Fenway Sports Group (FSG)

Sorki ale to brzmi jak teoria spiskowa. W takim razie byśmy robili większe transfery niż te co są zapowiadane.

Ale wszyscy chcemy by się wynieśli. Jeśli będą nowi właściciele w co nie wierzę. Ogólnie to wrócę i zwrócę ci honor.

ale my nie robimy żadnych transferów narazie, tak jak pozostałe kluby.

1 polubienie

Kolega maciekynwa96 to nie kto inny jak seb, to już jego 4 konto z tego co kojarzę więc nie dziw się ewentualnym niespójnościom.

1 polubienie

Opieramy się na mocno życzeniowym myśleniu, więc też napiszę czemu to wcale nie jest logiczna sytuacja:

A) Klopp chce mieć kadrę gotową już na początku okienka, w przypadku braki sztabu- będzie to trudniejsze
B) czemu nowy właściciel nie chciałby już zatrudniać swoich ludzi, tylko czekać do: no właśnie do kiedy :)?
C) mamy spore problemy w drużynie, nowy właściciel zapewne musi to widzieć, a skoro to widzi- to opóźnianie pewnych zmian jest przecież wyraźnie nie na rękę
D) wymiana jakościowych ludzi na innych tylko dlatego, że są „twoi” tez się nie trzyma kupy. To nie jest polska polityka, że po wyborach idzie walec i wyrzucenie wszystkich i wszystkiego co było poprzedniej ekipy

Chciałbym, żeby było tak jak mówisz, ale to jest trochę grubymi nićmi szyte, no ale- nie zostało nam nic innego niż oczekiwanie.

Edit:

Jeszcze tak dodam: ja uważam, że żadnej sprzedaży nie będzie.

W perspektywie kilku miesięcy stracimy albo straciliśmy bardzo wartościowych ludzi. Obawiam się, że mogą być kolejni w postaci Huntera.

Strata takiego Grahama nie jest w żaden sposób logiczna.

4 polubienia

Wstawaj zesrałeś się. Nie wiem co bierzesz, ale widać działa.

8 polubień

Dokładnie tak jest. Prawdziwym włascicielem Liverpoolu jest aktualnie Jarosław Kaczynski, a transferow nie ma bo Jarek wyciaga z klubu pieniadze na nowe swiadczenie “800+”.

8 polubień

Ale Panowie. Jeśli to nie prawda co napisałem to oznacza, że jest strasznie chu*owo w klubie.

Przecież FSG w końcu nie jest takie złe dla naszego klubu.

1 polubienie

Zmiany są widoczne i idą dalej nie tylko w skład ale zarząd czy to dobrze, czas pokarze. Na murawie na pewno musi i jestem tego pewny ze 4 lub 5 nowych osobowości zobaczymy. Lata FSG nie są złe,(finały były ,punkty były, rekordy) Zabrakło szczęścia.

2 polubienia

Oraz odświeżeń składu

2 polubienia

Ja wiem kto będzie nowym właścicielem LFC. Nie mogę tego napisać, bo dostanę pozew, ale mogę wrzucić szyfr: zsuetaM ikceiwaroM

8 polubień

Ciężko uwierzyć w tak ciche przeprowadzenie olbrzymiej transakcji, angażującej kilkadziesiąt jak nie kilkaset osób, jakim jest całkowita lub prawie całkowita sprzedaż udziałów w klubie. Nie ma możliwości, żeby ktoś nie puścił farby odsłaniając kulis takiego przedsięwzięcia. Dlatego również uważam, że to jest tylko myślenie życzeniowe, że coś zostało juz przyklepane.

Lata FSG można podzielić na okres przed Jurgenem, czyli jeden Carling Cup i chyba jeden finał Pucharu Anglii Kennego i okres po przyjściu Jurgena wiec finały punkty rekordy to zasługa warsztatu Kloppa
Zmiany są takie, że ludzie z różnych działów odchodzą z klubu i nikt ich nie zastępuje o jakości transferów nawet nie chce mi się wróżyć. Żadna sprzedaż udziałów nie będzie miała miejsca bo to niemożliwe, że paro-miliardowy deal przeprowadzić sobie po cichu i jeszcze tak, że na trybunach o tym wiedzą a pismaki nie, to brzmi tak głupio, że aż śmiać mi się chce jak to pisze.

2 polubienia

jeżeli są to dobrzy fachowcy to po co ich zmieniać, przecież to bez sensu. No i za Warda zatrudniać Szmedtke. Ile niby więcej ten miliarder by musiał zapłacić gdyby działał oficjalnie 30 mln ?A za transfery by go od początku ludzie uwielbiali. Bujda.

Tak tak. Kurde weźcie z tym trollowaniem :confused: są ludzie co serio się tym emocjonują i ino robicie nadzieje na UJ wie co

1 polubienie

Ja lubiłem Seba :confused: może i odklejony ale fajnie się z nim pisało.

No to masz okazję z nim popisać, bo to nie był żart :smiley: jestem na grupce kibiców Liverpoolu na fb i mignął mi jego post odnośnie biletu na mecz z West Hamem, który wstawił też tutaj pod obecną nazwą konta. Ja też chwilę miałem jakąś sympatię jeśli można tak to nazwać, bo śmiesznie czytało się jego posty, ale ile można pisać te same bzdury?

3 polubienia

I tak i nie zawsze możemy pomarudzić po czasie, jednak 3 finały LM to nie przypadek, być może jak byśmy odświeżyli skład to nasi chłopcy by wygrali… a może nawet nie zagralibyśmy w tych finałach , gdybanie

FSG mi pasuje nie widzę nic złego w prowadzeniu LFC.

3 polubienia

FSG are expanding into golf, with a move to enter a team in a new technology-powered league owned by Tiger Woods and Rory McIlroy

The financial terms of the agreement were not disclosed, but FSG will hold a 3 per cent stake in TGL as part of the deal [@FinancialTimes]

Złodzieje w akcji! Transferów nie będzie za wielu.

Kogo niby FSG okradło, że nazywasz ich złodziejami xD?

2 polubienia

Okradło Ewagima z marzeń o superteamie

15 polubień