Fenway Sports Group (FSG)

Jest realny, wystarczy sprzedać Salaha, VVD i Alissona i dać Bambe ich tygodniówkę.

3 polubienia

Przyjmuje wasze argumenty, mają dużo sensu. Tylko po co klub miałby wypuszczać takie zdjęcie, z tą konkretną datą?

“The yellow stripes and the collar of the Liverpool 24-25 home kit are inspired by its 1982-1985 home shirt. In 1984, Liverpool won the Champions League in Rome wearing the 82-85 Umbro kit”

Dlatego

6 polubień

chociażby dlatego

“RME 1984”, czyli Real Madrit Entertainment, a 1984 to nawiązanie do książki Orwella, co czyni sugestię totalitarnej przyszłości Madrytu pod reżimem Mbappe.

Mam nadzieję, że pomogłem.

22 polubienia

Nigdy nie byłem fanem teorii spiskowych, ale pamiętam dokładnie jak pisałem, że absolutnie nie wierzę w ten ,brak energii" Jurgena, kiedy ogłosił swoje odejście. Kompletnie nieprawdopodobne wydawało mi się przedłużenie kontraktu, zafascynowanie przebudową drużyny, po czym niedługo po rozpoczęciu sezonu ligowego Boss miał poinformować FSG, że brakuje mu energi… Nasz klub jest bardzo dyskretny jeżeli chodzi o jakiekolwiek ,przecieki" niewygodnych kwestii i tutaj jako przykład możnaby podać chociażby kwestię tajemniczego rozstania z Sakho, gdzie kompletnie nikt tego nie skomentował do dnia dzisiejszego i możemy sobie tylko gdybać co się tam pomiędzy Francuzem a Jurgen wydarzyło, a prawdy to pewnie dowiemy się jak któryś z obecnych wtedy w klubie piłkarzy przejdzie na emeryturę i wyda ,pikantną" biografię. Te obecne powrotu do klubu Edwardsa i Warda w 100% świadczą o tym, że pomiędzy nimi a Jurgenem musiał być straszny kwas. Gdybym miał trochę powróżyć z fusów to wydaje mi się, że po ostatnim dramatycznym sezonie FSG mogło np. ponownie przemyśleć zasadność pozostawienia Jurgena kosztem Edwardsa i Warda i poinformować naszego trenera, że jego rola w klubie jest zbyt duża zostanie ograniczona, na co Klopp się po prostu obraził. Tak czy inaczej te zmiany w dłuższej perspektywie powinny nam wyjść na dobre, bo Edwars+Ward+Hughes+Slot to jednak wydaje się lepsza opcja niż Klopp+Szmadtke.

3 polubienia

SEB przechodzi już sam siebie w tym trollingu Mapetowskim xD

1 polubienie

Miałem ostatnio podobne przemyślenia. Jurgen mógł dostać ultimatum. Albo wracamy do starego formatu, albo odchodzi.

1 polubienie

Dla każdego kto jeszcze jakkolwiek wierzy (wiem że temat FSG ale pisaliśmy nieco wyżej o Mbappe więc nawiązuje).

1 polubienie

Tak, masz 100% dowodów, że tak było. Przegranie mistrzostwa o 1 pkt i dojście do 4 finałów, bez wygrania wszystkich to na pewno wina Kloppa, że się zajmował czymś innym niż trenowaniem. Przypomnę, że to osiągnięcie (dla fanów Edwardsa to jest porażka) miało miejsce bez wielkich roszad transferowych, gdzie drużyna prowadzona przez Kloppa osiągnęła peak formy. I taka jest rzeczywistość. To są dowody namacalne, które świadczą, że taki styl prowadzenia drużyny miał sens i się sprawdzał. A to co by było, gdyby prędzej Klopp wymieniał zawodników to nikt nie wie.

Cytat

Oni wygrali nam puchar Anglii i dobrze zastąpili nasze kontuzjowane gwiazdy. Poza tym mamy teraz Bradleya i Quansaha. Gdyby nie kontuzja to też Bajcetić byłby w 1 składzie. Tamci to zwykłe zapchajdziury były. Osiągaliśmu świetne wyniki z obecnymi młodzieżowcami w porównaniu do tamtych. Różnica jest kolosalna. Kolejna rzecz namacalna, którą można łatwo porównać bez bajdurzenia co by było gdyby.

3 polubienia

Nie Puchar Anglii, tylko Puchar Ligi. Poza tym na razie nie ma co jeszcze rozpływać sie nad naszymi talentami. Quansah i Bradley zaliczyli fajne wejście w drużynę, ale zobaczymy czy na dłuższą mete uda im sie utrzymać pozycje w drużynie. Bajcetic zaliczył roczny rozbrat z futbolem, wiec znowu stal sie czysta kartka i dopiero zobaczymy czy znajdzie sie dla niego miejsce w zespole i czy będzie w stanie wygrać rywalizacje o minuty na boisku. O pozostałych na razie nie ma co wspominać bo to były występy epizodyczne.

