Harvey Elliott

Jones lepiej podaje do tyłu.

6 polubień

Mpze to, ze najwiecej daje druzynie jak wchodzi po 60 min

Harvey dzisiaj wchodzi w 67min i strzela na 4:0 w 89min.
Nie ma za co :expressionless:

Chyba wejdzie w 89 minucie.

1 polubienie

Harvey idealnie się sprawdzi by rozruszać drużynę. Brakuje dziś motoru napędowego

Most assists provided by Premier League players across all competitions in 2024:

◎ 14 - Kevin De Bruyne
◎ 9 - Rodri
◉ 8 - Harvey Elliott
◎ 7 - Declan Rice
◎ 7 - Cole Palmer

5 polubień

Brameczka palce lizać

1 polubienie

Harvey otrzymał nagrodę młodego piłkarza sezonu. Należało się. Wielki sezon.

https://x.com/AnfieldEdition/status/1792290368286843242

7 polubień

Przy ostatnim braku dynamiki Salaha, oraz przegrywaniu pojedynków siłowych bark w bark, moim zdaniem Elliot powinien być pierwszym wyborem na lewym skrzydle. Mo dał nam wiele, ale trzeba się pogodzić z tym że zaczyna mu przybywać lat i jeśli się nie poprawi to przy dobrej dyspozycji Elliota powinien zaczynać mecz na ławce i czekać na zmianę.

Między innymi to Mo dał nam Elliota.

Ligi czy Liverpoolu?

Liverpoolu. Ligę wygrał Palmer.

Elliott na skrzydle nie ma przyszłości. Po prostu ze wzgledu na warunki fizyczne nie da sobie rady w pojedynkach 1na 1 czy w polu karnym. Jeśli salah ma siąść na ławce/ odejść to potrzebujemy nowego gracza. Harveya trzeba wykorzystać w środku jego wydolność, technika, lewa noga może sprawić że będzie on topowym środkowym pomocnikiem.

4 polubienia

Na lewym? Jak Salah gra na prawym…

Literówka w drodze do pracy, oczywiście że chodziło o prawą stronę, pewnie w głowie miałem lewa nogą :wink:

Może masz rację, mi się wydaje że jeśli Harvy da radę fizycznie w środku, to tym bardziej da radę na skrzydle. - Po prostu widzę duże podobieństwo w grze Elliota do gry Salaha, widać że uczył się od Egipcjanina.

Harvey jest za wolny na skrzydło. To urodzona 10 i Slot będzie potrafił zrobić z niego użytek.

A Ty ogladales mecze jak gral na skrzydle? W ogole koncowke sezonu ma bardzo dobra, ale to dopiero od momentu jak juz o nic nje gramy. Wczesniej to dawal dobre zmiany, ale jak zaczynal to nie wiele to wnosilo.

Dokładnie tak jak Salah w wielu meczach w tym sezonie. (zanim ktoś tu zacznie się czepiać o Salaha, Egipcjanin to legenda, jednak w ostatnim czasie widać, że jego czas się kończy. Chyba że po urlopie i okresie wakacyjnym wróci silniejszy, czego jemu i nam życzę) Skłaniam się ku temu, że Harvey to solidny gracz, ja nie oczekuje od niego że będzie grał jak prime Salah. Po prostu moim zdaniem lepiej tam dać szansę młodemu, niż oglądać jak Salah się męczy i przegrywa pojedynki z obrońcami, którzy nie są na jakimś wysokim poziomie. Ja bym postawił na Elliota na skrzydle, bo zakładając że będziemy mieli defensywnego pomocnika i przesuniemy McAllistera do przodu, to ja w środku widzę Szoboszlaja(tylko musi mu wrócić forma, aktualnie też bym tam Elliota wstawił.) i przy takim ustawieniu Harvy mogłby dawać radę na prawej stronie. Chłop jest ograny, młody i ma ogromny potencjał, przypomina mi czasami Fodena (foden > Elliot), wiec czemu by nie?

Najlepszy piłkarz dzisiejszego meczu. Dwie asysty piękne. Pewność siebie, ale to trochę piłkarz dwóch sprzeczności. Jednocześnie samolubny dzisiaj jak i fenomenalny w podaniach.

+1 tak samo pomyślałem. a mógł mieć 4 asysty. Ale asysty miód.

4 polubienia

Coś widzialem wywiad Harveya z nagłówkiem “muszę być bardziej samoloubny”, jak jego samolubność kończy się dwoma asystami, to tylko taką chwalić :smiley:

1 polubienie