionów na wzmocnienia, bije na głowę naszego odwiecznego rywala United (bedącego do tego w swojej podobno najlepszej formie od lat), jakby to był mecz z jakimś potencjalnym spadkowiczem lub klubem z 3 ligi. Tymczasem to właśnie United wydało przed sezonem 250 milionów. I ładnie dzisiaj pokazali, że ilość i wysokość transferów nie ma wcale takiego znaczenia jakie przypisuja mu FSGoutowcy i ze po prostu nie maja oni racji.

Naszymi problemami były kontuzje w pierwszej części sezonu przecież nawet dzisiaj graliśmy bez Thiago, do tego cały czas bez Diaza, niedawno kontuzję miał jeszcze Jota i Konate. Problemem była też fatalna forma kluczowych graczy - Gomez, Trent, Fabinho, Hendo i Salah nie zachwycali, a Nunez pudłował setki. Wrócili kontuzjowani, wróciła forma u niektórych i nasza gra i nasz skład jest automatycznie na tyle silny, że wygrywamy z 3 zespołem ligi 7-0 jak z dziecmi na orliku. Czy mozę zrobiliśmy przed tym meczem jakiś transfer za 200 milionów, którego nie zauważyłem i to dlatego tak dobrze zagraliśmy.

Napisze wprost, żebyście znowu swoja gumową logiką nie przekręcili. Wzmocnienia nadal są potrzebne i zapewne będą latem. Ale następnym razem po prostu zamknijcie pysk zanim wyrzygacie kolejną porcję bluzg na Hendo, Fabinho, Trenta czy tam kogokolwiek innego, domagając się jego sprzedaży i kupienia zastępcy za 100 milionów, bo tak to działa w Football Menagerze i wy tego chcecie jak płaczące 3 letnie dziecko na podłodze supermarketu, bo mu tata Henry nie chce kupić lizaka.

Ten mecz obnaża nie FSG a ich zajadłych, fanatycznych przeciwników.

1 polubienie

Sory, ale prze chujami jesteście. Wygrywamy kurde mecz z naszymi odwiecznymi rywalami 7-0, gramy zajebiście, cały świat nam gratuluje świetnego występu i jesteśmy na ustach teraz wszystkich , a te mendy dalej się kłócą. Cieszcie się ludzie! CHOOOY tam z FSG, liczy się drużyna, wygrywamy i jedziemy dalej! Nawet z FSG możemy robić super wyniki, a nie wiecznie tylko ten płacz i lament…

6 polubień

Widzisz i tutaj jest słowo klucz. Ja to pisze od dawna. Dziś to potwierdził sam skład, a fanatycy od FSG out, nadal swoje :slight_smile:

chciałes napisać wykorzystywanie kazdej porażki w tym sezonie do pisania FSGout, a dzisiaj gdy zrobiłem to samo w drugą stronę, po soczystym zwycięstwie, hipokryzja aż sie wylewa.

Az miło popatrzeć i pośmiać się z niektórych nicków.

1 polubienie

Płacz i lament jest giga niepotrzebny w tej sytuacji, ale równie słabą akcja było wykorzystywanie zwycięstwa do instant poparcia swoich racji xd ci co się tutaj kłócą są naprawdę siebie warci i myślę że forum powinno zostawić ich samych swojej bezsensownej wojence

Ja tam ich nie wychwalam, bo uważam że jest też nieco ich winy w naszych wynikach, ale kurde nie narzekajcie tak. Gówno się znacie na biznesie, mimo wszystko pieniądze dają na transfery. oczywiście nie takie jakbyście wy wszyscy chcieli ale dają. Tak naprawdę te okienko będzie kluczowe. Jeżeli teraz będą dziadować i będą sie bać coś grosza, wtedy ich można wywalać, a tak to poczekajmy jeszcze.

1 polubienie

O nie kolego. Krytykowałeś sprowadzenie Gakpo. Mówiłeś, że po co kolejny do ataku sporo mamy problemy w pomocy. I nie odpowiedziałeś czy dalej uważasz Nuneza za podobnego do Carrolla

ZAMKNIJCIE TEN TEMAT!!!
Moderacja nie spać😡

Oflagowałem pierwszy z brzegu post aby Moderacja skończyła z tym bajzlem!

1 polubienie

@josif zamknij temat, bo aż mnie korci “pospamować”. A nie chcę sobie psuć i pewnie inni czytający ten temat humoru po historycznym zwycięstwie nad MU.

Pomimo, a nie dzięki. Nie oczekuję wielu wzmocnień, oczekuję wzmocnień na czas tam, gdzie ich trzeba. To, że np. udało się z Bajceticiem nie znaczy, że w każdej formacji wszędzie będziemy nagle takiego kogoś wynajdywać. Zdrowie m.in. Konate pokazuje, że solidny ŚO potrzebny na już (i każdy z trójki VVD/Konate/nowy by grał wystarczająco - czy to kontuzje Ibou czy danie odpocząć Virgilowi), a to nie jest formacja, które kuleje najbardziej. A zresztą… wychodzę z tematu. I tak będzie, że FSG zajebiste ;D

Dziękuje właścicielom FSG za kupno Gakpo i Nuneza!