Na papierze mamy sporo talentów i może czeka nas sytuacja, ze sporo piłkarzy z juniorów wprowadzimy do pierwszego zespołu, ale futbol widział mnóstwo młodych piłkarzy, którzy mieli zawojować świat a skończyli marnie

Mbappe z udziałami w FSG. Wspomnicie moje słowa.

Zarobią na tym wszyscy.

Chłopie piszesz na tym forum od X czasu (zakładając że to ty SEB) i że tobie się nie nudzi ta narracja z Mbappe. Mi legitnie po takim czasie by się już nie chciało xd

3 polubienia

Mbappe jako grający prezes. XDDDDD

8 polubień

Też mi się wydaje,że może być coś na rzeczy,bo przecież Jurgen miał jeszcze 2 lata kontraktu i co po przebudowie nagle stracił zapał.Też myślę,że mógł nastąpić jakiś poważny zgrzyt z zarządem,co zaowocowało tym,że Jurgen bądź zarząd postanowili o odejściu.

O powodach rozstania z Sakho zostało napisanych mnóstwo artykułów.

https://www.lfc.pl/64664/sakho-zostanie-sprzedany

W trakcie tournée do Stanów Zjednoczonych, Sakho został przedwcześnie odesłany do domu przez Jürgena Kloppa, za kilkukrotne złamanie regulaminu wewnętrznego. Niemiecki menadżer zarzucił mu brak szacunku do siebie, klubu i reszty kolegów

https://www.lfc.pl/67200/roznica-pomiedzy-cou-a-sakho

O losie Sakho przesądzono już w trakcie poprzedniego przedsezonowego tourneé, kiedy to w trakcie pobytu w USA został odesłany do domu. Najpierw spóźnił się na lot, potem na wspólny posiłek, nie stawił się na jedną sesję i zarzucał menedżerowi złą postawę i brak profesjonalizmu.

Sakho poruszał się po cienkim lodzie już po aferze dopingowej. Ostatecznie okazało się, że zawarta w spalacza tłuszczu substancja nie znajduje się na liście zakazanych. Całą sytuacja wpłynęła jednak negatywnie na wizerunek klubu.

Ponadto Francuz ignorował zalecenia Kloppa, który sugerował wypożyczenie. Następnie Sakho dolał jeszcze oliwy do ognia skarżąc się na snapchacie. W ostatnim czasie stoper Liverpoolu dobrze sprawował się na wypożyczeniu do CP, ale nigdy nie było szans, aby powrócił do łask Kloppa.

Sam Klopp to wyjaśniał.

“He nearly missed the departure of Liverpool [on the plane from Liverpool to San Francisco], he missed a training session and was late for a team meal,”

"I have to build a group here and we’ve got to start new here. I thought it maybe made sense for him to fly home to Liverpool.

"We have some rules and we have to respect them – if somebody gives me the feeling they are not respecting it I have to react.

Nie rozumiem, czemu ludzie nie rozumieją, że po dziewięciu latach Kloppowi może się już zwyczajnie nie chcieć, zwłaszcza że sam zawsze mówił, że nie jest typem człowieka jak Ferguson i nie mógłby tyle lat pracować w jednym miejscu.

Bo nie ma żadnego powodu, by Mbappe miał przejść do Liverpoolu, a Edwards wbrew temu, co mówisz, nigdy podobnego transferu nie wyczarował. Rzeczywistość jest taka, że przegrywamy rywalizację o słabszych piłkarzy niż Mbappe z takim klubem jak Chelsea.

9 polubień

Nie widziałem na forum to wrzucam. FSG zainteresowane zakupem Vasco Da Gamy (Brazylia).

777 Partners, którzy są wiekszościowym udziałowcem upadają z powodu oszustw. Są również właścicielem belgijskiego Standard’u Liege, czy włoskiej Genoi. Mają także większościowy pakiet w niemieckiej Hercie Berlin. Patrząc na to mogą to być świetne okazje na rozbudowę siatki klubów.

No to chyba bardziej się opłaca im zrobic merge tego 777. Zawsze lepiej kupić grupowo ich i ich udziały w tych klubach niz cząstkowo każdy klub pokolei.

2 polubienia

FSG zainteresowane jest kupnem wszystkich wymienionych klubów (bez Herthy) od 777. Oczywiście od Brazoli musiało wycieknąć info jako pierwsze. Typowi Latynosi z długim jęzorem.

Ciekawe kluby w fajnych ligach. Bardzo pasujące do tego czym ma być ten nowego projekt FSG i Edwardsa.

3 polubienia

Liczę na nasz rozwój w tym kierunku świata.

3 polubienia