Fenway Sports Group (FSG)

Certyfikowany osiedlowy klasyk

Haha postanowiłem sprawdzić z czego to wziąłeś i trafiłem chyba na jakiś kanał kołczerski :joy::joy::joy::joy:

Obserwując przebieg tego sezonu, jak również czytając doniesienia medialne o planach właścicieli co do letnich transferów można się załamać. Trzeba się oswoić z myślą że już więcej nic dużego nie wygramy. 1 LM i 1 mistrzostwo (plus te pomniejsze puchary) to już nasz szczyt. Niestety zamiast się stopniowo wzmacniać, przespaliśmy swój dobry czas. Jedynie atak jest dobrze doinwestowany. Obrona i zwłaszcza pomoc - wymaga teraz gruntownej przebudowy. Znając podejście FSG - prędko się to nie stanie. Dlatego czekają nas chude lata

Oglądało się Dziennikarskie Zero😂

Tak naprawdę nie wiemy kto jest odpowiedzialny za stan naszej kadry. Każdy opiera się na własnych domysłach. Czy to właściciele, czy Jurgen czy może jeszcze inne osoby decyzyjne w klubie. Jaka by nie była prawda to osoba czy osoby które są odpowiedzialne za obecną kadrę są też odpowiedzialne za to co się w obecnym sezonie dzieje. Sezon oddany walkowerem jeszcze przed pierwszym gwizdkiem a raczej przed którąś tam kolejką która była pierwsza po zamknięciu letniego okna transferowego.

2 polubienia

Jakieś dane na poparcie tej tezy lub kwalifikacje eksperta, który stawia te wnioski?

Ja za to widzę
16/17 - poza top 4
17/18 - czwarte miejsce,
18/19 - punkt od mistrzostwa, lm
19/20 - mam nadzieje ze nie muszę tu przypominać, ale dla zrzęd macie - ZDOBYLISMY TYTUŁ PO 30 LATACH
20/21 ledwo top 4
21/22 - SEZON w którym chyba pierwszy raz w historii kibic mógł oglądać każdy finał i walkę do samego konca

Wiec dlaczego sadzić ze teraz miałoby być inaczej?

Trzy lata temu ludzie nie narzekali na pomoc?

A 5 lat temu?

Obniżasz zasługi mojego ukochanego klubu i jego piłkarzy, f*** ***

1 premier league
1 liga mistrzów
1 klubowe mistrzostwa świata
1 puchar Anglii
1 puchar carabao
1 tarcza dobroczynności

Nie mówiąc o m rewanżu z Barcelona albo z dortmundem. O meczach z united i z city.

nie zasłużyli na zaufanie?

3 polubienia

Liczą się garnki. 2 miejsca za parę lat nikt nie będzie pamiętał. Za 10 czy 15 lat ludzie ocenią że zdobyliśmy 1 mistrzostwo jak Leicester

To jest bardzo ciężkie pytanie bo z jednej strony osiągnęli co mówisz, z drugiej rozwalili potencjał i z perspektywy czasu te wygrane co mamy to jest absolutne minimum tego potencjału co posiadaliśmy.

Niestety, ale jawi się to za jedno z najbardziej zmarnowanych potencjałów w historii piłki.

2 polubienia

Moim zdaniem,co zapewne wielu z Was zaboli ale taka prawda,niestety nie mozemy mowic o erze Kloppa w PL.Po prostu ten jeden tytul w 8 sezonow to zbyt malo.
Nasz Jürgen zapisze sie w mojej opinii jako ten,ktory przerwal 30-letnia niemoc,obudzil spiacego kolosa ale nic wiecej-przynajmniej na ta chwile.

Ale zeby nie bylo to jeszcze nie zdefiniowalbym sukcesow Pepa jako ery City w najwyzszej klasie rozgrywkowej w Anglii.Przeciez moze sie tak zdarzyc,ze w tej kampanii wygra Arsenal co oznaczaloby 4 “majstry” w 7 sezonow dla Katalonczyka. A gdyby tak w nastepnych trzech tez nic nie wyszlo z zajeciem pole position to mielibysmy 4 dzbanki na 10 startow w PL a takie cos to osobiscie nazwalbym co najwyzej “chwilowo dominacja” ale juz na 100 % nie era.

PS naturalnie chcialbym 4 tytuly w 7 sezonow dla nas :grinning:

Dokładnie tak jest. Arsenal gra pierwszy dobry sezon, w którym walczy o tytuł od bardzo dawna. A mogą zdobyć mistrzostwo i mieć ich tyle co my w ostatnich latach. To jest po prostu katastrofa.

Jprdl nastepny obronca ucisnionych obudzil sie z zimowego snu :slight_smile: i znowu toczyc sie bedzie jakas bezproduktywna konwersacja.

1 polubienie

Rany… ale was boli forma i postawa Arsenalu w bieżącym sezonie. Najlepiej, żeby w PL nie przyznawano tytułu Mistrza Anglii gdy nie wygrywa go Liverpool :thinking:

A co takiego złego napisał? Napisał prawdę. My najwidoczniej mamy taki syndrom Napoli. Wiecznie drudzy i raz na 100 lat pierwsi.

1 polubienie

Zamknąć forum. Zbanować użytkowników…

To zaproponuj jakąś dyskusje, załóż temat. Chyba że marzysz o wyludnieniu się forum?
Nie ma kłótni. Nikt się nie obraza. Nie ma kolejnej gownoburzy charakterystycznej dla tego wątku. O co ci chodzi?

1 polubienie

To jest jakis fenomen spoleczno-socjologiczny czy cos w ten deseń, po prostu zadziwia mnie to i fascynuje, jak dlugo mozna prowadzic powtarzalną dyskusję, na tak oczywisty temat. Ale róbcie sobie co chcecie, jak wam nie zabraniam :slight_smile:

1 polubienie

Liverpool Kloppa w prime to obiektywnie top 5 drużyn w historii całej ligi. Moim zdaniem nawet top 3. Tylko ignorant może kwestionować wielki udział Kloppa w historii ligi. Mistrzostwa to nie wszystko

Żeby zadowolić antyfanów FSG musiałbyś dopisać tam minimum po jednym “0” po każdej jedynce. Bo nam się należy! Bo puchary dają za POTENCJAŁ, bo w sporcie zawsze wygrywa ten kto ma więcej pieniędzy i jest na papierze faworytem, bo gramy w czerwonej koszulce, bo jesteśmy “więcej niz klub”, bo “Liverpool this means more”, bo mamy ładny hymn i herb, bo tak i już.

1 polubienie

Pisałem o tym na głównej, ale tutaj także napisze. Radbug dostrzega tylko miliony wydane przez United i Chelsea (czyli źle wydane, zainwestowane), a nie pojmuje, że Liverpool mógłby lepiej je spożytkować gdyby je miał. Nikt nie mówi o wydawaniu byle jak, ale żeby jakieś pieniądze były do wydania.

3 polubienia

Konstruktywnej? Jeszcze takiej na forum nie widziałem. :man_shrugging:
Na stronie ładny post dał @czerwonyy któremu za krytykę FSG dałem nawet serduszko bo była sensowna.

Możecie się od niego pouczyć trochę dyskusji. Polecam.

To poczytaj może najpierw moje zdanie choćby o transferze Nuneza, gdzie chyba sam byłeś jednym z jebiących po mnie gdy napisałem, ze te pieniądze mogliśmy zainwestować lepiej niż 1 drogi transfer. Wtedy tez było “Radbug zły”.

Szkoda, że wy, antyfani FSG, nie widzicie tylko tych dobrych zainwestowanych pieniędzy. Taaa, wy tylko “konstruktywnie” krytukujecie…

Po co wchodzisz w ten wątek i piszesz DOKŁADNIE TO SAMO co za poprzednimi 25239685 razami? Liczysz na wywołanie kolejnej gównoburzy? Chyba sam pisałeś:

Już zapomniałeś o własnych słowach? Czy liczysz, że po 2 porażkach z rzędu dostaniesz większy poklask i więcej serduszek zgarniesz?

Znowu się zaczęła wojna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

edit. i to niestety przeze mnie

Edit1543@ Ale po co zamykać. Po to jest forum, żeby na nim rozmawiać.