3 polubienia

Radbug, ale po co szukasz zaczepek i psujesz chwilę? Idź ochłoń człowieku bo przypominasz mi Sakiewicza i tych palantów z TVP co tylko szukają momentu by dociąć swoim przeciwnikom…

3 polubienia

Przeczytaj dzisiejszy wątek “Darwin Nunez” to sie dowiesz.

I nie odwracaj kota ogonem, albo po prostu nie kłam wyrywając z kontekstu moja opinię o Gakpo. Czy wolałbym aby zamiast niego przyszedł do nas zimą pomocnik w tej cenie? Tak, zdecydowanie. Czy Gakpo to dobry transfer? Tak, bo wpisuje sie w nasza politykę kupowania dobrych graczy za okolice 40 milionów i robienie z nich świetnych - Jota, Diaz, Gakpo.

Jedno nie przeczy drugiemu.

Byłem przez nich zaczepiany, często w ordynarny i chamski sposób, niemal non stop od kilku mięsiecy. Pozwól więc dzisiaj cieszyć się mi chwilą odrobinę bardziej niż inni. :wink:

1 polubienie

Ano przeczy. Bo nie zawsze jest taka okazja. Klopp dostrzegł ją w Holendrze i wykorzystał. A widać pomocnika za takie pieniądze nie wyszukał

Nie wiem skąd są w tobie tak duże potrzeby poczucia wyższości nad innymi

Twoje wypowiedzi często bardziej niż charakter dyskusyjny mają charakter żeby wbić komuś szpilkę, żeby kogoś poniżyć lub udowodnić jego “głupotę”

Czasami nawet mam poczucie że udowodnienie swojej wyższości nad kimś innym jest ważniejsze niż obrona FSG

Anyway nie zamierzam się wdawać w dalszą dyskusje i nie planuje również wchodzić na ten wątek i innym użytkownikom zalecam to samo

Jest tu aktualnie tylko syf, bałagan i najlepiej zostawić im to sobie samym, bo usunięcie wątku spowoduje tylko przeniesienie się dyskusji w inne miejsce

Niech Radbug i Grzegorz dyskutują sobie przez kolejne tygodnie, są siebie warci

O, o o o o o. Czyżby, czyżby jakaś lampka w końcu po tylu miesiącach się zaświeciła. Może, może, kto wie…

Dobra to teraz korzystając z Twojego chwilowego przebłysku - to wina FSG, że nie znalazł żadnego w tej cenie i wydał pieniądze na inna pozycję? Czy w pełni świadoma decyzja samego Kloppa?

Co próbuję od lata wam pokazywać.

Nie obrażaj mnie. Szukasz zaczepki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S. Ja przynajmniej staram sie zawsze cos udowodnić. Osoby, które się ze mną spierają, zazwyczaj rzucą gównem, napiszą kila bluzg w 1-2 zdaniach i to szczyt ich możliwości.

1 polubienie

Wina FSG bo mu nie dają kasy tyle ile potrzeba. Jakby mu dali więcej to by nie szukał tylko kupował. To jak z samochodem - jak masz kasę to idziesz do salonu i kupujesz nowy, jak masz malo to trzeba szukać używanych. A to nie łatwe, nieraz trwa to długo.

Ehhh i wracamy do punktu wyjścia. Niepotrzebnie robiłem sobie jakiekolwiek nadzieje co do możliwosci logicznego myślenia u ludzi od FSGout. :frowning:

Nie uważasz, że czas abyś po prostu odpuścił i zamilkł?
Po co Ci to?

I żebyś wiedział, że nic do Ciebie nie mam😊 ale wystarczy tej “krucjaty”!

Nie nie uważam. Odpuszczę dopiero po letnich transferach, gdy to oni zamilkną. :wink:

Ale dziś owszem, dam juz sobie spokój. Będę się nadal glośno z nich śmiał, ale bez komentowania, bo to już pod spam podchodzi gdy ty jesteś jeden a ich z 10.

1 polubienie

Ja bym dał takie małe podsumowanie. Ten sezon:

  1. Szybko odpadamy z krajowych pucharów.
  2. Na 99% odpadamy w 1/8 LM
  3. Ostatnia nadzieja na uratowanie do awans do top4. Oby się udało.
    Sezon bardzo trudny który obnażył wiele naszych słabości. Ale wygrywany z United 7:0 i nagle jest cudownie, FSG jest wspaniałe, zrobimy ze dwa transfery po 30-40 mln i jest wspaniale. Ja tam patrzę z szerokiej perspektywy, nie zmieniam zdania po jednym meczu
1 polubienie

Top 4 bardzo realne, właśnie po tym meczu ćwierćfinał LM i remontada na Bernabeu staje się ciut bardziej realna. Jeszcze przed meczem dzisiejszym bym powiedział że CL nic nie uratuje, ale po takim meczu to można góry przenosić…