Ibrahima Konaté

Widziałem gdzieś jego wypowiedź, że to żartobliwe odniesienie do Kounde, ale czy legitne źródło, to nie nie weryfikowałem :stuck_out_tongue:

Jaki worek, przecież to kaptur.

A skąd wiadomo, ze to Ibu? :smile:

No masz racje. Chodziło mi o całokształt.

Kaptur na śmieci , czego to ludzie nie wymyślą :rofl::rofl::rofl:

Jaki kaptur? Wyraźnie widać, że to przerobiony worek na ziemniaki. :stuck_out_tongue:

Worek na ziemniaki

A stylówek Kounde nic nie przebije. Przeważnie im więcej ludzie mają kasy, tym przekomiczniej się ubierają.

Kounde

Kounde to akurat niektóre stylizacje miał bardzo dobre. Ta z krawatem z powyższego zdjęcia mi się szczególnie podoba.

Ta od Konate też całkiem fajna, ciekawa, trochę Ye coded

Mają dużo kasy i wyczucie stylu to się ubierają niecodziennie, awangardowo. Ja lubię takie “nietypowe” stylizacje (jeżeli są dobrze dobrane). Jest to coś nowego, ciekawego do zobaczenia wśród wielu podobnych outfitów i stylizacji jakie widzimy na codzień

Mi się nie podobają, ale Kounde przynajmniej myśli nad stylizacją. Konate założył drogi garnitur na drogą bluzę i zadowolony choć nic do siebie nie pasuje. Ale może się nie znam

Tu każdy szczegół jest przemyślany. Jeden worek ziemniaków na głowie a idzie jakby kolejne dwa niósł pod pachami. A wszystko żeby uczcić Święto Ziemniaka. Brawo Ibu!
https://gloswielkopolski.pl/to-najwieksze-swieto-ziemniaka-poznanska-pyra-w-szreniawie-przyciagnela-milosnikow-tradycji-byly-wykopki-i-przysmaki-zobacz-zdjecia/ar/c8p2-26852393

1 polubienie
1 polubienie

1 polubienie