FIFA (gra komputerowa)

Ja mam właśnie odwrotne spostrzeżenia. Wykazuje wielki potencjał gwarantuje OVR na poziomie około 90, a dobra inwestycja na przyszłość 85-86

Gdzie ty eliocika oddajesz, niech gra :wink:

Kogo polecacie perspektywicznego w karierze menagera w fifie 23? Kończę właśnie pierwszy sezon

U wszystkich zawodników? Jeśli jest to tylko kilka przydatków to może być to spowodowane tym, że wprowadzili dynamiczny rozwój co może powodować, że zawodnik rozwija się ponad swój potencjał.

Nasciągałem swoich mokrych snów Mbappe, Barella, Valverde, Kimmich to młody by nie pograł :sweat_smile:

Tak, w znakomitej większości wypadków. Pojedynczych sytuacji mogę nie pamiętać. O ile w fifie 21 faktycznie była chyba możliwość rozwijania zawodnika ponad potencjał, tak, że dojechałem Janisa Antiste do 99, tak w fifie 23 raczej dobrze spisują się kalkulatory jakie można znaleźć w necie, gdzie po wieku i wartości oszacowuje jaki osiągnie OVR do wyhamowania rozwoju. Potem oczywiście zawodnik dalej trenuje, ale już zdecydowanie wolniej (+1 do OVR w trakcie całego sezonu)

Gra ktoś w EAFC 24 na PS5?

Ja gram w EA FC 24 na ps5.

2 polubienia

Ja również czasem usiądę przed konsolą

pisze to ponieważ chce potrzebuje pomocy ocenami poszczególnych zawodników jeżeli uda mi się już to stworzyć opublikuje link do pobrania

chodzi mi głownie o overall i potencjał

Jak sezon 98/99 to zapewne Owen jakiś speed i spryt niemal na maxa i dałbym overall z 85 i potencjał na pewnie 99 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pewnie tak by to wyglądało jakby Michael urodził się z 15-20 lat później :stuck_out_tongue_winking_eye:


Kelleher to z 80 minimum powinien miec :v reszta taka ok sądząc po lidze Europy , no może Szobo +1-2, Bradley i Quansah.

1 polubienie

Endo 80 :D? Chyba ktoś z jego bliskich był odpowiedzialny za jego staty. Max na poziomie Kostasa, albo własnie cos w okolicy Bradleya&Quansaha

3 polubienia

Nunez,Gomez i Eliot powinni mieć +1 a Endo -1

Trent mało. Z takim skillem powienien miec 88 spokojnie .

Nie wiem, czy to dobry dział, ale jak coś mam na sprzedaż EA 2025 Ultimate na PC i PS5 na necie widziałem po 340 chodzi to za 300 zł sprzedam :slight_smile: